Medytacja dla naturalnych i sztucznie wytworzonych klęsk żywiołowych

Medytacja dla naturalnych i sztucznie wytworzonych klęsk żywiołowych

Ze względu na szereg różnych czynnych medytacji, które mamy obecnie, zdecydowano, że nowa ogólna medytacja dla klęsk żywiołowych będzie odbywała się codziennie w miejsce wszystkich innych medytacji dotyczących pogody lub aktywności tektonicznej.

Będziemy robić nową medytację codziennie o 16:00 GMT (17:00  w Polsce).

Możesz przeliczać strefę czasową GMT na lokalną strefę czasową:

http://www.thetimezoneconverter.com/

Wydarzenie Facebook dla tej medytacji można znaleźć pod poniższym linkiem:

https://www.facebook.com/events/491247927927877

 

Aktualne klęski żywiołowe, na których powinniśmy się skupić:

  • Zaraza w Afryce/Madagaskarze
  • Erupcja wulkanu Shinmoe-dake   w Japonii
  • Puerto Rico i Vieques po uderzeniu  huraganu Maria
  • Wulkan Agung na Bali
  • Masowe wymieranie zwierząt na świecie
  • Trzęsienia ziemi na Tajwanie

 

Poniżej znajdują się instrukcje dotyczące nowej medytacji:

1. Użyj własnej techniki, aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Ustanów intencję by użyć tej medytacji jako narzędzia przyspieszającego proces uzdrowienia Ziemi i jej mieszkańców.

Wizualizuj to, uziemiając się do centrum naszej planety i wizualizuj złote i zielone światło wokół siebie, aby wzmocnić połączenie z Gają.

3. Wizualizuj filar światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, a następnie przechodzący przez wszystkie istoty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, a następnie przez twoje ciało do środka Ziemi.

4. Wizualizuj kolejny słup światła, który wychodzi ze środka Ziemi, a następnie przez twoje ciało do góry w kierunku nieba ku wszystkim istotom Światła w naszym Układzie Słonecznym i naszej galaktyce. Teraz siedzisz pośród dwóch filarów Światła, Światło płynącego jednocześnie ku górze i w dół. Utrzymuj te filary Światła aktywne przez kilka minut.

5. Wizualizuj Sieć Kwiatów Życia wokół Ziemi jaśniejącą Różowym Miłującym Światłem Bogini, Białym Ogniem AN, Błękitnym płomieniem Michała Archanioła, Fioletowym Płomieniem, wreszcie Zielonym i Złotym Światłem.

6. Zobacz wszystkie obszary naszego świata, w teraźniejszości iw przyszłości, które wymagają Światła, Uzdrowienia i Miłości, napełniające się Światłem i zobacz wszystkich ludzi i żywe istoty na tych obszarach otoczone sferą Światła.

7. Wizualizuj wszystkich, którzy zakotwiczają Światło na całym świecie, jak pomagają Siłom Światła kierować Potężne Promienie Światła do wszystkich obszarów, które są dotknięte jakimikolwiek ekstremalnymi warunkami pogodowymi, przesunięciami płyt tektonicznych, pożarami lub niebezpiecznymi warunkami, wzmacniając Uzdrowienie, Miłość i Światło.

8. Wdychaj wdzięczność … Podziękuj Twojej obecności Jam Jest, Źródłu, Boginiom na całym świecie, Siłom Światła i wszystkim Istotom Światła za pomoc.

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://welovemassmeditation.blogspot.com/2017/10/new-general-meditation-for-natural.html

Hits: 3

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o