[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Poniedziałek, 13 stycznia 2020

  Archanioł Gabriel ~ Poniedziałek, 13 stycznia 2020

 

Przez Shelley Young

 

Wielu z was chciałoby doświadczyć więcej radości ale nie wie dokładnie co przynosi wam radość. Drodzy, znajdujecie największą radość ze swojej obecności. Dokonanie wyboru aby być w pełni obecnym w dowolnym momencie pozwala doświadczyć wyrównania i magii, a stamtąd radość wybuchnie naturalnie.

Więc jeśli chcecie mieć więcej radości w swoim życiu zacznijcie od robienia rzeczy, które uważacie za najłatwiejsze, takich jak spróbowanie czegoś co zawsze chcieliście robić, spędzanie czasu na łonie natury, obserwowanie rzeczy, które uważacie za piękne, spędzanie czasu ze zwierzętami lub dziećmi – wszystko na co jesteście w pełni otwarci.

Otwartość na radość jest dla wielu z was umiejętnością, którą posiadaliście jako dziecko ale straciliście jako dorosły. Dzieci podchodzą do nowych doświadczeń z ciekawością, otwartością i obecnością. Jest to coś w czym wasze wewnętrzne dziecko może wam pomóc! Idąc naprzód bez kontrolowania i oczekiwań i rozwijając praktykę obecności, zaczniecie wykazywać znacznie więcej pozytywnego skupienia, akceptacji i wdzięczności, co poprowadzi was prosto do krainy cudów i radości.

Zaczniecie wracać do pełnego doświadczania, które jest dla was dostępne. Jest to umiejętność, którą już posiadacie, którą musicie tylko odkurzyć a wasze wewnętrzne dziecko po prostu nie może się doczekać tego włączenia. Jeśli poświęcicie chwilę aby poczuć się teraz w sobie, możecie być zaskoczeni gdy już poczujecie tą ekscytację. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

Źródło: https://trinityesoterics.com/2020/01/13/daily-message-monday-january-13-2020/

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o