[Benjamin Fulford] Ogromna antychińska kampania nasiliła się po niepowodzeniu tajnych rozmów

 

3 lutego 2020

Ogromna antychińska kampania nasiliła się po niepowodzeniu tajnych rozmów

 

Autor: Benjamin Fulford, Towarzystwo Białego Smoka

 

 

 

Zmasowany atak wojny hybrydowej rozpoczął się na Chiny po niepowodzeniu negocjacji między wschodnimi i zachodnimi tajnymi stowarzyszeniami, mówią źródła zbliżone do negocjacji. Atak na Chiny odbywa się za pomocą kombinacji broni biologicznej, propagandy i wojny gospodarczej, według wielu źródeł. Kampania ta odbywa się w parze z próbą wywołania masowego głodu w Indiach i Afryce. Jest to odpowiedź amerykańskiego rządu korporacyjnego po tym jak nie udało mu się znaleźć funduszy na 31 stycznia, termin płatności międzynarodowych, zgodnie ze źródłami europejskiej rodziny królewskiej.

Atak na Chiny wykazuje wiele oznak zaawansowanego planowania. Przede wszystkim nowy koronawirus, który uderzył w Chiny, jest zdecydowanie bronią biologiczną. Naukowcy w Indiach odkryli w koronawirusie wkładki wirusa HIV, które można było tam wstrzyknąć tylko celowo.

Lekarze związani z CIA twierdzą, że wkładki zostały wykonane tak aby wirus nietoperza owocowego był zaraźliwy dla ludzi.

Tymczasem chińscy lekarze stwierdzili, że koronawirus został zaprojektowany do podłączenia się do receptorów płuc, które są pięciokrotnie częstsze u azjatyckich mężczyzn niż u afrykańskich lub indoeuropejskich mężczyzn. Azjatyckie kobiety mają również mniej niż połowę liczby tych receptorów niż azjatyccy mężczyźni.

https://www.biorxiv.org/content/10.1101/2020.01.26.919985v1.full

 

Oni już wiedzieli, że to nadchodzi. Jest to wirus Nipah i zgadnij, że BIALI są zasadniczo odporni, ponieważ mamy inhibitor acetylocholinazy przeciwko wirusowi. WIEDZĄ, że to Nipah. Gówno trafi do wentylatora gdy ludzie dowiedzą się o wskaźniku śmiertelności“, przechwalał się dr CIA.

Poniżej znajdują się linki przesłane przez doktora CIA.

https://www.researchgate.net/publication/335187960_Potential_novel_inhibitors_against_emerging_zoonotic_pathogen_Nipah_virus_a_virtual_screening_and_molecular_dynamics_approach


https://www.infectioncontroltoday.com/viral/model-predicts-bat-species-potential-spread-nipah-virus-india.

 

W przypadku gdy macie jakiekolwiek wątpliwości, że atak został zaplanowany z wyprzedzeniem, zwróćcie uwagę na ten artykuł CNN próbujący zrzucić winę na Chiny; W szczególności na Instytut Wirusologii w Wuhan.

https://www.ccn.com/could-the-deadly-coronavirus-actually-be-a-man-made-killer-disease/

 

Logo firmy Wuhan Biotech jest takie samo jak logo firmy Umbrella Biotech z serii Resident Evil. (W naszym świecie nie ma zbiegów okoliczności)“, zauważają nasze źródła w CIA. Zobaczcie zdjęcie poniżej:

 

 

Według źródła Mosadu:

    “Jedno jest pewne. Wirus ten został zmodyfikowany i może mieć wszystkie rodzaje patogenów zmieszanych w nim. Został on wypuszczony jak mówimy, przypadkowo w jakimś celu. To ostatni bastion dla kabała. Świat budzi się z ich kłamstw, manipulacji, niekończących się wojen i babilońskiej magii pieniądza. Tak jak mamy rzecznika syjonistycznego kabała ponownie wygłaszającego,”

    

 https://sputniknews.com/world/202001301078180161-pompeo-brands-china-central-threat-of-our-times/

 

Źródła azjatyckiego tajnego stowarzyszenia obiecały już, że ich reakcja “będzie nieprzewidywalna i gorsza niż możecie sobie wyobrazić.

Chińczycy prawie na pewno wezmą na celownik reżim Shinzo Abe w Japonii ponieważ został zidentyfikowany jako podwykonawca tego ataku na Chiny, zgodnie ze źródłami japońskiego wywiadu wojskowego. Chociaż zdjęcia Abe uśmiechającego się z nazistowską symboliką w tle zostały usunięte z Internetu, dobrze wiadomo, że jest nazistą.

https://www.theguardian.com/world/2014/sep/09/neo-nazi-photos-pose-headache-for-shinzo-abe

 

Gdy Abe doszedł do władzy (dzięki wyborom sfałszowanym przez mafię chazarską), zaczął budować fabrykę broni biologicznej przebraną za Kolegium Weterynaryjne Kake Gakuin, podają japońskie źródła. Zostało ono obsadzone przez wiernych uczniów niesławnej japońskiej faszystowskiej jednostki 731 dywizji wojny biologicznej, zauważają oni. Otworzyli także sklep w Wuhan, zgodnie ze źródłami japońskiego podziemia.

