[Daniel Scranton] Otrzymywanie Arkturiańskich i Liriańskich energii ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 Otrzymywanie Arkturiańskich i Liriańskich energii ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

W ciągu ostatnich kilku tygodni dostarczyliśmy wam bardziej konkretne pakiety energii, ponieważ odpowiadaliśmy na wasze indywidualne prośby. Czasami otrzymujecie energię od nas i od innych istot, która jest przeznaczona dla całej ludzkości jako kolektywu a czasami na wasze indywidualne i specyficzne prośby odpowiadamy my i inne istoty, które istnieją w wyższych sferach i chcą pomóc.

Kiedy więc mówimy o ‘energiach’, które otrzymywaliście od nas w ciągu ostatnich kilku tygodni, chcemy abyście uświadomili sobie, że nie są one takie same dla każdego z was. Niektórzy prosili o pomoc w kwestiach zdrowotnych, inni w kwestiach związanych z relacjami a jeszcze inni w rozwiązaniu niektórych problemów emocjonalnych. Lista jest długa gdy dotyczy waszych próśb.

Teraz, możemy współpracować z waszymi przewodnikami aby zapewnić energie potrzebne do pomocy w bardzo konkretnych zapytaniach. Teraz gdy wasi przewodnicy otrzymali te energie i umieścili je w waszym polu, reszta zależy od was. Zapraszamy do relaksu i przyjęcia tego o co prosiliście. Ponownie, wasi przewodnicy będą pomagać w tym procesie, co ułatwi wszystkim przyswajanie tych energii. Możecie to zrobić w swoim czasie gdy czujecie, że macie pięć minut aby się otworzyć, zrelaksować i przyjąć dary, które wam daliśmy.

Chcemy też abyście pozostali otwarci na energie, które zostały dostarczone przez naszych współpracowników, naszych kolegów tutaj w królestwie wyższych wymiarów. Nie jesteśmy jedynymi, którzy wam pomagają. Lirianie na przykład, zintensyfikowali swoją grę. Pomagają wam w sposób w jaki wcześniej nie pomagali i są częściowo odpowiedzialni za energię, którą możecie poczuć pochodzącą od kotów, które macie na Ziemi.

Relacje między kotami i ludźmi poprawiły się w ciągu ostatniej dekady i są wynikiem bardzo dokładnej pracy wykonanej przez Lirian, ponieważ starają się oni uzdrowić karmę i traumę, które istnieją między ludzkością a rasą Lirian. Kiedy zrelaksujecie się i pozwolicie aby wszystkie energie weszły i wspierały was, pamiętajcie, że wszyscy staramy się wam pomóc z różnych powodów a także pamiętajcie, że zasługujecie na pomoc, którą otrzymujecie.

Po prostu biorąc kilka głębokich oddechów i ustanawiając tę intencję aby zrelaksować się i przyjmować, jest to wystarczające aby uzyskać całą pomoc, którą wzywaliście i która została dostarczona przez waszych przyjaciół w całej galaktyce. Jesteśmy tylko jedną grupą z wielu, którzy wspierają ludzkość w tym czasie i oferują więcej wsparcia niż kiedykolwiek wcześniej.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/receiving-arcturian-lyran-energies-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o