[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Wtorek, 14 stycznia 2019

  Archanioł Gabriel ~ Wtorek, 14 stycznia 2019

 

 

Przez Shelley Young

 

Jedną ze zmian, którą oświecający ludzie doświadczą podczas gdy wchodzicie w 2020 rok, to poczucie bycia silniejszym w obszarach, które wcześniej stanowiły dla was wyzwanie.

Możliwe, że koncentrowaliście się na uzdrowieniu uporczywego tematu w swoim życiu, gdzie czujecie, że ciągle musicie walczyć o swoje. Chociaż wiedzieliście, że zasługujecie na coś lepszego i świadomie pracujecie nad tym aby osiągnąć lepszą równowagę lub uhonorowanie siebie, prawdopodobnie zawsze odczuwaliście to jako pracę lub ciągłe zmaganie.

Dla wielu z was zmiana, której doświadczycie w 2020 r. będzie pełnym zakotwiczeniem swojej mocy w tym obszarze, żądaniem swojej suwerenności, jeśli wolicie. Nie będzie to już tak jakbyście musieli walczyć aby zostać uhonorowanym lub za to co jest sprawiedliwe. Coś mniejszego nie będzie nawet opcją.

Dzięki tej zmianie w energetyce nie poczujecie się już wyzwalani w tych obszarach. Ucieleśnicie stan pełnego uzdrowienia wokół tego problemu, co uwolni energetyczny ładunek.

Dla niektórych z was będzie to głęboka zmiana, którą rozpoznacie od razu. W przypadku innych rozpoznanie starego problemu może zająć trochę czasu. Przypomina to gojenie się ran w ciele i uświadomienie sobie później, że już nie cierpicie. Dzieje się tak ponieważ wasz prawdziwy stan jest całkowity, uzdrowiony i wydaje się wam naturalny.

Jakkolwiek tego doświadczycie, to dowód na to, że przeszliście do nowej fazy wcielenia, którą odczujecie jako przywracającą wolność i lżejszą oraz pełną nowych potencjałów i możliwości, wszystko w oparciu o waszą pracę, którą wykonaliście. Gratulacje! ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

Źródło: https://trinityesoterics.com/2020/01/14/daily-message-tuesday-january-14-2019/

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o