[Benjamin Fulford] Izrael popełnia samobójstwo wypowiadając wojnę Chinom

 

10 lutego 2020

Izrael popełnia samobójstwo wypowiadając wojnę Chinom

 

Autor: Benjamin Fulford, Towarzystwo Białego Smoka

 

 

Bitwa o wyzwolenie planety Ziemia osiągnęła niebezpieczny etap podczas gdy chazarska mafia używa broni biologicznej aby spróbować rozpocząć wojnę między Stanami Zjednoczonymi a Chinami. Jednak ten plan się nie powiódł ponieważ zarówno Chińczycy jak i Białe Kapelusze w wojskowym kompleksie przemysłowym wiedzą dokładnie kto stoi za atakami bronią biologiczną na Chiny a teraz na Afrykę.

Benue: Killer disease a mystery, it’s not Ebola, Lassa Fever or Coronavirus – Nigerian govt

 

Źródła P3 Masonerii twierdzą, że izraelski przestępczy minister Benjamin Netanjahu przewodzi ostatniej próbie rozpoczęcia III Wojny Światowej i zniszczenia 90% ludzkości. Źródła w Pentagonie, bez podania w szczególności nazwy Netanjahu, wskazują również palcem na rząd Izraela. Jeśli Izraelczycy chcą uniknąć zbiorowej kary muszą przekazać Netanjahu i jego wspólników masowych morderstw Chińczykom na przesłuchanie, mówią źródła CIA.

Jako znak, że totalna wojna została ogłoszona przez mafię chazarską, zarówno źródła Pentagonu i azjatyckiego tajnego stowarzyszenia ucichły. Liczne próby niezależnego potwierdzenia tego co dzieje się w Chinach na przykład, spotkały się z “ciszą radiową“. Jedno regularne źródło Pentagonu powiedziało, “Poza byłym przewodniczącym Połączonego Komitetu Szefów Sztabów Joe Dunfordem, który obecnie zasiada w zarządzie Lockheed, nie ma intela, który mogłyby być kontynuowany przez jakiś czas.

Istnieje również bezprecedensowa kampania cenzury przeciwko atakowi na Chiny za pomocą broni biologicznej. Na przykład z jednej z witryn z wiadomościami z siedzibą w Hongkongu usunięto następujący akapit: “Chińskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych oficjalnie zażądało od Stanów Zjednoczonych wyjaśnienia dlaczego pojemniki z zagrożeniem biologicznym zostały znalezione zakopane w ewakuowanym Konsulacie Generalnym w Wuhan. Siły bezpieczeństwa ChRL zamknęły inne amerykańskie przedstawicielstwa dyplomatyczne w tym kraju.”

Teraz można zobaczyć tylko ocenzurowaną wersję artykułu, w której brakuje tego tekstu:

https://www.dimsumdaily.hk/russian-scientists-believe-america-created-the-wuhan-coronavirus-to-sabotage-china/

Również w zeszłym tygodniu indyjskim naukowcom, którzy zgłosili, że znaleźli wirusy HIV sztucznie wprowadzone do nowego koronawirusa infekującego Chiny, grożono śmiercią przez agentów Mosadu i zmuszono do porzucenia swojej pracy, zgodnie ze źródłami Mosadu. Najwyraźniej ktoś wpływowy w Izraelu desperacko próbuje ukryć fakt, że był to atak bronią biologiczną na Chiny.

Oczywiście świat nie kupi historii, że jest to naturalny koronawirus. Muzułmanie wiedzą co się dzieje, podobnie jak Rosjanie i Hindusi. Jak wszyscy inni, z wyjątkiem kurczącej się grupy owiec z wypranymi mózgami na Zachodzie.

https://www.jpost.com/Middle-East/Arab-media-accuse-U.S.-Israel-of-coronavirus-conspiracy-against-China-617021

Russian scientists believe America created the Wuhan coronavirus to sabotage China

https://www.ndtv.com/india-news/coronavirus-all-406-wuhan-returnees-at-delhi-itbp-facility-test-negative-2177537

 

Jednak bez względu na wszystko USA i Chiny nie zostaną oszukane aby rozpocząć wojnę ze sobą. Można to zaobserwować na przykład w oficjalnym komunikacie Xinhua dotyczącym rozmowy Przewodniczącego ChRL Xi Jinpinga z prezydentem USA Donaldem Trumpem, o którą poprosiła strona amerykańska. Trump powiedział: “Stany Zjednoczone w pełni popierają walkę Chin z nową epidemią koronawirusa i są gotowe wysłać ekspertów do Chin i zaoferować pomoc w różnych innych formach.”

http://www.xinhuanet.com/english/2020-02/07/c_138763551.htm

 

W rzeczywistości Trump powiedział Chińczykom, że USA aresztowały trzy osoby w związku z atakiem na Chiny z użyciem broni biologicznej, w tym 60-letniego doktora Charlesa Libera, przewodniczącego na Wydziale Chemii i Biologii Chemicznej Uniwersytetu Harvarda.

