[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Poniedziałek, 10 lutego 2020

Archanioł Gabriel ~ Poniedziałek, 10 lutego 2020

 

 

Przez Shelley Young

Samo bycie sobą jest więcej niż wystarczające. Im bardziej możecie emanować swoją prawdą i autentycznością tym większa jest wasza służba, po prostu poprzez bycie sobą. Całe wasze wcielenie polegało na odkryciu waszej prawdziwej boskiej esencji i umożliwieniu jej przewodzenia. Każde odkrycie kim naprawdę jesteście, sprawia, że ​​wasze światło świeci nieco jaśniej. Każda dokonana zmiana służy całości i przyczynia się do zmiany ewolucyjnej na waszej planecie.

Kiedy próbujecie sprawić, że poczujecie się, że nie macie racji, gdy krytykujecie siebie lub zaprzeczacie swojej prawdzie stale szukając rzeczy, które nie są w was dobre, przyciemniacie swoje światło i hamujecie postęp. Czy widzicie? Rozumiemy, że staracie się być sumienni ale nikt nie korzysta z tej praktyki.

Nie mówimy, że nie powinniście zajmować się rzeczami jeśli pojawią się w waszej świadomości. Oczywiście, że powinniście! Wszystko co nie jest zgodne z waszą ciągle ewoluującą prawdą, naturalnie pojawi się aby to uwolnić. Różnicą jest wasze skupienie i intencja.

Kiedy coś zostanie przyniesione do waszej świadomości ponieważ jest gotowe odejść lub zostać uzdrowione, jest to zgodne z procesem wcielenia. Jest to kolejny dowód waszej ewolucji i boskich zdolności. Kiedy zawsze szukacie problemów w sobie, skupiacie się nie na swojej całości ale raczej na ciągłym oczekiwaniu, że nie jesteście ok lub zawsze potrzebujecie naprawy. Jest to iluzja, która blokuje was od poznania własnej boskiej esencji.

Więc zaufajcie, Drodzy. Ufajcie, że wasza ewolucja jest bosko inteligentnym procesem. Ufajcie, że przepływ zawsze przyniesie waszej świadomości to co jest gotowe do uzdrowienia i uwolnienia. Ufajcie, że wasza dusza dokładnie wie co robi. Ufajcie, że jesteście boską istotą, która właśnie wraca do domu. Prowadźcie poprzez swoją istotę a nigdy, przenigdy nie możecie popełnić błędu. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

 

Źródło: https://trinityesoterics.com/2020/02/10/daily-message-monday-february-10-2020/

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o