ROZPRZESTRZENIAJCIE TO WIRUSOWO! Medytacja Super Pełnego Błękitnego Księżyca i całkowitego zaćmienia księżyca 31 stycznia o godzinie 13:11 UTC (14:11 w Polsce)

ROZPRZESTRZENIAJCIE TO WIRUSOWO! Medytacja Super Pełnego Błękitnego Księżyca i całkowitego zaćmienia księżyca 31 stycznia o godzinie 13:11 UTC (14:11 w Polsce)

31 stycznia 2018 r. zostaniemy zaszczyceni bardzo rzadkim i potężnym niebiańskim fenomenem: będziemy świadkami potrójnego błogosławieństwa Super Pełni, Błękitnego Księżyca i całkowitego Zaćmienia Księżyca!

http://earthsky.org/?p=270280

Przejawia się to po raz pierwszy od 150 lat. Możemy wykorzystać te potężne energie kosmiczne, aby wspomóc nasze osobiste ścieżki, a także wesprzeć Planetarne Wyzwolenie.

Kosmiczne częstotliwości tego niesamowitego wydarzenia zsynchronizują się, aby aktywować nasze zdolności w celu stworzenia pozytywnej zmiany. Mogą pomóc w oczyszczeniu aspektów cienia w nas samych, które nie współbrzmią z naszym najwyższym dobrem. Ta potężna potrójna kombinacja Super Pełni, Błękitnego Księżyca i pełnego Zaćmienia Księżyca pozwoli nam stworzyć jasne, wnikliwe głębokie połączenie, aby zidentyfikować to, co należy uwolnić dla ewolucji naszych duchowych ścieżek. Te energie ujawnią się w nas, działając jako środki oczyszczające, które oczyszczą i podniosą nasze wibracje, i stworzą wyraźniejsze, silniejsze połączenie z naszymi Wyższymi Jaźniami i Źródłem.
Jest to droga do stania się czystymi ucieleśnieniami Światła Kosmicznego.

Będzie wtedy możliwe zakotwiczenie wyższych częstotliwości, które prześlemy do Planetarnej Sieci, aby dalej wspierać Siły Światła w oczyszczaniu Przestrzeni Podksiężycowej w celu wdrożenia Kodeksu Galaktycznego.

http://2012portal.blogspot.co.uk/2012/04/galactic-codex-normal-0.html

Podczas gdy zwiększamy naszą wibracyjną czystość w naszych polach energetycznych i świadomości, unikalne fale niebiańskich energii, które docierają do naszej galaktyki, podniosą nasze zdolności w określony sposób. Zauważymy zwiększony wgląd, intuicję, kreatywność, zdolności telepatyczne, żywe sny, budzące się wizje i więcej współczucia w naszym codziennym życiu poprzez działanie poprzez nasze serca.
O wiele łatwiej będzie uwolnić negatywne emocje, takie jak gniew, nienawiść i ból. Ten zwiększony poziom czystości pomoże aktywować Planetarną Sieć z bardziej czystym i zunifikowanym polem świadomości ludzkiej, tworząc mocniejszą Mandalę Światła, którą wspólnie reprezentujemy.
Siły Światła mogą użyć tego wyższego pola energii świadomości, aby pomóc w oczyszczeniu płaszczyzny plazmowej i fizycznej. Szczególnie skuteczne jest oczyszczanie tych płaszczyzn podczas naszych masowych medytacji.

Te nadchodzące tygodnie to doskonały czas na głęboką introspekcję i medytację, aby wytyczyć jasny kurs na naszych ścieżkach Wniebowstąpienia. Bądźcie uczciwi wobec siebie w kwestii tego, nad czym należy pracować lub co uwolnić.
Prawda zawiera wibracje, które mogą szczerze aktywować w was bardziej nieskazitelną, wyraźną wibrację.
To jest to, co jest znane jako bycie autentycznym sobą (zaprzeczanie blokuje to ). Robimy to poprzez rozbijanie postrzeganych złudzeń trójwymiarowego ja i operowanie z naszego wyższego serca lub wyższych Jaźni w naszym codziennym życiu. Nie jest to czas na strach lub zwątpienie, ale czas na wybaczenie sobie, akceptację siebie i miłowanie siebie – podczas gdy my wszyscy byliśmy pod silnym wpływem Kabała.

Możemy spożytkować ten czas na wewnętrzne uzdrowienie. Bądźcie życzliwi dla siebie, innych istot i dla Ziemi.
Szukajcie wsparcia, szukajcie prawdy, szukajcie autentycznej miłości od siebie i innych.
Upewnijcie się, że dużo odpoczywacie, utrzymujecie swoje tarcze ochronne aktywne, często się uziemiacie w sercu Matki Ziemi i karmicie swoją duszę tym wszystkim, co przynosi wam spokój i wygodę i … przede wszystkim cieszcie się nadchodzącym Super Niebieskim Księżycem w Pełni!

Będziemy robić tę szczególną medytację 31 stycznia o 1:11 PM czasu UTC (14:11 w Polsce) podczas całkowitego zaćmienia Księżyca.

