[Spear of Light] Medytacja zaćmienia 31.01.

Medytacja zaćmienia 31.01.

 

Czas podjąć działanie! Zbliżające się wydarzenie niebiańskie może pomóc nam w stworzeniu nowej rzeczywistości, rozpuszczeniu starej i przyspieszeniu naszego Wzniesienia! Czas zrobić to, czego nigdy nie zrobiono. Usuńmy kolejną przeszkodę na NASZEJ ścieżce doskonałego światła. Pozwólmy uzdrowić tych, którzy tego potrzebują i zakończmy bezsensowny konflikt.

Ta medytacja odbędzie się 31 stycznia. Bardzo ważny dzień. Dzień, w którym Zaćmienie Księżyca i Super Księżyc (Błękitny Księżyc) pojawią się tego samego dnia. Jest to dzień, w którym wzmacnia się nasza moc:
http://www.stillnessinthestorm.com/2017/12/astrological-alignment-could-herald-major-changes-beginning-in-january-2018-all-planets-in-direct-motion-apdm.html#more

W najnowszej aktualizacji Cobra powiedział nam o negatywnym IBC, Reptylianach i niewolnikach, którzy potrzebują wyzwolenia:

https://2012portal.blogspot.com/2018/01/operation-mjolnir.html

Warto pamiętać, że nie wszyscy reptylianie są negatywni, niektóre z nich zostały podstępnie zwiedzone i zniewolone poprzez nanity przez chimerę i wykorzystane, szczególnie te, które pochodzą z ZIEMI i są wykorzystywane pod fałszywym konfliktem ludzi-reptylian:

https://spherebeingalliance.com/blog/the-lt-col-gonzales-ssp-council-delegation-briefings-part-1.html

Wielu z nich stara się również przynieść światło (kierując się mądrością rozeznania):

http://goldenageofgaia.com/disclosure/who-are-the-extraterrestrials/a-benevolent-reptilian-civilization/

Czas:
31 stycznia
13:29 UTC (14:29 w Polsce)

Tutaj znajdziesz swój czas:

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=Lunar+Super+Moon+Eclipse&iso=20180131T1329&p1=%3A&am=15

 

Protokół medytacji:
Ta medytacja trwa 15 minut:

1. Wprowadź się w zrelaksowany stan.

2. Określ swój zamiar użycia tej medytacji jako narzędzia dla przyspieszenia usuwania negatywnych istot w podziemnych bazach IBC, wyzwolenia i uzdrowienia niewolników i przywrócenia do światła reptylian kończąc konflikt ludzie-reptylianie.

3. Wizualizuj słup elektrycznego niebieskiego Światła emanującego z Galaktycznego Centralnego Słońca przechodzącego przez wszystkie istoty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, a następnie przez Księżyc do twojego ciała, a następnie do środka Ziemi. Wizualizuj kolejny słup Światła wznoszący się ze środka Ziemi, następnie w górę przez twoje ciało i w górę w kierunku nieba przez Księżyc w kierunku wszystkich istot Światła w naszym Układzie Słonecznym i naszej galaktyce na koniec łączący się z centrum Galaktyki i Źródłem.

Siedzisz teraz pośród dwóch filarów Światła, Światła płynącego jednocześnie w górę i w dół.

Utrzymuj te filary Światła aktywne przez kilka minut.

4. Wizualizuj tęczowy wir wokół Księżyca ucieleśniający energię i obecność Bogini rozszerzający się z tych filarów światła po całej Ziemi w górę i w dół do centrum Ziemi.

5. Wizualizuj siły Oporu i siły Światła wyzwalające wszystkich niewolników w podziemnych bazach, zabierając ich z Ziemi do pozytywnej planety i uzdrawiając ich.

6. Wizualizuj usuwanie negatywnych podziemnych baz, aresztowanie i przenoszenie do centrum galaktycznego wszystkich negatywnych istot.

7.Wizualizuj tęczę zstępującą na wszystkie istoty reptyliańskie na powierzchni i pod ziemią, przenikając je, uzdrawiając i uwalniając od negatywnego wpływu, nanitów i implantów. Przywracając je do światła. Przemieniając je w pozytywne istoty, które mogą współistnieć z ludźmi i przestrzegać Kodeksu Galaktycznego.

8. Wizualizuj przyspieszenie operacji Mjolnir w przestrzeni podksiężycowej, usunięcie wszystkich negatywnych istot w kosmosie.

9. Wizualizuj przełom, który przejawia się masowym aresztowaniem, pełnym ujawnieniem, obfitością dla wszystkich i Wniebowstąpieniem dla Gai i jej mieszkańców.

Zwycięstwo światła!

 

 

Źródło: https://spearoflight.blogspot.co.uk/2018/01/3101-eclipse-meditation.html

Hits: 11

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o