[Benjamin Fulford] Usuwanie chazarskich gangsterów: Setki aresztowań w Arabii Saudyjskiej, a następnie setki aresztowań w USA

2017-11-13

 Usuwanie chazarskich gangsterów: Setki aresztowań w Arabii Saudyjskiej, a następnie setki aresztowań w USA

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society, 13 listopada 2017 r

 

Wielka czystka chazarskich gangsterów trwa nadal, podczas gdy kontynuacją setek aresztowań saudyjskich książąt, generałów i polityków są 842 akty oskarżenia przeciwko wyższym rangą chazarskim gangsterom w USA, potwierdzone przez Pentagon, CIA i inne źródła.

https://twitter.com/damartin32/status/929601088570974208

Źródła Pentagonu przesłały poniższe zdjęcia pokazujące Hillary Clinton i amerykańskiego senatora Johna “Daesh” McCaina “w areszcie w butach ortopedycznych, aby ukryć bransoletkę GPS na kostce na prawej nodze.”

Faktem jest, że większość polityków w Waszyngtonie stała się bardzo bogata od momentu przystąpienia do polityki, w sposób, który nie może być w najmniejszy sposób uzasadniony ich wynagrodzeniami. Oznacza to, że większość została przekupiona, i dlatego większość z nich pójdzie do więzienia. Lider mniejszości w Izbie Reprezentantów Nancy Pelosi ostatnio celowo publicznie grała zniedołężniałą, aby mieć medyczną wymówkę, by uniknąć aresztowania, mówią źródła NSA.

Te same źródła NSA mówią teraz, że masowa strzelanina, która miała miejsce w Las Vegas 1 października, była próbą najemników pracujących dla firmy ochroniarskiej G4S http://www.g4s.com/ zatrudnionej przez George’a Busha Seniora,  rozproszenia uwagi. w celu zabicia prezydenta USA Donalda Trumpa i saudyjskiego księcia Muhammada Bin Sultana (MBS). Trump i MBS spotykają się w tajemnicy w apartamentach w hotelu Mandalay Bay, których właścicielem jest MBS, aby omówić masowe aresztowanie sprawców zamachów terrorystycznych z 11 września, twierdzą źródła.
Zarówno Trump, jak i MBS zostali bezpiecznie ewakuowani, a aresztowania rozpoczęły się w sposób, któremu nie mogą już zaprzeczyć korporacyjne media propagandowe, potwierdza wiele źródeł.W związku z aresztowaniami Trump wziął udział w tajnym spotkaniu w Wietnamie z prezydentem Rosji Władimirem Putinem i prezydentem Chin Xi Jinpingiem. Oto, co miało do powiedzenia źródło CIA, które z pełną uwagą śledziło to spotkanie.

Dzieje się dużo więcej niż tylko ‘ spotkania na uboczu i krótkie uściski dłoni ‘, które przedstawiły media. Trzej światowi przywódcy (Trump, Putin i Xi Jinping) spotkali się poza protokołem. Obecny był także prezydent Jokowi [z Indonezji] (jako przedstawiciel holdingów Soekarno M1 zajmujących się złotem ). Trump został poinformowany, że w przyszłym miesiącu Putin i / lub rosyjski bank centralny oficjalnie ogłosi nową opartą na złocie walutę. Jest to wspierane przez Rosję, Chiny i Indie wraz z ich złożami złota. Indonezja użyje Kont Zabezpieczonych złotem by wesprzeć nową walutę. Posunięcie to wywrze dużą presję na dolara amerykańskiego i globalny system bankowy Rothschilda. Ustalono również między uczestnikami, że nadszedł czas, aby złagodzić sytuację w Korei Północnej.

