BARDZO WAŻNE TERAZ ~ “Łączenie się z Obecnością JAM JEST”

 

 

 

 

BARDZO WAŻNE TERAZ ~ “Łączenie się z Obecnością JAM JEST”

TZ tutaj; To właśnie mówi Cobra
“Teraz ma ogromne znaczenie dla wszystkich Pracowników/Wojowników Światła by przywoływać i zakotwiczać Światło, jak najwięcej jak to po ludzku możliwe, chociaż jestem w pełni świadomy, że jesteśmy testowani do granic. Oto bardzo dobry i skuteczny przykład tego, jak to zrobić: “

Blog Archaniołów i Devów – podnoszenie twoich wibracji poprzez filar czystego białego światła – łączenie się z obecnością JAM JEST na tronie JESTEM KIM JESTEM- 2-11-13

Moi Bracia Światła, Ja Jestem Michał.

Podczas podróży po drodze do oświecenia może się okazać, że trudności i przeszkody są umieszczane na drodze do przetestowania Ciebie. To sprawi, że będziesz silniejszy i przyniesie Ci to mądrość. Po przejściu tych testów będziesz ewoluował dalej. Przeszkody są jak zgniłe jaja. Lęk przed przeszkodą jest jak zapach zgniłego jajka. Możesz pozbyć się zapachu, gdy pozbędziesz się jajka. Niecierpliwe wyczekiwanie tego, jak i co zrobisz, strach i niepokój, przed przeszkodami, prowadzi Cię w dół i obniża poziom twojego Światła. Problemy i przeszkody służą rozpraszeniu uwagi ludzkości od Światła. Jednak dzięki rozproszeniu sprawiają, że jesteś silniejszy. Starając się je usunąć, zyskujesz impet i stajesz się bardziej zdecydowany dążyć do Światła. Im więcej Światła masz, tym większa jest zdolność radzenia sobie z przyszłymi rozproszeniami i przeszkodami. Gdy ewoluujesz duchowo, stajesz się wartym większego Światła i przychodzi zdolność pokonywania wszystkich przeszkód.
Kiedy widzisz przeszkodę jako tylko rozproszenie uwagi i rozproszenie jako sposób na opóźnienie, możesz zauważyć, że nie jesteś rozproszony, ani opóźniony. Aby osiągnąć to zadanie, nauczę cię wzywać filar czystego białego Światła aby formował się wokół ciebie . Celem tego filaru jest podniesienie częstotliwości twoich wibracji, aby pomóc ci czuć się podłączonym do Źródła. Wtedy nie jest łatwo rozproszyć cię lub dotknąć problemami i przeszkodami. Przeszkody mogą mieć niekorzystny wpływ na Ciebie, gdy na to pozwolisz. Pozwalasz im mieć taki wpływ, ponieważ czujesz się samotny, zostawiony, bojaźliwy i zagubiony w radzeniu sobie.

Kiedy filar jest w pełni ukształtowany i zamieszkasz w nim na stałe, możesz pozostać obojętny wobec obaw przed niepowodzeniem i poczuciem samotności, separacji i odrzucenia. Kiedy znajdujesz się w Filarach Światła, łączysz się z Doskonałą Obecnością Jestem Tym Kim Ja Jestem, Bóg w Formie. Jest to zindywidualizowana obecność Boga, która powstała i zamieszkuje w trzynastym wymiarze rzeczywistości. Przez czakrę dwunastą możesz łączyć się z tym wymiarem i doświadczać perfekcji Obecności Jestem Tym Kim Jestem, łącząc i jednocząc się z Obecnością.

