Medytacja podczas Pełni Księżyca niedziela, 9 lutego o 14:45 UTC

Medytacja podczas Pełni Księżyca niedziela, 9 lutego o 14:45 UTC (15:45 w Polsce)

 

Księżyc jest najbliższym ciałem astronomicznym naszej planety Ziemi. Nieustannie wpływa na różne aspekty życia na Ziemi w całym cyklu księżycowym.

https://en.wikipedia.org/wiki/Lunar_effect

W szczególności wpływ Księżyca na Ziemię osiąga swoje maksimum w czasie Pełni Księżyca i Nowiu.

https://www.spiritualresearchfoundation.org/spiritual-problems/effects-of-nature-and-environment/new-full-moon-effects/

Podczas Pełni Księżyca, Księżyc znajduje się naprzeciw Słońca i jest w pełni oświetlony, ponieważ odbija światło Słońca. To jest potężny czas wdzięczności, czas wdzięcznego uznania piękna samego życia i wszystkiego, co wnieśliście do istnienia. Możecie odczuwać palące pragnienie by wyrazić swoją kreatywność, rozkoszować się zmysłowymi czynnościami i poprzez zaciekłe ale głęboko czułe wibracje, puścić wszystkie aspekty swojego życia, które nie służą już największej wizji waszej Duszy.

Według Cobry, w ostatnim dziesięcioleciu nastąpiło wielkie oczyszczenie energii Księżyca. Teraz nasz Księżyc jest całkowicie oczyszczony i jest czystym naturalnym światłem. Przesyła energię czystej kobiecej zasady na planetę. Dlatego każda Pełnia jest wspaniałą okazją do połączenia się z tą energią.

Cobra Full Moon Update Transcription with Alexandra Meadors for January 2013

 

 

 

Przeprowadzimy Medytację podczas Pełni Księżyca w niedzielę, 9 lutego o 14:45 UTC  (15:45 w Polsce).

Możecie znaleźć wydarzenie na Facebooku dla Medytacji podczas Pełni Księżyca tutaj:

https://www.facebook.com/events/350674822362731

I przewodniki audio dla Medytacji podczas Pełni Księżyca w 9 językach tutaj:

https://goo.gl/7WoSwC

 

 

Oto zaktualizowana wersja Medytacji w czasie Pełni Księżyca:
(Sugerowany czas na tę medytację to 15 minut)

 

1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Określ swoją intencję użycia tej medytacji w czasie Pełni Księżyca jako narzędzia dla zakotwiczenia Czystej Boskiej Kobiecej Energii na powierzchni planety i jako wsparcie w wyzwoleniu planety.

3. Wizualizuj filar Światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca a następnie przechodzący przez wszystkie punkty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, przepływający przez Księżyc w Pełni, a następnie przez twoje ciało do środka Ziemi. Wizualizuj kolejny filar Światła wznoszący się ze środka Ziemi, następnie w górę przez twoje ciało i w kierunku nieba, przechodzący przez Księżyc w Pełni i ku wszystkim istotom Światła w naszym Układzie Słonecznym i naszej galaktyce, a na końcu łączący się z Galaktycznym Centrum i Źródłem. Jesteś teraz zakotwiczony/a pośród dwóch filarów Światła, Światła płynącego jednocześnie w górę i w dół. Utrzymuj te filary Światła aktywne przez kilka minut.

4. Wizualizuj czystą energię Bogini wzmocnioną poprzez Księżyc w Pełni i płynącą w kierunku powierzchni Ziemi. Wizualizuj tę energię obejmującą i uzdrawiającą wszystkie istoty na planecie oraz samą Gaję. Zobacz wszystkie istoty na Ziemi doświadczające tej czystej energii Bogini na swój własny, niepowtarzalny i pozytywny sposób. Wizualizuj wszystkie wiry Bogini aktywowane na planecie.

5. Wizualizuj energię Bogini Pełni Księżyca oczyszczającą wszelką pozostałą pierwotną anomalię i ciemne istoty na powierzchni planety.

6. Wizualizuj wszystkie operacje Sił Światła postępujące z pełną prędkością. Wizualizuj energię Bogini uspokajającą wszystkie napięcia na powierzchni w czasie Wydarzenia.

7. Wizualizuj nowy Złoty Wiek na Ziemi, gdzie Bezwarunkowa Miłość Bogini obejmuje wszystkie istoty i gdzie wszyscy ludzie żyją w pokoju, harmonii, miłości i wzajemnym zrozumieniu. Wizualizuj drugi renesans wiedzy naukowej i duchowej. Zobacz, jak zaspokojone są potrzeby wszystkich a każdy żyje swoim życiem tak jak tego pragnie.

 

Bogini chce wyzwolenia i wyzwolenie będzie!

 

 

 

 

Kliknij na poniższy link aby pobrać medytację z przewodnikiem w formacie mp3:

Medytacja podczas Pełni Księżyca 432 Hz

 

 

 

 

Źródło: https://www.welovemassmeditation.com/2019/05/reminder-of-full-moon-meditations-and.html

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o