Naziści byli oczywiście znani z planu zniszczenia wszystkich ras “nie-aryjskich” (Japończycy zostali uznani za honorowych Aryjczyków). Dlatego atak na Chiny odbywa się wraz z planem stworzenia masowego głodu w Afryce i Indiach.

 Operacja ta kierowana jest z bazy na Antarktydzie gdzie technologia modyfikacji pogody została wykorzystana do wytworzenia opadów na pustyniach Arabii Saudyjskiej, według źródeł CIA. Doprowadziło to do ogromnego rozprzestrzeniania się pustynnej szarańczy. Po ustaniu opadów szarańcza roiła się i przeniosła do Etiopii i Sudanu gdzie ponownie nienaturalne deszcze spowodowały nagłą obfitość na pustyniach, pozwalając szarańczy rozmnożyć się 20-krotnie. Po tym jak te pustynie ponownie wyschły, szarańcza zaczęła zalewać spichlerze chlebowe krajów Afryki, właśnie wtedy gdy zasadzono uprawy. Podobny atak zbliża się teraz do Indii. Oznacza to, że w dwóch rejonach świata gdzie występuje największy przyrost populacji, panuje ogromny głód. Poniższe artykuły opisują ten proces, chociaż nie wspominają o prawdopodobnym użyciu technologii modyfikacji pogody jako czynnika pobudzającego.

https://www.scientificamerican.com/article/unprecedented-locust-invasion-approaches-full-blown-crisis/

https://www.wsj.com/articles/africas-worst-locust-plague-in-decades-threatens-millions-11580475600

https://apnews.com/854648cd0a9f634ec0473f7442469295

https://www.thenational.ae/world/africa/somalia-declares-locust-outbreak-a-national-emergency-1.972860

Źródła w CIA twierdzą, że naziści wykorzystują zagrożenie głodu aby zmusić Hindusów i Afrykanów do zerwania więzi z Chińczykami.

https://news.yahoo.com/africa-mobilises-against-coronavirus-fears-mount-023022451.html

Jest to część zmasowanej kampanii demonizującej i izolującej Chińczyków, mówią źródła. Ta kampania jest widoczna w niewiarygodnej i sensacyjnej kampanii rozprzestrzeniającej strach w zachodnich mediach korporacyjnych.

Więc przyjmijmy teraz dawkę rzeczywistości. Do tej pory,kiedy ten blog miał zostać upubliczniony, w Chinach odnotowano 17 205 potwierdzonych przypadków wirusa i 361 zgonów. Jest to o około 2% niższe niż w przypadku zwykłej grypy, gdzie śmiertelność wynosi około 13%.

https://en.wikipedia.org/wiki/Influenza

Jeśli spojrzymy na to w szerszym kontekscie, to tylko w styczniu 2019 r. w Chinach regularnie chorowało na grypę 608 000 osób. Tymczasem 80 000 osób zmarło na grypę w USA w 2018 roku. Dlaczego więc nie było paniki w mediach o tych znacznie większych pandemiach?

https://www.washingtonpost.com/national/health-science/last-years-flu-broke-records-for-deaths-and-illnesses-new-cdc-numbers-show/2018/09/26/97cb43fc-c0ed-11e8-90c9-23f963eea204_story.html

Ten nagłówek z kontrolowanego przez Rothschilda AP mówi wszystko: “Obawy przed nowym wirusem wywołują antychińskie nastroje na całym świecie.”

https://apnews.com/04f18aafe1074a1c06b4203edcbdc661

Powodem jest oczywiście to, że ta kampania strachu powiązana z kampanią gospodarczą mającą na celu izolację Chin.

Sekretarz Handlu USA Wilbur Ross(child) przemówił natychmiast i powiedział, że koronawirus pomoże amerykańskiej gospodarce ustanowić co następuje:

“Jest jeszcze jedna opcja, którą firmy powinny rozważyć podczas przeglądu łańcucha dostaw. Między innymi – mieliście SARS, mieliście wirusa afrykańskiej plagi świń, teraz macie to – kolejny czynnik ryzyka, który ludzie powinni wziąć pod uwagę … Myślę, że pomoże to przyspieszyć powrót miejsc pracy do Ameryki Północnej, niektórych do USA a niektórych do Meksyku.”

https://www.zerohedge.com/political/wilbur-ross-says-chinas-coronavirus-outbreak-will-help-bring-jobs-back-america

Kampania przeciwko Chinom obejmuje również odwołanie lotów linii lotniczych do tego kraju i ewakuację nie-Chińczyków z Chin.

https://www.zerohedge.com/geopolitical/china-outraged-world-cancels-flights-and-shut-borders-amid-coronavirus-outbreak

