Detoksykacja czakr ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Detoksykacja czakr ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Byliśmy w trakcie oceny waszego trójwymiarowego systemu czakr, który jest teraz waszym czterowywiarowym systemem czakr i z przyjemnością informujemy, że wasze czakry ewoluują. Stają się coraz silniejszymi centrami energetycznymi. Były w stanie poradzić sobie z dużą ilością energii a także ma miejsce naturalna detoksykacja waszych czakr. Zauważamy, że są czystsze i bardziej przejrzyste niż kiedykolwiek.

Oznacza to, że macie większy dostęp do wszystkich mocy, które posiadają wasze czakry. Macie większy dostęp do miłości, siły, kreatywności, wyrażania siebie, jasnowidzenia, połączenia i dominacji nad sferą fizyczną i o wiele więcej niż nauczono was o waszych czakrach. Są dynamiczne. Pracują razem. Działają one jako jedna jednostka a wielu z Was jest teraz połączonych z mocą i łaską swojego systemu czakr z powodu oczyszczenia, którego dokonaliście i z powodu całej pracy, którą wykonaliście nad sobą.

Naturalna detoksykacja wynika z faktu, że żyjecie teraz w wyższym wymiarze. Czwarty wymiar jest wyższym wymiarem w porównaniu do trzeciego. Tak więc energia niezgodna z wyższą częstotliwością czwartego wymiaru jest usuwana z waszych czakr, a kiedy to ma miejsce może stać się dość nieprzyjemne, niewygodne i wręcz brzydkie dla was wszystkich. To jeden z powodów, dla których powinniście dbać o siebie. Musicie kochać siebie poprzez te doświadczenia detoksykacji. Musicie przyznać, że objawy Wniebowstąpienia są prawdziwe. Nie są tylko pretekstem do lenistwa.

Chcemy również przypomnieć o znaczeniu snu, nawodnienia i medytacji aby pomóc wam w tym procesie. Ponownie, Ci z Was, którzy są przebudzeni są intuicyjnie przyciągani do robienia tego wszystkiego a nawet więcej i to wy pokazujecie nam i całej reszcie ludzkości do czego zdolne są wasze systemy czakr. Mówimy więc o waszych siedmiu głównych czakrach a także chcemy abyś wiedzieli, że w waszym fizycznym ciele jest wiele innych czakr. I macie nawet pięciowymiarowy system czakr, który zwykle unosi się wokół was w waszym polu energetycznym.

Te centra energetyczne mogą zapewnić wam praktycznie wszystko czego potrzebujecie. Każdego dnia znajdźcie czas aby dostroić się do siedmiu głównych czakr, aby poczuć co się z nimi dzieje i bądźcie cierpliwi w tym procesie detoksykacji. Macie wiele istnień ludzkich, w których zgromadziliście te niższe wibracyjnie Energie. To zajmie trochę czasu aby to wszystko wyciągnąć, ale robicie to a efekt końcowy jest fenomenalny. Jesteśmy pod wrażeniem i wy też powinniście być pod wrażeniem. Bądźcie pod wrażeniem siebie. Wykonujecie wspaniałą pracę na planecie Ziemia.

 

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/chakra-detoxification-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o