Robert David Steele, który wcześniej służył w amerykańskiej Marynarce i CIA, w zeszłym tygodniu wysłał Chińczykom następujący komunikat o Lieberze:

Pojawiają się słabe sygnały, że Wuhan był aktem wojny izraelsko-chińskiej z użyciem podwójnego agenta dr Charles Liebera (który jest Żydem i dlatego jest szczególnie podatny na wpływy syjonistyczne jeśli nie na kontrolę), którego najlepszy student z Chin został osadzony na Uniwersytecie Technologicznym w Wuhan, gdzie był również “strategicznym naukowcem”.

 

Słyszymy również, że mógł to być człowiek z wewnątrz handlujący w podwójnej grze jak 9/11, również wykonane przez syjonistów. Kto odniósł korzyści w londyńskim City, na Wall Street, Hongkongu i tokijskiej giełdzie?

https://www.justice.gov/opa/pr/harvard-university-professor-and-two-chinese-nationals-charged-three-separate-china-related

 

W czymś co mogło być atakiem odwetowym, ekspert od HIV dr Frank Plummer, który został “uznany za mającego wiodącą rolę w epidemiach SARS, grypy H1N1 i Eboli“, zmarł nagle 4 lutego.

https://www.bbc.com/news/world-us-canada-51317386

 

Jednak w ataku na Chiny może być jeszcze bardziej złowieszczy aspekt związany ze zbójecką sztuczną inteligencją.

Tuż przed wybuchem epidemii wirusa w Wuhan, miasto zainstalowano 10 000 stacji bazowych 5G. Jak informowaliśmy wcześniej, technologia 5G została przetestowana w Republice Południowej Afryki w celu masowej kontroli umysłu. Innymi słowy, cała sytuacja w Wuhan może być eksperymentem masowej kontroli umysłu wykorzystującym epidemię jako pretekst.

http://www.xinhuanet.com/english/2019-10/31/c_138517734.htm

 

Oto, co źródło w Mossadzie miało do powiedzenia:

“Jeśli chodzi o wirus Nipah, znany również jako koronawirus, macie wszystkie najnowsze dane. Chiny są skończone. Jest to coraz bardziej podobne do odstrzelenia połowy populacji Chin. Zostało to zrobione już wcześniej, co potwierdzają wysocy rangą chińscy urzędnicy rządowi i historia.”

 

Źródło CIA tak opisało sytuację:

“Przypomnij sobie, wiele lat temu prawie nic nie słyszałeś o tym co działo się w Chinach. I tylko dlatego, że otworzyli duże fabryki produkujące śmieci dla USA zaczęliśmy słyszeć o tym co się tam dzieje. To samo dzisiaj…wszystkie te same rządy ludu w stylu wojskowym. Od czasu przewodniczącego Mao nic się nie zmieniło. Po prostu stały się bardziej nowoczesne i pozwoliły ludziom myśleć, że mają wolność.”

 

Jednym ze sposobów sprawdzenia czy mamy do czynienia z sytuacją spowodowaną przez zbójecką sztuczną inteligencję jest ustalenie pochodzenia obecnego wirusowego obrazu pokazującego podobieństwa między fikcyjną Korporacją Umbrella z gier i filmów Resident Evil a szanghajską (a nie z Wuhan jak błędnie informowaliśmy w zeszłym tygodniu) korporacją biotechnologiczną “Bao Hu San” (chińska nazwa umbrella).

 

Teraz trzeba ustalić czy chińska firma jest prawdziwa, czy jest to tylko cyfrowa manipulacja świadomością. Jeśli firma jest prawdziwa, następną rzeczą do odkrycia jest to, kto ją sfinansował. Jest prawdopodobne, że szlak doprowadzi do Megagrupy oligarchów syjonistycznych.

https://judas.watch/The_Mega_Group

 

Ci ludzie również naciskają na pełną kontrolę finansową poprzez rezygnację z gotówki. Na przykład w Japonii oferowane są zachęty finansowe, takie jak zniżka 2%, aby zachęcić ludzi do zaprzestania obsługi gotówki. To, drodzy czytelnicy, jest znakiem bestii. Ta bestia jest prawdopodobnie zbiorowym umysłem lub grupowym umysłem syjonistycznych oligarchów i ich finansowych i informacyjnych sieci komputerowych.

Powstaje zatem pytanie: Jaki jest cel połączonego ataku 5G i broni biologicznej na Wuhan? Częściowo odpowiedzią jest to, że Chińczycy są karani za odmowę złożenia hołdu syjonistom poprzez przekazanie im swoich dochodów z walut zagranicznych. Oznacza to wojnę gospodarczą, biologiczną i psychologiczną przeciwko Chinom.

Jednak Evans-Pritchard z The Telegraph wierzy, że stoimy przed czarnym łabędziem, który zniszczy rynki finansowe.

On mówi:

Światowy zakład jest zamknięty. Chiny są w stanie wojny totalnej.