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=Super+full+blue+moon+i+total+lunar+eclipse+meditation&iso=20180131T1311&p1=1440

Tutaj możesz przekonwertować strefę czasową UTC na lokalną strefę czasową:

http://www.thetimezoneconverter.com/

Audio z przewodnikiem dla tej medytacji w języku angielskim:

Audio z przewodnikiem w innych językach można również znaleźć na następującej liście odtwarzania utworzonej przez Smaly7:

https://goo.gl/Ybok6w

Wydarzenie Facebook dla tej medytacji można również znaleźć tutaj:

https://www.facebook.com/events/194297324648593

 

Instrukcje (Sugerowany czas na tę medytację to 15 minut):

1. Użyj swojej własnej techniki, aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Ustanów intencję wykorzystania obecnej medytacji, podczas tej Pełni Księżyca, jako potężnego Portalu Światła zakotwiczającego Czystą Boską Kobiecą Energię na planecie.

3. Wizualizuj słup Światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, przechodzący przez wszystkie punkty Światła w naszej galaktyce i naszym Układzie Słonecznym, a następnie poprzez twoje ciało do środka Ziemi.
Następnie wizualizuj kolejny słup Światła wznoszący się z rdzenia planety i przechodzący przez ciebie i przez wszystkie istoty Światła w naszej galaktyce z powrotem do Galaktycznego Centralnego Słońca.
Jesteś teraz zakotwiczony/a pośród dwóch filarów Światła, energia płynie jednocześnie w dół i w górę.

4. Teraz wizualizuj tą energię jako Delikatny Różowy Promień Światła przepływający przez twoje ciało, a następnie przez twoje uniesione dłonie w postaci spirali rozszerzającej się na całą planetę obejmującej wszystkie istoty i całe życie na Gai i samą planetę. Wizualizuj to delikatne różowe światło, uzdrawiające wszystkie istoty, zwierzęta i rośliny, uzdrawiające umysły i serca każdego mężczyzny, kobiety i dziecka.

5. Zobacz wszystkie istoty na planecie doświadczające czystej energii Bogini. Zobacz je wolne od ucisku ciemnych sił, zobacz je wszystkie uzdrowione, uwolnione od całego brzemienia. Wizualizuj wszystkich ludzi żyjących ze sobą w Pokoju, Harmonii, Miłości i Zrozumieniu. Zobacz, jak celebrują i radośnie uczestniczą w tworzeniu Nowego społeczeństwa na planecie w obfitości, dobrobycie i jedności. A potem zobacz, jak zaspokojone są potrzeby wszystkich i jak każdy żyje własnym życiem tak jak tego pragnie.

6. Zobacz Planetarną sieć Światła Kwiatów Życia wypełnioną miłującym różowym światłem Bogini Bezwarunkowej Miłości. Wizualizuj wszystkie wiry bogini na planecie aktywowane razem ze wszystkimi boskimi wirami męskimi oraz Planetarną Sieć Światła ukończoną i w pełni aktywowaną. I tak jest!

Na koniec tej medytacji chcielibyśmy również, aby wszyscy przeczytali na głos lub w myślach następującą deklarację Kodeksu Galaktycznego jako sposób na wsparcie Operacji Mjolnir przez Siły Światła, która jest specjalną operacją egzekwującą realizację Galaktycznego Kodeksu wewnątrz kwarantanny Ziemi.

DEKLARACJA KODEKSU GALAKTYCZNEGO
W imieniu mojej Obecności JAM JEST
oznajmiam moje niezbywalne prawo
aby Galaktyczny Kodeks został w pełni
wprowadzony w życie na planecie Ziemia.
NIECH TAK BĘDZIE I TAK JEST.

http://2012portal.blogspot.co.uk/2018/01/operation-mjolnir.html

 

Możesz także zastosować technikę Trójkątnych Grup Światła ze swoimi duchowymi braćmi i siostrami na płaszczyznach fizycznych podczas wykonywania tej medytacji.

http://recreatingbalance1.blogspot.co.uk/2018/01/triangle-groups-of-light.html

Jest jeszcze inna medytacja w czasie pełni księżyca zaproponowana przez mojego brata Sword, która odbędzie się w czasie maksymalnego zaćmienia, zaczyna się o godzinie 1:29 PM UTC zaraz po naszej medytacji.

https://spearoflight.blogspot.co.uk/2018/01/3101-eclipse-meditation.html

Ma bardziej konkretny cel, aby pomóc Siłom Światła oczyścić przestrzeń podksiężycową. Proszę również wziąć udział w tej medytacji, jeśli chcesz.

Oto bardzo piękny plakat autorstwa Gaia Magdalen, który możesz udostępnić w mediach społecznościowych, aby uświadomić to ludziom.

Zwycięstwo światła!

 

 

Źródło: https://welovemassmeditation.blogspot.com/2018/01/make-it-viral-super-full-blue-moon-and.html

Hits: 2

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o