PROGRAM OCHRONY

Celem programu jest chronić Pracowników/Wojowników Światła od jakichkolwiek energetycznych,mentalnych i(w szczególności) elektromagnetycznych ataków, ale wymaga się by użytkownik odnawiał tarczę ochronną wiele razy w ciągu dnia. Przy każdym odnowieniu tarcza ochronna będzie trochę mocniejsza  i będzie trwała trochę  więcej czasu.

By zostać umieszczonym do tego przecudownego programu, po prostu poproś o to.

Przykład:
Proszę PLEJADIAŃSKI SOJUSZ by na stałe umieścił mnie i (lista innych osób,które chcesz umieścić) do PROGRAMU OCHRONY OD TERAZ, dziękuję.

Raz jak już zostaniesz umieszczony w Programie Ochronnym,by wezwać jego tarczę do działania , po prostu pomyśl zdanie:  Aktywacja Plejadiańskiej Tarczy TERAZ, dziękuję.

Za każdym razem gdy tarcza chroni cię od ataku, jej  żywotność spada, więc jeśli jesteś często atakowany,musisz ją często odnawiać.Jeśli jesteś rzadko atakowany,musisz ją odnawiać rzadko.

Nie ma sztywnej reguły dla odnawiania Tarczy Ochronnej,ale możemy dać wam przydatne sugestie:
1)…odnawiajcie ją gdy idziecie spać i natychmiast po przebudzeniu
2)…odnawiajcie ją częściej gdy jesteście w stresującym środowisku lub sytuacji
3)…odnawiajcie ją za każdym razem gdy czujecie się choć trochę dyskomfortowo.
4)…wiele energetycznych i mentalnych(nie elektromagnetycznych) ataków pochodzi z nieświadomych otwartych wrót, wtedy tarcza nie może blokować ich bez waszej świadomej współpracy, więc jeśli czujesz się atakowany odnów tarczę ale pamiętaj również by zrelaksować się i pozbyć się  konfliktowego  mentalnego  stanu wywołanego przez napastnika(możesz stale wzywać Tarczę Ochronną jak MANTRĘ), to pomoże tarczy działać lepiej.

BĄDŹ pozytywny,BĄDŹ prawdziwy,BĄDŹ SOBĄ.

Aktualizacja projektu z 16.05.2017:

  • program jest zawsze obecny w tle i aktywuje się automatycznie w czasie snu lub głębokiej relaksacji podążając za instrukcjami twojej Duszy i Wyższego Ja.

 

 

Link do oryginalnego postu:

http://pleiadianalliance.blogspot.com/p/the-protection-program.html

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o