Medytacja punktu zwrotnego podczas Pełni Księżyca

Podziel się tym – Medytacja punktu zwrotnego podczas Pełni Księżyca

 

Wiele osób odczuwało że, energia znacznie wzrosła w ostatnich dniach, zwłaszcza po tym jak ​​Cobra opublikował “czarny alarm” w dniu 1 września. Po ostatnich ważnych zwycięstwach Sił Światła, ciemność reaguje i Siły Światła działają w pełnym wymiarze, aby to oczyścić, co doprowadzi do kolejnego przełomu.

Punkt zwrotny tego krytycznego okresu nastąpi w momencie Pełni Księżyca 6 września o godzinie 7:02 UTC, czyli 12:02 w Los Angeles, godz. 03:02 w Nowym Jorku, 9:02 w Europie kontynentalnej, 10 : 02:00 w Atenach, godz. 12:32 w Indiach, 3:02 w Taipei, 9:02 w POLSCE
Tutaj można znaleźć dokładny czas dla twojej lokalizacji:

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=Full+Moon+Meditation&iso=20170906T0702&p1=1440

Możemy przyłączyć się i wesprzeć intensywne wysiłki Światła w tym krytycznym okresie, medytując razem dokładnie w tym czasie.

97752-ascension_orig

Instrukcje :

 1. Użyj swojej własnej techniki, aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Ustanów intencję dla tej medytacji jako narzędzia przyspieszającego proces stworzenia harmonii i jedności dla Ziemi i jej mieszkańców.

3. Wizualizuj filar światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, następnie przechodzący przez wszystkie istoty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, a następnie przez twoje ciało do środka Ziemi. Wizualizuj kolejny słup światła wychodzący z centrum Ziemi ku górze przez twoje ciało i w górę w kierunku nieba ku wszystkim istotom Światła w naszym Układzie Słonecznym i naszej galaktyce. Teraz siedzisz w dwóch filarach Światła, Światło płynie jednocześnie w dół i ku górze. Utrzymuj te filary Światła aktywne przez kilka minut.

Central
4. Teraz wizualizuj delikatną różową uzdrawiającą boską energię żeńską, uzdrawiającą wszystkich ludzi na planecie z ich poprzednich urazów, przynosząc pokój, harmonię, zrozumienie, obfitość i jedność. Wizualizuj to delikatne, różowe światło rozpraszające huragan Irma, czyniąc go nieszkodliwym. Wizualizuj to delikatne różowe światło, uzdrawiające umysły i serca wszystkich ludzi na całym świecie. Zobacz wszystkich Pracowników/Wojowników Światła i Prawdy pracujących w jedności dla stworzenia Nowej Ziemi. Zobacz ludzi na Ziemi świętujących i radośnie uczestniczących w tworzeniu naszej nowej rzeczywistości, gdzie każdy może uzyskać to, czego potrzebuje i dowolnie wybierać jak żyć według swych pragnień.

5b581-goddesslove
Zwycięstwo światła!

 

Źródło: http://recreatingbalance1.blogspot.com/2017/09/please-share-full-moon-turning-point.html

Hits: 1

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o