Nowa medytacja-Fioletowy Płomień dla Long Island i Yaldabaoth.

 

By poprawić efektywność medytacji dla Long Island i Yaldabaoth zdecydowaliśmy się  połączyć dwie istniejące medytacje i ustanowić  jedna nową  codziennie o 2pm GMT (16.00 w Polsce) . Dzięki temu możemy zjednoczyć moc medytacji pracowników światła ze Wschodu i Zachodu.

Zobacz poniżej link do konwersji czasu dla tej medytacji na  lokalną strefę  czasową.
https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?p1=1440&iso=20170510T14&msg=Violet+Flame+for+Long+Island+and+Yaldabaoth&sort=2

Jak wspomniał Cobra w ostatniej aktualizacji sytuacji planetarnej “pozostało już tylko około 180 członków grupy Chimery na planecie. Są małą i ciągle potężną i niebezpieczną grupą, która utrzymuje status kwarantanny na planecie Ziemia poprzez najwyższy  kwarkowy-antykwarkowy  kondensat ulokowany na Long Island, połączony do plazmowych bomb toplet”.
Jako rezultat  tego , tworzone jest nowe wydarzenie na Facebook’u dla uzdrowienia sytuacji na Long Island.

https://www.facebook.com/events/657051891159464

Rozprzestrzeniajcie to wirusowo. Proszę, dołącz do nas jeśli czujesz się prowadzony, to w dużej mierze przyspieszy proces planetarnego  wyzwolenia.

Pamiętajcie by użyć ochrony. Użyjcie kamienia cintamani trzymając go w ręku podczas medytacji, jeśli taki macie.
Możesz to robić i jest to jak najbardziej wskazane częściej, o każdej odpowiedniej dla ciebie porze.

Instrukcje:
1. Przed rozpoczęciem, zagraj ścieżkę z muzyką z Medytacji na rzecz Eterycznego  Wyzwolenia by wzmocnić siłę  i skupić się na intencji.
https://youtu.be/bruaKH2bqHo
https://www.youtube.com/watch?v=pCH01ALsc8A&feature=youtu.be

2.Użyj własnej techniki by osiągnąć zrelaksowany stan świadomości.
3.Ustanów intencję by użyć tej medytacji do przyspieszenia procesu uzdrowienia Ziemi i jej mieszkańców. Wizualizuj to poprzez uziemienie siebie do rdzenia planety  i wizualizuj złote i zielone światło  poruszające się po spirali wokół ciebie by wzmocnić twoje połączenie z Gają(Matką-Ziemią).
4. Wizualizuj filar Światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca,potem przechodzący poprzez wszystkie istoty  Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego a potem poprzez twoje ciało do wnętrza Ziemi, potem w  górę  poprzez twoje ciało i  do góry do nieba w kierunku  wszystkich istot Światła w naszym Układzie  Słonecznym i naszej Galaktyce. Siedzisz teraz pośród dwóch filarów Światła,Światła płynącego w górę i w dół jednocześnie. Utrzymuj ten filar Światła aktywny przez kilka minut.
5. Teraz wizualizuj fioletowy płomień oczyszczający ostatnią  pozostałą  twierdzę Chimery na Long Island-włącznie z RHIC i jego energetyczne pole na planach  plazmowym,eterycznym i astralnym. Potem wizualizuj ten fioletowy płomień rozprzestrzeniający się poprzez całą Amerykę Północna i oczyszczający ją. Potem  rozszerz go bardziej aż obejmie całą planetę, oczyszczając  jej  pole energii na planach plazmowym,eterycznym i astralnym.
6. Wizualizuj światło  Mistrzów Wzniesionych otaczające Ziemię  z Białym Gołębiem Pokoju żarzącym się w złotym świetle, wznoszące się z fioletowym płomieniem nad  twierdzą Chimery na Long Island. Zobacz sieć  fioletowo- białego kwiatu życia otaczającego  planetę  by aktywować planetarną sieć światła.
7.Wizualizuj Siły Światła przejmujące kontrolę nad Plazmową Siecią wokół Ziemi, rozpuszczając głowę Yaldabaoth i przyspieszając demontaż wszystkich bomb toplet  by ponaglić  wyzwolenie planety.

Medytacja na Youtube:

https://youtu.be/rwzizY3swLM

https://www.youtube.com/watch?v=esaIXfTOvEA

Linki do oryginalnego  postu:

https://theeventhub2015.blogspot.com/2017/05/new-meditation-violet-flame-for-long.html
https://theeventhub2015.blogspot.com/2017/04/violet-flame-for-long-island.html
http://theeventhub2015.blogspot.com/2017/04/daily-meditation-for-purifying-long.html

Przyłącz się do nas i pomóż uzdrowić Long Island. Podziel się tym i zaproś znajomych.

Bogini chce Pokoju i Pokój będzie.  Zwycięstwo światła.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Medytacja Fioletowego Płomienia dla Long Island i Yaldabaoth | Ninhursag - Ki Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o