[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Czwartek, 13 lutego 2020

Archanioł Gabriel ~ Czwartek, 13 lutego 2020

 

 

Przez Shelley Young

Wielu z was ma sugestywne marzenia o tym by dojść do porozumienia z ludźmi, z którymi mają niedokończone interesy. Jeśli jeszcze tego nie doświadczacie, wiedzcie, że prawdopodobnie będziecie. To wspaniałe kontynuowanie procesu przeglądu, który wykonujecie aby w pełni ukończyć pierwszą fazę swojego wcielenia. Pozwoli wam to przejść do nowego, bez obciążenia przeszłością.

Jest to również wskaźnik tego, że ich dusza również szuka wraz z wami rozwiązania, które jest uzdrowieniem i rozwiązaniem dla wszystkich zaangażowanych, przeprowadzonego w sposób, który jest najbardziej wydajny i najlepiej przyjęty. Może to obejmować łączenie duszy z duszą z tymi, którzy żyją a także z tymi, którzy wyszli z ciała.

Ponownie, jesteście częścią takiego bosko inteligentnego procesu, wszystko rozwija się dla was w najlepszej prędkości, sposobie i czasie aby zapewnić wasz sukces i dostosować się do pragnień waszej duszy. Poczujecie się znacznie lżejsi gdy te stare problemy zostaną rozwiązane, co pomoże wam w tworzeniu z czystej listy, pozwalając odkryć nowe możliwości i potencjały, które są teraz dla was realne dzięki połączeniu waszego uzdrowienia i tego co jest teraz wspierane podczas gdy wchodzicie w kolejną ekscytującą fazę swojego wcielenia. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

 

Źródło: https://trinityesoterics.com/2020/02/13/daily-message-thursday-february-13-2020/

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o