Nie jest jeszcze jasne, jak dobrze rosyjska zagrywka się powiedzie, ale nie ma wątpliwości, że potrzebna jest jakaś alternatywa dla obecnego amerykańskiego systemu petrodolara. Amerykański rząd korporacyjny w Waszyngtonie (nie będący częścią Republiki Stanów Zjednoczonych) jest z całą pewnością bankrutem. Widać to w fakcie, że od 30 września dług publiczny USA wzrósł o 640 miliardów dolarów. Ponadto, Stany Zjednoczone mają deficyt handlowy w wysokości 539 miliardów dolarów i szatański deficyt budżetowy w wysokości 666 miliardów dolarów w roku podatkowym, który zakończył się w tym dniu.
Zapewne nie jest to zbieg okoliczności, że amerykański rząd korporacyjny twierdzi, że dostanie 800 miliardów dolarów od aresztowanych saudyjskich książąt i 250 miliardów dolarów od nowej sprzedaży produktów do Chin. To przyniosłoby 1,05 biliona dolarów, prawie tyle, by zapłacić 1,255 biliona dolarów nowego zadłużenia zgromadzonego w roku podatkowym 2017. Resztę, prawdopodobnie, mają nadzieję wyłudzić od państw-klientów, takich jak Japonia, Korea Południowa i Katar (stąd ogłoszenia dotyczące dużej sprzedaży broni ). Jednak liczby te są prawie na pewno oparte w dużej mierze na pobożnych życzeniach.

Członek niewolniczego japońskiego rządu premiera Shinzo Abe, na przykład, skontaktował się z Organizacją Białego Smoka w zeszłym tygodniu, by narzekać na wszystkie amerykańskie żądania pieniędzy, które miały miejsce, gdy Trump odwiedził Japonię w zeszłym tygodniu i powiedział: “Japonia nie ma więcej pieniędzy by dać.”

Rząd japoński wprowadził “system mój numer”, który daje każdemu obywatelowi unikalny numer, by zagarnąć pieniądze ukryte na wielu kontach bankowych pod różnymi nazwami. Dzięki temu udało się wykombinować 1 bilion jenów lub 8,8 miliarda dolarów, które zostały przekazane Amerykanom, podczas wizyty Trumpa, źródło to podaje. Są to duże pieniądze według standardów zwykłych ludzi (lub rządów), ale daleko od tego, co Korporacja USA zazwyczaj potrzebuje.

Saudyjczycy, słuchając swoich chazarskich panów, najwyraźniej próbowali użyć wojennego strachu przeciwko Iranowi w zeszłym tygodniu na próżno próbując ocalić petrodolar, rozpoczęcia złudnej apokaliptycznej 3 wojny światowej, którą wciąż wyobrażają sobie chazarscy fanatycy.
Źródła Pentagonu twierdzą, że Saudyjczycy przylecieli jakimiś F15 na Cypr w “desperackim ruchu, który nie przeraża nikogo, od kiedy saudyjscy piloci są beznadziejni, a pakistańscy i izraelscy piloci nie ryzykują, że znajdą się w opałach lub zostaną zestrzeleni przez Rosję”.

Zamiast tego, Arabia Saudyjska “jest pod presją, by zwrócić porwanego [libańskiego] premiera [Saada] Haririego” – mówią źródła. Co więcej, 13 listopada trzęsienie ziemi na granicy irańsko-irackiej “zdaje się pokazywać, że Iran może już mieć broń nuklearną” – podaje źródło. Może to być również tajny atak Izraela na Iran, spekulują źródła egipskie.

Tak czy owak, czystka saudyjska objęła teraz byłego ambasadora Arabii Saudyjskiej w USA i bliskiego sojusznika Busha, Bandara Bin Sultana. Bandar i Książę Koronny MBS “mogą być kluczowymi świadkami tego, że Izrael dokonał zamachu z 11 września” – mówią źródła Pentagonu. Oczywiście szlak z Izraela doprowadzi następnie do Rothschildów ukrywających się w ich kompleksie w Zug w Szwajcarii.

Na razie zamykana jest ich działalność w USA. Na tym froncie źródła z NSA mówią, że czołowy wyłudzacz Clintonów / Bushów (i czczący szatana oprawca dzieci) John Podesta został powstrzymany przed ucieczką z USA przez amerykańskie myśliwce i aresztowany. Upadek kabała Bush / Clinton jest teraz publicznie widoczny nawet w mediach korporacyjnych w postaci wiadomości, że firmy Podesta zostały zamknięte. Ponadto Trump opublikował w zeszłym tygodniu kolejne 13 213 nieocenzurowanych dokumentów dotyczących zabójstwa Kennedy’ego.

