Odwoływanie umów dokładnie w godzinie całkowitego zaćmienia Księżyca w pełni w środę 31 stycznia 2018 o 13:29 UTC

Odwoływanie umów dokładnie w godzinie całkowitego zaćmienia Księżyca w pełni w środę 31 stycznia 2018 o 13:29 UTC

Zaćmienia to doskonały czas na podjęcie naszych decyzji i uczynienie ich silniejszymi i potężniejszymi, wprowadzając je na nowy poziom. Cobra wspominał o tym kilka razy, że zaćmienia dotyczą naszych decyzji. Właśnie dlatego anulujemy umowy dokładnie o godzinie całkowitego zaćmienia Księżyca w środę 31 stycznia 2018 o godzinie 13:29 czasu UTC(14:29 w Polsce).

Będziemy silnie wspierać siły Światła w tym samym czasie.

Oświadczymy głośno następującą deklarację:

“W imię JAM JEST który JEST, w imię obecności boskiej duszy, którą jestem, w imię wszystkich wzniesionych istot Światła, w imię Galaktycznej Konfederacji, w imię centrum galaktycznego, zarządzam i nakazuję by anulować i unieważnić wszystkie moje przeszłe, obecne i przyszłe kontrakty i umowy zawarte między jakąkolwiek częścią mojej istoty a siłami ciemności Wszystkie te kontrakty i umowy oraz wszystkie ich konsekwencje zostają teraz całkowicie wymazane z mojej rzeczywistości. Jestem teraz wolny/a, cała karma całej mojej istoty zostaje teraz również wymazana.

Jestem wolną suwerenną istotą Światła, od teraz aż do wieczności.

Niech tak będzie i tak też jest. W świetle

* Podaj tutaj swoje imię i nazwisko * “

Zróbmy to i przybliżmy nas o krok dalej w naszym procesie wyzwolenia i wniebowstąpienia na powierzchni tej planety!


Oto pełny artykuł Untwine wyjaśniający znaczenie odwołania umów z siłami ciemności:

http://recreatingbalance1.blogspot.si/201512/ending-contract-system.html

I tutaj uwaga od Therese Zumi Sumner o anulowaniu umów:

“Cobra i Ruch Oporu przypomnieli nam wiele lat temu o ważności unieważnienia jakichkolwiek kontraktów, które my, jako Pracownicy Światła, możemy mieć z siłami ciemności. Możemy mieć takie kontrakty, a mimo to możemy być ich zupełnie nieświadomi. Mogą to być kontrakty, do których zawarcia czuliśmy się zmuszeni, aby przetrwać w jakimś wcześniejszym wcieleniu, lub być może zawarliśmy je między wcieleniami, kiedy to archonci i ich sługusy również kontrolowli i manipulowali nami, pozując jako istoty Światła. Więc, jakkolwiek – kiedykolwiek te umowy mogły zostać zawarte, nie chcemy ich teraz! Możemy je teraz odwołać na wszystkich liniach czasowych, wszystkich wymiarach, przeszłości teraźniejszości i przyszłości. Tak więc, JEŚLI to czytacie i nie zadeklarowaliście na głos (zapisz, jeśli czujesz to jako silniejsze), że chcecie zakończyć wszystkie negatywne umowy aby być wolną suwerenną istotą, którą jesteście, zdecydowanie sugeruję, abyście zrobili to teraz. Proszę przekażcie tę informację każdemu, kogo znacie, kto może tego potrzebować.”

Zwycięstwo światła!

Źródło: https://welovemassmeditation.blogspot.com/2018/01/contract-cancellation-at-exact-time-of.html

Hits: 22

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o