[Daniel Scranton] Zmieńcie swoje życie na lepsze i na zawsze ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 Zmieńcie swoje życie na lepsze i na zawsze ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Mamy zdolność odczuwania kiedy robicie postępy jako kolektyw, ponieważ czytamy waszą wibrację. Czytamy waszą wibrację jako kolektywu i jako jednostek, którymi jesteście. Zauważamy fluktuacje w waszej wibracji gdy skupiacie się na czymś. Wiele różnych doświadczeń jest dostępnych dla was w każdej chwili każdego dnia a doświadczenie, które wzywa was w tej chwili, jest tym do zrealizowania, ponieważ ostatecznie chcecie być w tej wyższej wibracji.

Teraz, jeśli z jakiegoś powodu nie możecie zrobić tego co chcecie zrobić, nadal możecie postawić się w wyższej wibracji planując aby to zrobić, odkrywając różne aspekty tego, pytając o to innych ludzi, którzy to zrobili. Waszym zadaniem jako istot ludzkich jest wiedzieć co działa dla was wibracyjnie a co nie, a następnie wszystko co musicie zrobić to wybrać.

Teraz, gdy jesteście młodsi, jesteście pod wpływem wielu dorosłych, w tym rodziców, nauczycieli i być może duchownych, z którymi się kontaktujecie, nawet sąsiadów i rodziców waszych przyjaciół i oczywiście celebrytów, których widzicie w Internecie, telewizji lub filmie. Wszyscy z nich mogą wpływać na was pod względem tego co uważacie za dobre, moralne lub fajne. Oczywiście będą próbować wpłynąć na was abyście przeszli do tego co przyniesie wam sukces finansowy. Bardzo niewielu z tych dorosłych zachęca was do zauważenia jak wibrujecie kiedy bierzecie udział w ‘to tutaj kontra tamto tam’, a następnie dokonania wyborów, które są w harmonii z tym jak chcecie wibrować i czuć się w swoim fizycznym ciele.

A kiedy dorastacie i stajecie się dorośli, zaczynacie zauważać, że to co wam powiedzieli, że było słuszne, właściwe, lub wygrało wam więcej przyjaciół lub pieniędzy, nie jest dla was tak atrakcyjne. A potem dochodzicie do punktu rozczarowania z życia i tego czego uczono was o życiu. Więc w pewnym momencie musicie zdecydować, że podążacie za dobrymi wibracjami bez względu na wszystko, bez względu na to jak głupio wyglądacie robiąc to i niezależnie od tego czy jest to dobry krok w karierze. Istnieje mnóstwo innych powodów, dla których możecie nie czuć, że podążanie za swoją błogością, radością, tym co wydaje wam się najlepsze dla was, jest jakoś nie w porządku.

A potem przychodzą istoty takie jak my i mówią wam, że wasza wibracja jest wszystkim. Jest to ważniejsze niż wasze konto bankowe. Jest to ważniejsze niż to co myślą inni. A kiedy przetestujecie teorię, że wasza wibracja jest wszystkim, wiemy, że uzyskacie pożądane rezultaty. Ale możecie nie dowiedzieć się, że bycie lekarzem, prawnikiem lub architektem jest dla was odpowiednie dopóki nie poświęcicie lat na studiowanie tych konkretnych zawodów i być może nie zgromadzicie ogromnej ilości długów aby odkryć, że aktualna praca przynosi wam bardzo mało radości.

Ale to naprawdę nie ma znaczenia kiedy otrzymacie przesłanie, o ile je otrzymacie, jeśli tylko zdacie sobie sprawę, że w pewnym momencie swojego życia musicie wybrać coś co sprawia, że wibrujecie z najwyższą częstotliwością jaką możecie znaleźć. To zmieni wasze życie na lepsze i na zawsze.

 

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/change-your-life-for-the-better-forever-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o