[Daniel Scranton] Nowe systemy dostarczania energii na Ziemię ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 Nowe systemy dostarczania energii na Ziemię ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Obserwowaliśmy i czekaliśmy na idealny moment aby dostarczyć wam następną transmisję i ten moment jest idealnym czasem na dostarczenie jej. Zauważyliśmy zmiany, które niektórzy z was mogą wykryć w sposobie dostarczania energii na waszą planetę i chcemy abyście wszyscy wiedzieli, że system dostarczania będzie nadal ewoluował wraz z wami i z waszego powodu.

W ciągu ostatnich kilku lat powstało tak wiele innych systemów dostarczania, że zajęłoby to zbyt dużo czasu aby szczegółowo opisać każdy z nich w tej transmisji, ale chcielibyśmy uświadomić was o bardziej potężnych systemach dostarczania abyście mogli zwrócić większą uwagę na to jak się czujecie. Drzewa zostały wykorzystane przez tak wiele istot o wyższej częstotliwości i z wyższych wymiarów, że jeśli po prostu usiądziecie pod drzewem i utrzymacie tą intencję aby wchłonąć przychodzące energie, z pewnością poczujecie się wyraźnie inaczej w swoim polu energetycznym.

Wasze zwierzęta są również wykorzystywane jako systemy dostarczania energii dla was wszystkich. Dlatego też, nigdy nie było dla was lepszego czasu aby zaopatrzyć się w małego zwierzęcego przyjaciela aby żył z wami. Zauważyliśmy również, że każde źdźbło trawy było używane w waszym świecie jako antena, jako rodzaj piorunochronu dla nadchodzących energii. Deszcz to ogromny system dostarczania energii do was wszystkich.

Być może zauważyliście tutaj temat a tym tematem jest natura, której częścią są wasze zwierzęta. Łączenie się z Matką Naturą i wszystkimi jej cudami jest najlepszym sposobem na uzyskanie dokładnie tego czego potrzebujecie i czego chcecie. Przynieście więcej roślin i kwiatów do swoich domów i wychodźcie na zewnątrz tak często jak to możliwe. Wdychajcie świeże powietrze ze świadomością, że poprzez wdychanie macie dostęp do większej ilości energii. I oddychajcie z intencją. Oddychajcie ze świadomością, że możecie napełnić płuca energią o najwyższej częstotliwości dostępnej w dowolnym momencie.

Ale szczególnie zalecamy abyście wychodzili na łono natury i oddychali świadomie. I przynajmniej przynieście jak najwięcej okazów do swoich domów aby się z nimi połączyć, ponieważ są one przewodnikami, które pozwalają wam stać się bardziej sobą i utrzymać wyższą częstotliwość, o której wiemy, że wszyscy chcecie utrzymać.

 

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/new-energy-delivery-systems-on-earth-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o