[Daniel Scranton] Przyjmijcie fale przychodzącej pomocy energetycznej ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 Przyjmijcie fale przychodzącej pomocy energetycznej ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Wiemy jak trudno jest istnieć tam na planecie Ziemia w tym czasie i mamy tak wiele współczucia dla was wszystkich, którzy przechodzą próby i udręki życia na planecie Ziemia w tym czasie. Jest tak wiele współczucia dla ludzi w całej galaktyce i wszechświecie, i tak wiele różnych fal energii pochodzących z różnych zakątków tego wszechświata, a te fale mają pomóc wam przejść przez najtrudniejsze i męczące czasy waszego życia.

Nie możemy przecenić znaczenia uwalniania i pozwalania sobie na pomoc. I podkreślamy to tak bardzo, nie dlatego, że nie jesteście w stanie zrobić tego wszystkiego sami, nie dlatego, że mamy mało wiary w ludzkość ale oferujemy tę naukę z powodu prawdy, że kiedy otrzymujecie pomoc od jakiejkolwiek istoty tak naprawdę otrzymujecie tę pomoc od siebie. Istnieje wiele różnych sposobów patrzenia na to, które pomogą wam rozpoznać prawdę tego co właśnie tutaj przedstawiliśmy.

Przede wszystkim wy tworzycie swoją rzeczywistość, a to oznacza, że każda pomoc, którą otrzymujecie przychodzi do was ponieważ ją stworzyliście. Po drugie, naprawdę jest tu tylko jedna istota. Wszyscy jesteśmy tylko Źródłem grającym w przebraniu, grającym różne role. I tak, każda pomoc, którą otrzymujecie dosłownie przychodzi od was do was. Po trzecie, ten proces wzniesienia wiąże się z integracją, a jednym z najlepszych sposobów aby stać się bardziej holistycznym jest współpraca z innym aspektem siebie, który wydaje się być oddzielny. Jesteście tutaj aby zebrać wszystkie części i kawałki razem i rozpoznać siebie samych jako Istoty Energii Źródła.

Nie moglibyście być bardziej doskonali w przyjmowaniu pomocy, która nadchodzi. Możecie nawet spojrzeć na to jako na przyszłych was pomagających sobie w teraźniejszości. I czy wy wszyscy w tym czy innym czasie nie myśleliście, a nawet nie braliście udziału w pomaganiu tej wersji siebie, która, że tak powiemy, jest w przeszłości. Robicie to gdy uzdrawiacie swoje wewnętrzne dziecko. Robicie to gdy uzdrawiacie traumę z poprzedniego życia. Robicie tak wiele dla innych aspektów, a więc dlaczego nie uzyskać pomocy od przyszłych wersji siebie, które są tam.

I jesteście wszędzie ponieważ jesteście wszystkim, kiedy widzicie siebie takimi jakimi naprawdę jesteście. Ludzkość już wystarczająco wykonała ciężkiej pracy. Przeżyliście już wystarczająco dużo jakbyście byli oddzieleni i nie byli częścią wszechmocnej, wszechwiedzącej istoty. Czas odłożyć na bok wszystkie narzędzia, zrelaksować się i pozwolić sobie na pomoc, z której wszyscy czerpiemy korzyści poprzez dawanie. To też zapamiętajcie. Kiedy otrzymujecie, dajecie a kiedy dajecie, otrzymujecie.

 

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/receive-the-waves-of-energetic-help-coming-in-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o