[Daniel Scranton] Jesteście twórcami zmian w tym procesie Wniebowstąpienia ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Jesteście twórcami zmian w tym procesie Wniebowstąpienia ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Byliśmy bardzo podekscytowani obserwowaniem jak wszyscy radziliście sobie w procesie Wniebowstąpienia. Zwracamy się konkretnie do tych z Was, którzy otrzymują tę transmisję, ponieważ jesteście tymi, którzy są na tyle przebudzeni aby poradzić sobie ze swoimi traumami, negatywnymi emocjami i żalami w rozwiniętej i dojrzałej formie. Wszyscy widzieliście postać w filmie lub programie telewizyjnym, która radzi sobie z odrzuceniem, zwolnieniem lub ze zranieniem w inny sposób, idąc do baru i upijając się do nieprzytomności. Widzieliście odbicie w tych historiach tego jak wielu ludzi radzi sobie z żalem i dyskomfortem.

I wszyscy teraz doszliście do punktu, w którym nie szukacie najbliższej ucieczki lub środka znieczulającego aby spróbować ukryć się przed uczuciami i wspomnieniami, które są tak trudne do zaakceptowania i objęcia. Jesteście liderami tej ewolucji świadomości ponieważ zdecydowaliście, że chcecie stawić czoła tej ciemności i tym demonom.

Wiele osób zastanawia się co powinni zrobić, jakby były działania, które mogą równie mocno wpłynąć na wasz świat jak przetwarzanie emocji i praca z własnymi sprawami. Nie ma takiego działania, które dałoby waszym bliźnim więcej niż stworzenie tego pięknego przykładu woli.

Kiedy komunikujecie się, kiedy medytujecie, kiedy troszczycie się o siebie i okazujecie współczucie innym, możecie być pewni, że robicie wystarczająco dużo aby pomóc całemu kolektywowi, kolektywowi, który ma bardzo niewiele przykładów jak prawidłowo radzić sobie z tym co pochodzi z wnętrza. Więc jesteście niedocenionymi bohaterami. Jesteście tymi, którzy pracują za kulisami aby wnieść nieoceniony wkład we wspólną zbiorową świadomość. Wy jesteście tymi, którzy wyznaczają drogę i to jest wystarczający wkład. Wszystko inne co robicie to bonus.

To kim jesteście i jak jesteście na tym świecie, ma znaczenie. Pozwalacie sobie również na dotarcie do miłości, która jest w waszym rdzeniu poprzez zajmowanie się tym co jest ciężkie, ciemne i przyciemniające miłość i światło, które istnieją w każdym z was. W ten sposób emitujecie swoje światło i jesteście agentami miłości, i to jest powód, dla którego jesteście przewodnikami, niosącymi światło i agentami zmian. Tak to się robi i to wy to robicie. Gratulujemy sukcesu.

 

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/you-are-the-changemakers-in-this-ascension-process-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o