[Daniel Scranton] Miłość warunkowa i bezwarunkowa ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Miłość warunkowa i bezwarunkowa ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Zaczęliśmy rozumieć fascynację ludzkości bycia widzianym i słyszanym. Wszyscy chcecie aby najlepsze części was były prezentowane światu. Chcecie być postrzegani jako tacy jacy możecie być gdy jesteście w najlepszym wydaniu i chcecie wyrażać to co wiecie, że przyniesie wam największą aprobatę. Ten cykl warunkowej miłości i aprobaty zaczyna się w bardzo młodym wieku.

Wasi rodzice najprawdopodobniej byli zestresowani, nie mieli wystarczająco dużo czasu i pieniędzy, a jeśli mogli tylko przekonać was do zrobienia tego co uważali za konieczne, to dotarli tam gdzie musieli iść lub szli spać. Więc nagradzali was za to co uważali za dobre zachowanie i karali was za to co uważali za złe zachowanie.

Wielu z was sprzedawano tę samą historię o dostawaniu prezentów świątecznych lub dostawania się do Raju i oczywiście byliście karani w szkole za robienie czegoś co wydawało się wam całkowicie naturalne w szkole. Jeśli się śmialiście się, rozmawialiście lub biegaliście gdy nie powinniście, zostawaliście w kozie lub nawet gorzej.

Zostaliście ustawieni by być ludźmi, którzy zadowalają innych a teraz macie okazję podzielić się z innymi ujęciami swojego życia, ale większość dzieli się tylko dobrymi rzeczami, najlepszymi chwilami. Rozumiemy to teraz, a jednak chcemy was przekonać, że o wiele ważniejsze jest uzyskanie tej aprobaty od wewnątrz. O wiele ważniejsze jest odczuwanie tego co chcecie czuć niż otrzymywanie tych polubień i pozytywnych komentarzy.

Wiecie jak to jest być wiernym sobie i nie zwracać uwagi na to co myślą inni. Od czasu do czasu macie takie chwile kiedy nie staracie się być najlepsi lub wyglądać najlepiej, kiedy możecie po prostu zrelaksować się i robić na co macie ochotę. Kiedy możecie pozwolić sobie na szczerość w tym co czujecie, nawet jeśli nie jest to popularna opinia, która prowadzi was do tego uczucia, możecie uwolnić tak wiele z tego co trzymaliście i czego się wstydziliście.

Teraz, nie mówimy wam tego abyście mogli zacząć dzielić się wszystkimi swoimi najgorszymi uczuciami z resztą świata. Nie musicie tego robić aby ewoluować i poszerzać swoją świadomość, ale chcemy abyście szukali tej aprobaty i tej miłości w sobie. Chcemy abyście poczuli bezwarunkową miłość do siebie i chcemy abyście nie dbali o to co myślą o was inni. Zachęcamy również do dzielenia się chwilami ciemności, których doświadczacie, z ludźmi, którzy są najbliżej was.

Chcemy abyście dawali tym w waszym życiu, możliwość kochania was bezwarunkowo i dawali przykład aby czuli się oni komfortowo dzieląc się z wami swoimi najciemniejszymi sekretami, myślami i uczuciami. To właśnie tworzy prawdziwą intymność między ludźmi a rzadko ją znajdziecie dzieląc się tym co uważacie za konwencjonalnie atrakcyjne w Internecie.

Dlatego zachęcamy was abyście mniej dbali o to co ktoś inny myśli o waszych postach i filmach, a zamiast tego dbali o to co dzieje się wewnątrz was. Bądźcie swoim największym fanem. Bądźcie swoim własnym zespołem wsparcia i bądźcie tym, który kocha was bezwarunkowo jako pierwszy, abyście mogli dać wszystkim innym szansę na zrobienie tego samego.

 

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/conditional-unconditional-love-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o