To chyba najważniejszy krok w powrocie do doskonałości naszego pierwotnego planu Bożego. Boski Plan, zgodnie z pierwotnym założeniem Bożym, pozwolił pozostać w kontakcie z Bogiem i Czystym Białym Światłem przez cały czas i we wszystkich okolicznościach. Wtedy nie może być obawy przed separacją lub samotnością. Doskonała Obecność Jestem który Jestem, znana również jako Obecność Jam Jest lub po prostu Ja Jestem, nazywana jest Magiczną, Lśniącą, Pełną Chwały, Zwycięską Obecnością.
By zmieniać energię w tobie i wokół ciebie i wzbudzić własne wibracje do Wyższego Światła; każdego ranka gdy wstaniesz, wezwij Filar Czystego Białego Światła, by uformował się wokół ciebie. Wejdź do Światła i idź, aby zjednoczyć się z Obecnością Jam Jest. Zrób to jeszcze raz w nocy, zanim zaśniesz.

Medytacja Otrzymywania i Zatrzymania Czystego Światła i Zjednoczenia z Obecnością Jam Jest

Teraz proponuję Ci procedurę podniesienia wibracji do Wyższego Światła i bycia chronionym przez cały czas w czystym Białym Świetle. Teraz weź głęboki oddech i usiądź lub połóż się w wygodnej pozycji, aby rozpocząć to medytacyjne ćwiczenie.

Wypowiedz tę inwokację,

“Wzywam Filar Czystego Białego Światła, aby zstąpił na mnie i otoczył mnie. Wzywam obecność Jestem który Jestem. Proszę Jestem który Jestem by przyłączyła i połączyła się ze mną “.

W pierwszej kolejności mogą wystąpić trudności z poczuciem zmiany lub przesunięcia własnego pola energetycznego. Ważne jest, aby wytrwać i nadal prosić, aby Fillar Światła otoczył Ciebie. Czasami twoje wibracje stają się tak powolne, że Obecność Jestem który Jestem nie może do ciebie dotrzeć. Wynika to z faktu, że jest pewien poziom wibracji energii, poniżej którego nie może dotrzeć do ciebie. Dlatego musisz podnieść własne wibracje do częstotliwości, która dosięgnie Obecność . Filar Światła podniesie wibracje wokół ciebie. Gdy stajesz w środku, niższe wibracje rozpuszczają się i zaczynasz gromadzić więcej Światła i energii.
Poproś o Filar Światła, Cylinder Światła, Tunel Światła; nie ważne jak to nazwiesz; Ważne jest, aby otoczyć się Światłem i pozwolić zwiększyć wibracje. Wizualizuj Obecność czekającą na Ciebie na górze tego filaru, cylindra lub tunelu. Wyobraź sobie, że tam jest. Niech twoje serce przekona twój umysł, że tam jest. W tym momencie zacznij przenosić energię w górę przez Czakrę Korony na czubku głowy.

Przesuń się wewnątrz tego filaru Światła w kierunku Wyższego Światła. Są tam czakry powyżej twojej głowy(czakry od ósmej do dwunastej). Wyobraź sobie, że energia przemieszcza się do Twojej ósmej Czakry, zatrzymuje się, aby pobudzić tę czakrę i porusza się do dziewiątej. Powtórz to dla dziesiątej, jedenastej i dwunastej czakry. W ten sposób energia porusza czakrę po czakrze, aby dotrzeć do Czakry Dwunastej w trzynastym wymiarze rzeczywistości na Tronie Jestem który Jestem. Tam spotkasz się z Obecnością Jam Jest. Obecność Jam Jest, która jest istotą Boga objawioną w formie, siedzi na Tronie Jestem który Jestem.

Teraz wyobraź siebie, zbliżającego się, aby spotkać się z Obecnością Jam Jest, połącz i zjednocz się z nią. Obecność ma ciało eteryczne emitujące Czyste Światło. Światło lśniące w każdym kierunku. Przerwij i medytuj przez chwilę, podczas gdy kąpiesz się w energii Obecności Jam Jest.