Partia komunistyczna przywołała ‘ducha z 1937 roku’ i zmobilizowała wszystkie instrumenty swojego totalitarnego systemu nadzoru do walki zarówno z koronawirusem jak i prawdą.

Twórz prognozy PKB jeśli się odważysz.

Od tego tygodnia dwie trzecie chińskiej gospodarki pozostanie zamknięte.

Ponad 80% produkcji jest zamknięta i 90% eksporterów.

Chińska gospodarka stanowi 17% światowej gospodarki i jest głęboko zintegrowana z międzynarodowymi łańcuchami dostaw.

Podczas epidemii SARS w 2003 r. stanowiły one zaledwie 4,5% światowego PKB, co niektórzy lubią używać jako pocieszającego szablonu. W dzisiejszych czasach nie można trwale zamknąć Chin bez zamknięcia całego świata.”

https://www.telegraph.co.uk/business/2020/02/05/chinas-coronavirus-not-remotely-control-world-economy-mounting2/?WT.mc_id=e_DM1193827&WT.tsrc=email&etype=Loy_Dig_Acq_Election_0-9MEngagement&utmsource=email&utm_medium=Loy_Dig_Acq_Election_0-9MEngagement20200208&utm_campaign=DM1193827

 

 

Sytuacja jest już tak dramatyczna, że Baltic Dry Index, koszt wysyłki, stał się ujemny.

https://www.zerohedge.com/s3/files/inline-images/bfmDC94.jpg?itok=5hrHqfMQ

 

Innymi słowy, światowy handel jest tak zły, że spedytorzy płacą pieniądze za transport towarów na swoich statkach.

Ceny surowców takich jak miedź i ropa naftowa, również spadają podczas gdy wzrosta globalny handel. Ale w jakiś sposób rynki akcji nadal osiągają nowe rekordowe maksima.

Coś zaraz pęknie. Jeśli przyjmiemy optymistyczny punkt widzenia, dobrzy faceci mogą zorganizować planowaną implozję sieci kontroli finansowej oligarchów. Czas pokaże i to wkrótce.

 

W każdym razie syjonistyczni oligarchowie wyraźnie planują przenieść swoją produkcję z Chin do Indonezji. Oto co źródło CIA w Azji Południowo-Wschodniej miało do powiedzenia:

Oglądałem jak wiadomości Bloomberga ptomowały Indonezję przez ostatnie 6-9 miesięcy. Prawie codziennie pojawia się interesująca historia o Indonezji i rządzie. Rozmawialiśmy już o tym kilka razy. Wydaje się, że jest to powód aby wprowadzić Indonezję na pierwszy plan.”

https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-02-06/indonesia-picks-mckinsey-to-revamp-firms-with-172-billion-sales

 

“Jokovi chce aby Indonezja przekształciła się z dostawcy surowców w elektrownię produkcyjną i przejęła Chiny. Czas jest idealny. Oczywiście nie jest to tak wielki zbieg okoliczności.”

Moją radą dla Indonezyjczyków jest potraktowanie obietnicy dużych inwestycji chazarskich oligarchów jako darmowego posmaku heroiny od swojego dilera. Na początku wydaje się to przyjemne ale jak widać co dzieje się z Chinami, w końcu zrujnuje ci życie.

Z azjatyckimi tajnymi stowarzyszeniami na wojennej ścieżce bycie syjonistycznym oligarchą jest prawdopodobnie jednym z najniebezpieczniejszych zawodów na świecie.

Zakończymy  kilkoma dziwnymi fragmentami surowych informacji, które wpadły nam w ręce.

Źródła MI6 sugerują, że królowa Anglii wybrała księżniczkę Annę, jej drugie dziecko i jedyną córkę, aby zajęła jej miejsce jako następna “królowa Anglii”. Oczywiście Charles jest zły.  Sprawdzając moje źródła, jeden z brytyjskich królów powiedział, że księżniczka Anna będzie tylko regentką Jego Królewskiej Mości Jerzego VII.

Kolejny snakołyk dotycząca wyborów w USA pochodzi od kontaktu Mossadu w Nowym Jorku:

Burmistrz South Bend w stanie Indiana, Pete Battigig, którego Demokraci chcą zobaczyć jako swojego kandydata na prezydenta (po tym jak oszukał Berniego Sandersa fałszując głosowanie), publicznie ogłosił w 2015 roku, że jest gejem.

Większość jego funduszy pochodzi z najbliższego otoczenia Bibi Netanjahu. Jest posmakiem miesiąca dla chazarskiej mafii na tym etapie sagi prezydenckiej 2020 w USA.

Na koniec, według źródeł FSB, rosyjski rząd ogłosił zamknięcie granicy z Chinami.

“W rzeczywistości kierowcy ciężarówek jeżdżą do Chin i z powrotem, ponieważ żadna firma nie chce stracić zysków.”

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2020/02/10/israel-commits-suicide-by-declaring-war-on-china-2/

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o