Wir bogini

Wir bogini

Wir bogini to narzędzie Światła, które przekazał Cobra społeczności Pracowników Światła w 2013 roku. Jak opisano w oryginalnym artykule na portalu poniżej, jest to fundamentalna technologia sił Światła do transmutacji ciemności na niefizycznych planach, która ostatecznie doprowadzi do Wydarzenia.

Czujemy, że jest to właściwy czas, aby ponownie wprowadzić metodę zakotwiczenia Wiru Bogini na tym ostatnim etapie wyzwolenia planetarnego.

Możecie to robić w dowolnym momencie pomiędzy Medytacją dla Bomb Toplet i Pasożytów Plazmowych a medytacją Alertu

Albo możecie to robić po Medytacji z Boginią dla zneutralizowania negatywnych rytuałów, które mogą pomóc w zakotwiczeniu energii Bogini jeszcze bardziej

Źródło: http://2012portal.blogspot.co.uk/2013/03/goddessvortex-goddessvortex-is-ultimate.html


Wir Bogini jest fundamentalną technologią sił Światła, która ostatecznie rozpuści Martix na planach astralnym i eterycznym na naszej planecie.
Wir Bogini to tęczowa spirala energii, która obejmuje wszystkie możliwe kombinacje Światła. Jest to obecność anielskiej istoty, która transmutuje wszelką ciemność w czyste Światło poprzez ośmiowymiarowe gwiezdne wrota Antariańskiej Konwersji. Jest to wir obecności Jednego, który absorbuje wszelką anomalię dualizmu i wznosi ją do Jedności poprzez proces mikrotriangulacji.

Spiral

 

Wszystkie Wiry Bogini tworzą sieć Światła na płaszczyznach eterycznej i astralnej, która wytwarza morfogenetyczne pole Jedności, które służy jako narzędzie boskiej interwencji na tej planecie. Ta sieć Światła ostatecznie przemieni wszelką ciemność na płaszczyznach astralnej i eterycznej i usunie wszystkie negatywne istoty, aż ostatni reptylianin zniknie na zawsze, a wszystkie niefizyczne płaszczyzny wokół Ziemi staną się królestwami Światła. Spowoduje to ustanowienie odpowiednich warunków dla Wydarzenia.

 

Wir Bogini to Anielska Obecność, która przechodzi przez nasze ciała i zakotwicza na płaszczyźnie fizycznej. Będziecie mogli poczuć Wir Bogini w swoim ciele. Archonci są uczuleni na energię Bogini. Właśnie dlatego Kościół katolicki tłumił kobiety. Niefizyczni Archonci są bardzo uczuleni na to. Za każdym razem, gdy jakakolwiek kobieta lub mężczyzna kieruje ten Wir Bogini, tysiące reptylian zostaje usuniętych na zawsze.

Oto instrukcje zakotwiczenia Wiru Bogini:

 
1. Podnieś ręce nad głowę i zacznij obracać się zgodnie z ruchem wskazówek zegara

2. Wykonując to, śpiewaj mantrę iiii (wymawianą ee-ee), aby wibrowała w twoim ciele i wizualizuj przemianę swojego ciała w lśniący słup Światła, z milionami tęczowo zabarwionych gwiazd rozsianych w tym słupie Światła

3. Śpiewaj mantrę i obracaj się. Po kilku minutach opuść ręce blisko ciała i kontynuuj obracanie zgodnie z ruchem wskazówek zegara

4. Robiąc to, zacznij śpiewać mantrę eeeaaa, tak aby wibrowała poprzez twoje ciało i wizualizuj tęczowy wir Światła rozszerzający się z twojego serca na zewnątrz na całą planetę. Wezwij obecność twoich duchowych przewodników, Wniebowstąpionych Mistrzów, Plejadian, aniołów, bliźniaczych dusz, bratnich dusz, duchowych rodzin i innych istot Światła.

5. Śpiewaj mantrę i obracaj się i trwaj przez chwilę w obecności wszystkich istot Światła.

Możesz aktywować Wir Bogini za każdym razem, gdy czujesz się prowadzony/a,    wzmocni to planetarną sieć Światła i przyspieszy proces oczyszczania niefizycznych płaszczyzn, który ostatecznie doprowadzi do Wydarzenia.

 

 

Źródło: https://welovemassmeditation.blogspot.com/2017/11/goddess-vortex.html

Hits: 39

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o