[Daniel Scranton] Jak przetworzyć wasze potężne emocje ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Jak przetworzyć wasze potężne emocje ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy bardzo zaznajomieni z tym jak wszyscy przetwarzaliście swoje emocje i chcemy zachęcić Was do większego przetwarzania, które obejmuje pozostawienie tego co wywołało reakcję emocjonalną. Wiemy, że niesprawiedliwość lub niepożądane okoliczności, które sami stworzyliście są bardzo kuszące aby się na nich skupić. Bardzo łatwo jest spojrzeć wstecz na swoje życie i życie innych ludzi, którzy mają mniej szczęścia niż wy i skupić się na problemie, jako zdefiniowanym przez was. Bardzo łatwo jest nasycić się myślą, że jesteście tutaj aby zrobić coś z okolicznościami, które zawiązują wasze żołądki na węzły.

Ale chcemy abyście zrozumieli, że to co was wyzwala jest o wiele mniej ważne niż uczucia, które wynikają z tego wydarzenia lub okoliczności, które doprowadziły was do tej emocji. Kiedy ludzie mówią o uwalnianiu, często może to być trochę niejednoznaczne. Co powinniście uwolnić? Cóż, z naszego punktu widzenia bardzo pomocne jest uwolnienie przyczyny tego co czujecie i skupienie się na wibracjach tego uczucia.

Jeśli pozwolicie sobie w pełni doświadczyć tego co dzieje się w jednej lub więcej waszych czakr w wyniku doświadczenia a nawet wywołanego wspomnienia, będziecie w stanie przejść przez przetwarzanie tej emocji znacznie szybciej. Teraz, nadal zalecana jest rozmowa o tym przez co przeszliście. To zupełnie normalne, że mówicie innym o okolicznościach, wydarzeniach lub wspomnieniach, które sprawiają, że macie dostęp do negatywnych emocji, ale to tam zbyt wiele osób zatrzymuje ten proces.

Nazywacie to przewietrzaniem, ale w rzeczywistości musicie pójść głębiej niż opisywanie szczegóły niesprawiedliwości, której doświadczyliście. Uczucie jest ważnym aspektem ludzkiej egzystencji. To sprawia, że jesteście tak wyjątkową rasą istot. Fakt, że czujecie tak dużo i tak głęboko jest waszą siłą, ale musicie być gotowi aby podążać tam. Musicie być gotowi na odczuwanie tych emocji aby uzyskać dostęp do mocy swojej emocjonalności. Zalecamy zwrócenie większej uwagi na te silne emocje, których doświadczacie, abyście mogli przejść przez ciężkie i mroczne emocje i jak najszybciej dotrzeć do lżejszych i bardziej radosnych.

 

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/how-to-process-your-powerful-emotions-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o