Istnieją również oznaki, że Amerykanie są gotowi wykorzystać swoje długotrwałe zagrożenie dla wydobycia chińskiej ropy. Zostało to zaobserwowane podczas ataku na tankowiec u wybrzeży Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

https://www.zerohedge.com/markets/us-navy-confirms-incident-coast-uae-oil-tanker-burns

Mając to na uwadze, Chińczycy zbudowali rurociągi lądowe i ponownie napełnili ropą naftową. Z tego powodu popyt Chin ropę spadł o 20% od początku ostatniej wojny hybrydowej. 

https://www.straitstimes.com/business/economy/china-oil-demand-has-plunged-20-on-wuhan-virus-lockdown-biggest-shock-since-global

Jednak reakcja Rosjan jest groźna dla Chińczyków,   sprzymierzą się oni z ich kolegami obywatelami Europy.

W odpowiedzi na tę tzw. pandemię, Rosjanie zamknęli granicę lądową z Chinami i zawiesili komunikację kolejową.

https://tass.com/society/1115523

W tym samym czasie USA rzekomo masowo przygotowują się do wojny z Rosją ale znawcy wiedzą, że jest to część wspólnych rosyjsko-amerykańskich przygotowań wojskowych przeciwko Chinom.

https://www.newsweek.com/exclusive-cold-war-back-focus-iran-military-prepares-war-russia-1485088

Chińczycy nie są głupi i wiedzą, że zostaną zaatakowani. Jak wygląda chiński kontratak?

Wcześniej, wyżsi rangą Chińczycy poinformowali mnie, że mają awaryjne plany okupacji Indii, Półwyspu Koreańskiego i Azji Południowo-Wschodniej (bez Wietnamu) w ciągu kilku tygodni.

Zidentyfikowali także niewolniczy reżim  Shinzo Abe w Japonii jako słabe ogniwo. Mogli z łatwością ściąć głowę jego reżimowi za pomocą kampanii nocnych morderstw. Jest prawdopodobne, że na całym świecie wielu czołowych przywódców chazarskiej mafii nagle umrze.

Obserwujemy również, zgodnie z przewidywaniami, globalne załamanie rynków akcji i towarów. Na przykład w pierwszym dniu handlu po świętach Nowego Roku chińskie indeksy giełdowe spadły o 9%.

https://sputniknews.com/business/202002031078210259-chinese-stocks-fall-nearly-9-on-opening-after-extended-holiday-amid-coronavirus-outbreak/

Jest to znak, że planowana implozja globalnego systemu finansowego jest w toku.

Niepokojące w tych ostatnich wydarzeniach jest to, że zarówno Pentagon jak i azjatyckie tajne stowarzyszenia zareagowały na ten kryzys przerywając komunikację z neutralnymi stronami trzecimi, takimi jak Towarzystwo Białego Smoka (WDS).

Ta całkowita utrata informacji jest oznaką, że trwają przygotowania do wojny. To byłby przegrany wynik i katastrofa dla planety.

Zamiast tego WDS zaoferowało luźną Światową Federację, w której państwa narodowe zachowują swoją tradycyjną niezależność ale kraje współpracują w kwestiach mających wpływ na całą planetę. Masoni P3, którzy mają pod swoim wpływem 1,5 miliarda katolików i 2,3 miliarda Brytyjskiej Wspólnoty popierają taki ruch.

Ale chińscy zwolennicy twardej linii nalegają na dominację Chin w świecie i nadal odmawiają udziału w spotkaniach mających na celu osiągnięcie pokoju na świecie.

Wreszcie, jest  coraz więcej dowodów na to, że wojna już szaleje w kosmosie i pod ziemią. Istnieje kilka doniesień o nienaturalnych trzęsieniach ziemi na całym świecie.

Ponadto rośnie liczba dowodów na to, że wojna ma miejsce w kosmosie, o czym świadczą poniższe linki.

https://www.foxnews.com/science/experts-try-to-identify-mysterious-light-that-streaked-over-southern-california

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=10&v=60ZJQ4I7_3M&feature=emb_logo

 

 

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2020/02/03/huge-anti-china-campaign-mounted-after-secret-talks-fail/

 

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
KasandraMortimer Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o
Mortimer
Gość
Mortimer

Wybaczcie mój ton ale niestety nie żal mi tego chińskiego narodu. Niezaleznie od tego czy jest to spisek czy nie. To naród bezduszny i potworny. Zabijają siebie wzajemnie i wszystko co na ich ziemi żyje. Nie potrafią tylko zabić, oni pastwią się nad swoimi ofiarami, by one cierpiały konając ( np. mordowane psy czy koty, zeby zaspokoić prostackie zachcianki). To nie jest część cywilizacji dobra i szacunku. To podłe i okrutne “plemię”. Pewnie wyprodukowane przez jedna z okrutnych , obcych cywilizacji. Nie szanuję ich. Przepraszam – niech giną.

Kasandra
Gość
Kasandra

Nowe technologie wojenne, o których filozofom się nie śniło!