Istotna część procesu przebudzenia ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Istotna część procesu przebudzenia ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Postanowiliśmy przyspieszyć przekazywanie energii ludzkości poprzez Arkturiańskie portale ponieważ zdajemy sobie sprawę, że kiedy czujecie energię, to naprawdę przyciąga waszą uwagę. Odczuwanie energii w swoim ciele jest integralną częścią procesu przebudzenia. Jest to coś o czym nie mówi się wystarczająco dużo a jednym z powodów, dla których nie mówi się o tym wystarczająco dużo jest to, ile informacji tam jest. Informacje, teorie, prawdy duchowe i inne fragmenty waszej historii, z którymi możecie się połączyć nie są tak skuteczne aby pomóc wam stać się tym kim naprawdę jesteście, jak bycie porażonym ładunkiem pozytywnej energii.

Wiemy, że wielu z was prosiło o bycie porażonym a my zaledwie jesteśmy tymi, którzy stają na wysokości zadania aby odpowiedzieć na te prośby. Zapraszamy do odczuwania energii przychodzących w tym czasie i zauważenia jak bardzo są do nas podobne, jak unikalna wibracja, którą oferujemy podczas gdy przechodzimy przez tego wspaniałomyślnego gospodarza, ten kanał. Zauważcie, że obecne teraz energie wspierają wasz duchowy wzrost i ewolucję. Zwróćcie uwagę jak wpływają one na was gdy otwieracie się i dostrajacie do energii o wysokiej częstotliwości przychodzącej z naszego systemu gwiezdnego.

Wiedzcie, że podczas gdy otrzymujecie te energie, nagle stajecie się mniej zainteresowani wszystkimi tymi informacjami, z których wiele jest sprzecznych z innymi informacjami, które otrzymaliście od czasu przebudzenia. Musicie mieć doświadczenie aby coś wiedzieć, a jeśli jesteście nadmiernie zaniepokojeni uzyskaniem właściwych faktów i dat, nie jesteście tak otwarci na doświadczenie jak mogłoby się wydawać. Dlatego wciąż mówimy o odejściu od urządzeń elektronicznych.

Naprawdę chcemy abyście dostroili się do tego co dzieje się teraz energetycznie i poczuli obeznanie z tymi energiami. Poczujcie zachęcające przesłania, które nieustannie od nas odbieracie i poczujcie jak te energie ciągną was w górę. Upewnijcie się, że jesteście uziemieni, ponieważ to naprawdę pomoże wam doświadczyć tych Arkturiańskich energii na poziomie intuicyjnym. Uziemienie pomoże wam zakotwiczyć to do czego przyczyniliśmy się poprzez portale Arkturiańskie, a wtedy będziecie mogli podzielić się większością tego co tak swobodnie dajemy reszcie ludzkości. Po prostu zrelaksujcie się, otwórzcie się i przyjmijcie po zakończeniu tej transmisji a nie będziecie rozczarowani.

 

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/an-essential-piece-of-the-awakening-process-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o