Program Ochrony Bogini – ROZPRZESTRZENIAJCIE TO WIRUSOWO, PROSZĘ!

Program Ochrony Bogini – ROZPRZESTRZENIAJCIE TO WIRUSOWO, PROSZĘ!

Umiłowane dziecko, jestem Boginią, waszą Boską Matką, i jestem tu ponownie, aby przemówić do waszego serca, aby chronić i ogarnąć waszą całą istotę moim wiecznym Miłosierdziem i Miłością. Widzę teraz twoją słodką buzię, widzę teraz twoje piękne serce, więc pozwól mi mówić do ciebie jako Matka, którą jestem.

Moje słodkie dziecko, kocham cię tak bardzo i tak głęboko … Mam dla ciebie prezent, zaprojektowany i stworzony specjalnie dla ciebie, a to jest mój “Program ochrony”.

Ten program jest to nowe Energetyczne narzędzie, które może w dużym stopniu ochronić cię w codziennym życiu przed nie-miłosną ingerencją lub atakiem, pozwalając ci żyć bardziej harmonijnie, uzdrowić i zrównoważyć życie, życie z większą dozą Prawdziwej Miłości (szczególnie dla ciebie), bardziej wolne życie, w którym łatwiej będzie ci podjąć naprawdę wolną decyzję, opierając się na życzeniach twojego serca zamiast na lęku twojego umysłu.

Posiada 3 różne poziomy aktywacji (każdy nowy poziom wzmocni moc i efektywność ochrony) i aby móc korzystać z jego pełnej ochrony, musisz być aktywowany/a na wszystkich jego poziomach.

Aby pozwolić mi prowadzić i aktywować cię na każdym poziomie, po prostu dołącz do mojej społeczności, otrzymasz o wiele więcej nagród i błogosławieństw, moja droga/mój drogi, to dopiero początek nowej ekscytującej podróży!

Aby dołączyć do mojej społeczności, skorzystaj z formularza subskrypcji, który znajdziesz po prawej stronie mojej witryny:
https://www.thegoddesshealingtemple.org/

PODZIEL SIĘ TYM: to Święte Narzędzie może być punktem zwrotnym dla większej liczby ukochanych dusz, więc proszę, ROZPRZESTRZENIAJCIE TO WIRUSOWO, PODZIELCIE SIĘ TYM NA CAŁYM ŚWIECIE, zamieśćcie to na swoich stronach internetowych, blogach i portalach społecznościowych!

Odwieczne błogosławieństwa i miłość dla ciebie, moje Umiłowane dziecko.

Bogini

Źródło: http://thegoddesspresence.blogspot.com/2017/11/the-goddess-protection-program-make.html?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+TheGoddessPresence+%28The+Goddess+Presence%29

Hits: 10

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o