[Daniel Scranton] Objawy Wniebowstąpienia i energie równonocy ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 Objawy Wniebowstąpienia i energie równonocy ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Badaliśmy różne linie czasowe, które istnieją dla ludzkości, które prowadzą was do równonocy i chcemy abyście wiedzieli, że widzieliśmy dla was wiele pozytywnych możliwości, które poprowadzą was dalej w tej podróży do pięciowymiarowego zakresu częstotliwości. Energie równonocy zwykle mają na celu doprowadzenie wszystkich do równowagi a te nadchodzące energie mają dodatkową funkcję otwarcia was na częstotliwości, które są już dostępne dla was ale do których musicie jeszcze się podłączyć tam na planecie Ziemia.

Ilekroć otwieracie się na nowe energie zawierające wyższe częstotliwości, nieuchronnie pojawiają się pewne skutki uboczne. Jednak te częstotliwości, które odkryjecie, pomogą wam poradzić sobie z niektórymi objawami Wniebowstąpienia, z którymi wielu z was zmagało się przez bardzo długi czas. Tam w waszym świecie macie pewne zrodzone w Plejadach częstotliwości, które chcą pracować z wami aby stworzyć lepsze środowisko w waszych fizycznych ciałach dla wszystkich tych energii o wysokiej częstotliwości, które wciąż napływają i powodują zamieszanie w waszej fizyczności.

Częstotliwości te istnieją od ponad dekady a niektórzy z was mieli wystarczająco szczęścia aby się z nimi połączyć, ale ci nieliczni szczęściarze również naprawdę potrzebowali otworzyć się na te częstotliwości. Mówimy o ludziach, którzy od dłuższego czasu cierpią na intensywne objawy Wniebowstąpienia. Teraz, energie równonocy, które nadchodzą otworzą większą liczbę z was, abyście mogli uzyskać to co te plejadiańskie częstotliwości mają do zaoferowania, ale prawda jest taka, że były one w stanie tak wysokiej częstotliwości, że większość ludzi wciąż nie jest w stanie zharmonizować się z nimi na tyle aby zobaczyć prawdziwe uzdrowienie i wyeliminować te objawy Wniebowstąpienia raz na zawsze.

Ale teraz jest dobry czas, a gdy zbliżacie się do równonocy zalecamy abyście przyjęli stan oczekiwania aby uzyskać te plejadiańskie częstotliwości i równoważące energie równonocy. Te równoważące energie istnieją również po to aby pomóc wam raz na zawsze pozbyć się symptomów Wniebowstąpienia, abyście mogli skupić się bardziej na tym co powinniście robić, co powinniście tworzyć i czym powinniście się stać.

 

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/ascension-symptoms-the-equinox-energies-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o