https://www.archives.gov/research/jfk/2017-release

Chazarowie i ich niewolnicy z mediów korporacyjnych wciąż trzymają się złudzeń, że specjalny adwokat Robert Mueller w końcu aresztuje Trumpa w ramach trwającego śledztwa w sprawie “rosyjskich interwencji wyborczych”. Jednak źródła Pentagonu twierdzą, że mimo iż Mueller był zaangażowany w ukrywanie faktów o 9/11, “nadal jest marynarzem, który przyjmuje rozkazy od generałów marynarki [Johna] Kelly’ego i [Jamesa] Mattisa jako idealny donosiciel do obalenia   Bush-Izraelskiego kabała . “
Ponadto, jeśli uważacie, że to prezydent Trump naprawdę rządzi, proszę przeczytajcie artykuł w linku poniżej, gdzie szef sztabu Białego Domu generał John Kelly mówi, że nie czyta tweetów Trumpa i że jego zadaniem jest „upewnić się, że prezydent jest poinformowany o tym, co zamierza zrobić. “

http://time.com/5020743/donald-trump-john-kelly-tweets/

Źródła Pentagonu powiedziały, że testy amerykańskiego systemu Emergency Broadcast (EBS-system nadawania w razie nagłych wypadków) zostały wykonane tak, że obywatele mogą być informowani nawet jeśli kontrolowany przez Chazarów Google i korporacyjne media nadal ich okłamują. Mam nadzieję, że lista osób, które mają zostać aresztowane, obejmie najwyższe kierownictwo Google, Facebooka itp., aby Internet ponownie stał się prawdziwym źródłem informacji.

Na koniec,wydaje się, że w Chinach ma miejsce coś złowieszczego. W zeszłym tygodniu rząd chiński ogłosił, że cudzoziemcy będą mogli przejąć pakiet większościowy (51%) chińskich firm finansowych.

http://www.reuters.com/article/us-china-investment/china-widens-foreign-access-to-its-giant-financial-sector-idUSKBN1DA12Q

Podczas gdy na powierzchni, co wygląda jak dobry ruch, Japonia, Korea Południowa i inne kraje azjatyckie przypominają jak chazarscy kombinatorzy spowodowali spustoszenie przez zagarnięcie lokalnych firm finansowych w następstwie zaprojektowanego azjatyckiego kryzysu finansowego z 1997 . Na chińskim rynku mieszkaniowym ma teraz miejsce bańka, która jest znacznie gorsza niż ta w Japonii. Jeśli bańka na rynku pęknie, zgodnie z prawami grawitacji finansowej, możemy zobaczyć, jak chazarskie firmy robią nalot, by zagrabić bankrutujących chińskich pożyczkodawców cent za dolara. To oświadczenie daje do myślenia, czy NSA miało rację, kiedy powiedzieli, że chiński prezydent Xi Jinping był agentem Rothschilda.

Nie wolno nam zapominać, że chazarska klasa rządząca była odpowiedzialna za dziesiątki milionów zgonów od końca 2 wojny światowej. Różne organy, w tym w armii amerykańskiej, przekazały niepodważalne dowody, że Chazarowie aktywnie planują zabić 90% ludności na świecie lub 6,3 miliarda ludzi.
Tym razem musimy powstrzymać ich na stałe. Oznacza to odebranie głównego źródła ich władzy – ich kontroli nad systemem finansowym. Oznacza to, że BIS, Bank Światowy, Międzynarodowy Fundusz Walutowy, Europejski Bank Centralny, Zarząd Rezerwy Federalnej, Bank Japonii itp. muszą zostać pozbawione ich kontroli. Nie zamierzają po prostu oddać kluczy, więc ostatecznie będzie to wymagało ludzi z bronią. Właśnie dlatego amerykańskie, chińskie i rosyjskie siły zbrojne są najlepszą nadzieją ludzkości.

 

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2017/11/13/khazarian-mob-takedown-hundreds-saudi-arrests-followed-hundreds-u-s-arrests/
https://kauilapele.wordpress.com/2017/11/16/full-article-benjamin-fulford-11-13-17-khazarian-mob-takedown-hundreds-of-saudi-arrests-followed-by-hundreds-of-u-s-arrests/

Hits: 21

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Postępy w tajnej wojnie z Synagogą Szatana Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o