Medytacja pokoju dla Syrii niedziela, 9 lutego o 7:33 am UTC

ROZPRZESTRZENIAJCIE TO WIRUSOWO! Medytacja pokoju dla Syrii – niedziela, 9 lutego o 7:33 am UTC (8:33 w Polsce)

 

 

 

 

Jak wspomniał Cobra, prawdziwym okultystycznym powodem konfliktu w Syrii jest walka o syryjski wir Bogini, który jest jednym z najważniejszych kluczowych punktów energetycznych w planetarnej sieci energetycznej.

http://2012portal.blogspot.co.uk/2016/04/the-syria-pentagram.html

http://2012portal.blogspot.co.uk/2017/04/planetary-situation-update.html

https://es2012portal.blogspot.co.uk/2018/05/the-budapest-ascension-conference-april.html

http://theearthplan.blogspot.com/2018/05/taipei-ascension-conference-12-13-may_20.html

 

Podczas dokładnego czasu pełni księżyca w niedzielę, 9 lutego o 7:33 am UTC (8:33 w Polsce) przeprowadzimy również Medytację Pokoju dla Syrii.

https://www.welovemassmeditation.com/2018/05/make-it-viral-peace-meditation-for.html

Ważne jest, aby zrozumieć, że Syria nie jest jeszcze w pełni wyzwolona. Chociaż zachodnie media ogłosiły zwycięstwo nad Daesh w Syrii:

https://www.foxnews.com/world/isis-has-officially-crumbled-and-last-stronghold-liberated-fox-news-has-learned

https://www.bbc.com/news/world-middle-east-45547595

Używając energii pełni księżyca możemy zakotwiczyć więcej energii Bogini w Syrii, aby pomóc w rozwiązaniu sytuacji w najlepszy możliwy sposób.

Oto link do naszego wydarzenia na Facebooku dla tej medytacji:

https://www.facebook.com/events/1940351709608065

I link do przewodników audio  dla Medytacji Pokoju dla Syrii:

https://goo.gl/uNR9a8

 

Tutaj możecie przekonwertować strefę czasową UTC na lokalną strefę czasową:

http://www.thetimezoneconverter.com/

 

Instrukcje:

1. Użyj swojej własnej techniki, aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Określ swoją intencję użycia tej medytacji jako narzędzia dla przyspieszenia procesu przyniesienia pokoju dla planety Ziemia i jej mieszkańców.

3. Wizualizuj filar Światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, następnie przechodzący przez wszystkie istoty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, a następnie poprzez twoje ciało do środka Ziemi. Wizualizuj kolejny filar Światła wznoszący się ze środka Ziemi, następnie w górę przez twoje ciało w kierunku nieba ku wszystkim istotom Światła w naszym Układzie Słonecznym i naszej galaktyce. Znajdujesz się teraz pośród dwóch filarów Światła, Światła płynącego jednocześnie w górę i w dół. Utrzymuj te filary Światła aktywne przez kilka minut.

4. Teraz wizualizuj fioletowy płomień oczyszczający wir w Syrii i jego pole energetyczne na płaszczyznach plazmowej, eterycznej i astralnej. Następnie wizualizuj ten fioletowy płomień rozprzestrzeniający się na cały Bliski Wschód oczyszczając go. Następnie rozszerz go jeszcze bardziej, aż obejmie całą planetę, oczyszczając jej pole energetyczne na płaszczyznach plazmowej, eterycznej i astralnej.

5. Teraz wyobraź sobie delikatną różową uzdrawiającą boską kobiecą energię, uzdrawiającą wszystkich ludzi w Syrii i przynoszącą pokój temu krajowi. Wizualizuj to łagodne różowe światło chroniące Syrię. Wizualizuj tę boską kobiecą energię, uzdrawiającą umysły i serca wszystkich ludzi na całym świecie zaangażowanych w konflikt w Syrii. Następnie wizualizuj tę boską kobiecą energię rozprzestrzeniającą się na cały Bliski Wschód i uzdrawiającą wszystkich ludzi. Następnie rozszerz ją jeszcze bardziej, aż obejmie całą planetę, uzdrawiając wszystkie żywe istoty na planecie.

Bogini chce pokoju i pokój będzie!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://www.welovemassmeditation.com/2019/02/meditation-update.html

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o