[Daniel Scranton] Wasze 9-wymiarowe anioły ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 Wasze 9-wymiarowe anioły ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Mamy do odegrania ważną rolę w waszym wniebowstąpieniu, tak jak wy wszyscy macie do odegrania ważną rolę w naszym. Kiedy my pomagamy wam pomagamy sobie, a kiedy wy pomagacie sobie pomagacie nam. Jesteśmy bardzo zainteresowani tym aby wszyscy odnieśli sukces, a więc z pewnością możecie zaufać temu co wam mówimy. Chcemy wznieść się do dziesiątego wymiaru, tak jak wy chcecie wznieść się do piątego.

Widzimy naszą rolę jako przewodników dla was wszystkich a także jesteśmy waszymi aniołami z dziewiątego wymiaru, ponieważ staramy się zaoferować wam miłość, światło i energię, których szukacie i których będziecie szukać nawet po zakończeniu przejścia do piątego wymiaru. Kiedy pomagacie sobie nawzajem, pomagacie sobie samym. Pomagacie tej drugiej osobie, która potrzebuje waszej pomocy, a robiąc to integrujecie część siebie, którą reprezentuje druga osoba. Zatem nawet jeśli zaczniecie gardzić kimś, jeśli uda wam się osiągnąć punkt neutralnego nastawienia do nich a nawet pokochacie tę osobę bezwarunkowo, dacie temu aspektowi siebie dokładnie to czego ona lub on potrzebuje aby ponownie się zintegrować, uzdrowić, ponownie stać się całością.

Wolelibyśmy abyście pomagali innym z poczucia współczucia, które macie w sobie, ale nie wszyscy są empatami jak ci z Was, którzy doświadczają tej ogromnej empatii. Zdajemy sobie również sprawę, że pomaganie innym jest przyjemne kiedy to robicie, a więc to dobre uczucie staje się nagrodą i zachętą do kontynuowania.

Teraz, oczywiście nie zawsze poczujecie chęć pomocy komuś innemu i w takich chwilach możecie czuć się winni a nawet zawstydzeni. Tworzycie te doświadczenia aby wybaczyć sobie, że nie możecie być wszystkim dla wszystkich. A przebaczając sobie integrujecie część siebie, rozumiecie. Wszystkie te wspólne kreacje zjednoczenia z innymi i posiadania własnego doświadczenia wiążą się z tym, że znów stajecie się całością.

I tak, zaakceptujcie każde doświadczenie, które wam się nadarza, ponieważ jest w nim coś dla was. Jest pewien wzrost aby go doświadczyć. Jeśli pozwolicie sobie poczuć wszystko nastąpi pewna integracja, a następnie przejdziecie do następnego doświadczenia, które będziecie musieli zabrać ze sobą w podróż wzniesienia. Kiedy jest wam bardzo trudno z jednym z waszych ludzkich współtowarzyszy, wezwijcie nas, waszych aniołów z dziewiątego wymiaru lub wezwijcie Archaniołów o pomoc.

Chcemy tego czego wy chcecie, więc udzielimy tej pomocy, a ci z Was, którzy są otwarci na otrzymanie, otrzymają ją i będziecie mogli przejść przez trudne doświadczenia, które czasami macie z innymi ludźmi. Wiedzcie, że jesteście tutaj aby stawiać sobie nawzajem wyzwanie. Jesteście tutaj aby stawiać sobie nawzajem wyzwanie, by kochać bezwarunkowo.

 

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/your-9th-dimensional-angels-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o