Za każdym razem, gdy będziesz ćwiczyć ten poziom, będziesz w stanie pochłaniać wyższy poziom Światła, dopóki nie zaczniesz nasycać i urzeczywistniać Światła Obecności Jestem który Jestem. Wtedy możesz zostać zaproszony/a by usiąść na Tronie Jestem który Jestem i w pełni wchłaniać Światło. Kiedy znajdziesz się w pełni połączony/a z Obecnością, możesz poprosić o to, aby wróciła z Tobą do twojego ciała. Powtórz to w trzech rundach.
Runda 1: spotkaj się, połącz się i zjednocz się z Obecnością Jam Jest. Sprowadź w dół Obecność i napełnij swoje Ciało Obecnością od górnej części głowy aż do dolnej części stóp, aż do rdzenia Matki Ziemi.

Runda 2: znów wejdź do filaru białego Światła w Obecność Jestem który Jestem; mieszając, łącząc i jednocząc w Jedności. Ściągnij tę wibrację energii w dół i wprowadź ją w każdą czakrę twojego ciała i w dół do stóp i rdzenia Matki Ziemi.

Runda 3: Wracaj tą samą drogą, a po połączeniu z Obecnością Jam Jest, zadaj swoje pytania. Po zakończeniu pytań słuchaj odpowiedzi. Pozostałe odpowiedzi przyjdą w momencie, gdy będą potrzebne. Aby zasilić swoje ciało, sprowadź w dół zjednoczoną i połączoną esencję Jestem który Jestem do twojego ciała.

Praktyczne zastosowania tego ćwiczenia: gdy znajdujesz się w środku spotkania, rozmowy grupowej, z klientem, pacjentem, członkiem rodziny lub dzieckiem i czujesz się tak, jakby twoje słowa nie były przenikliwe, lub tracisz ostrość , przeproś na chwilę, aby się wyciszyć. Idź do toalety, jeśli jest to jedyny sposób, gdzie możesz mieć prywatność. Daj sobie cenną chwilę Jedności w celu pozbierania myśli i przeprowadzić powyższe ćwiczenie. Może ci to zająć kilka minut na początku by przejść przez te kroki. Możesz chwilę poczekać, aż poczujesz oddziaływanie. Podczas ćwiczeń i zapoznania się z krokami będziesz czuć zmianę szybciej. Możesz dotrzeć do miejsca, gdzie działanie staje się natychmiastowe.
Aby wrócić do jedności i uwolnić się od separacji, musisz połączyć się i zjednoczyć z tym aspektem Boga, który ma formę, Obecność Jestem który Jestem. Lśniąca Obecność Boga w formie może wydawać się podobna do człowieka. Może wydawać się obojnacza, lub pojawiać się jako mężczyzna lub kobieta. To twoje osobiste indywidualne doświadczenie. Jeśli nie widzisz istoty, możesz widzieć błysk Światła lub mieć wrażenia spokoju i pokoju w ciele . Możesz poczuć ciepłe, rozmyte uczucie, jakbyś wrócił do kochającego domu.

Obecność Jestem który Jestem, jest Twoim Boskim Prawem. Obecność Jestem który Jestem, jest Istotą Jedności. Wrócisz do Jam Jest, aby poznać tę jedność. Droga Bożej Jedności i Ostateczne osiągnięcie osiąga się dzięki tej Obecności.

W Świetle Obecności Jam Jest,

Wasz brat Michał. Tak jest.

 

Fragmenty ścieżki do oświecenia I, filar światła – str. 48-60 – zobacz więcej na: http://www.nasrinsafai.com/angels/archangel-michael/
https://archangelsanddevas.wordpress.com/2013/10/02/raising-your-vibration-through-the-pillar-of-pure-white-light-merging-with-the-i-am-presence-at-the-throne-of-the-i-am-that-i-am/

Źródło:
https://higherdensity.wordpress.com/tag/merging-with-i-am-presence/
http://prepareforchange.net/important-now-merging-presence/

Hits: 45

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o