[Daniel Scranton] Dlaczego nie jesteśmy demaskatorami ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Dlaczego nie jesteśmy demaskatorami ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

Mamy swój unikalny pogląd na ludzkość i na to czym wszyscy tam żyjecie, i widzimy jak bardzo wzrastacie ponieważ tego właśnie szukamy. Wolelibyśmy pokazać wam wszystkim co dzieje się dobrze i jaki postęp osiągacie jako jednostki niż opowiedzieć wam historie o tym co dzieje się z negatywnie nastawionymi ET, rządami cienia i tak zwanymi grupami kabała. Nie wierzymy, że skupienie się na tych aspektach tego   czym żyjecie może  być produktywne w jakikolwiek sposób. Nie widzimy jak skupiania się na negatywach i środkach, dzięki którym negatywnie nastawieni ludzie starają się kontrolować was wszystkich, jako rzeczy, na których my chcemy się skupić.

Teraz, rozumiemy, że wielu z was uważa tak zwaną bitwę dobra i zła za ekscytującą historię ale ostatecznie wszyscy jesteście tutaj aby zjednoczyć polaryzację istniejącą w ludzkiej zbiorowej świadomości. Jesteście tutaj aby doświadczyć zjednoczenia świadomości, jedności i przebaczenia. Jesteście tutaj aby wzbudzić w sobie więcej miłości i współczucia a tym samym zainspirować innych. I dlatego nie musicie wiedzieć co dzieje się za zamkniętymi drzwiami na tych spotkaniach.

I wiemy, że wiele osób mówi o tych wielkich bitwach, kto wygrywa a kto ma zostać aresztowany. Widzimy jak ludzie stają się sławni skupiając się w ten sposób i możemy zapewnić, że ci ludzie nie są zbyt szczęśliwi. Kiedy więc zdecydujecie do czego macie zamiar się dostroić aby uzyskać informacje o tym jak działa ludzkość, upewnijcie się, że sprawdzacie wibracje źródła informacji, które otrzymujecie.

Zapomnijcie na chwilę czy uważacie, że ktoś ma rację lub mówi prawdę. Zapomnijcie czy uważacie, że poufne informacje danej osoby pochodzą z wiarygodnego źródła a zamiast tego sprawdźcie jak odczuwacie daną osobę. Sprawdźcie czy wibracje pasują do tego co chcecie poczuć, ponieważ jeśli tak nie jest, informacje nie będą rezonować z wysokimi wibracjami, których szukacie.

Będziemy nadal dostarczać wam pozytywnych wiadomości o tym jak się rozwijacie, a to nie dlatego, że nie jesteśmy świadomi problemów, które wciąż istnieją w waszym społeczeństwie. Nie chodzi o to, że świadomie przymykamy oko na coś, kogoś lub jakąś grupę. Po prostu wysyłamy do tych istot, które wciąż twierdzą, że są siłami ciemności, naszą miłość i światło, i wracamy do     pomagania wam rozwinąć świadomość i stać się przynoszącymi światło, przewodnikami i twórcami zmian, którymi na pewno jesteście.

To co widzimy ogólnie z ludzkością jest zawsze dobre. Jest zawsze pozytywne ponieważ wszyscy się rozwijacie i wzrastacie. Każdego dnia budzi się coraz więcej ludzi, a kiedy skupiacie się na świetle i miłości w was wszystko inne zajmie się sobą a my będziemy tutaj aby poprowadzić was i wspierać na każdym kroku tej podróży, na której się znajdujecie. Pomożemy oświetlić ścieżkę pracownika światła, ponieważ to jest to co mamy do zrobienia.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/why-we-are-not-whistleblowers-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o