Archanioł Michał via Celia Fenn, 26 stycznia 2018

Archanioł Michał via Celia Fenn: Brama Wodnika – Gwiezdna Brama do Magicznej Rzeczywistości i Ścieżka Serca Lwa

 

Archanioł Michał i Gwiezdna Lwica Leia

Umiłowani Przyjaciele i Rodzino, zbliżacie się do momentu Świętego Roku, kiedy doświadczycie Gwiezdnej Bramy Wodnika, a w tym roku doświadczycie jej w połączeniu z Pełnym Zaćmieniem Księżyca w Lwie w dniu 31 stycznia. Jeszcze jedna potężna energia kwantowa na osi Lew / Wodnik.

Czym dokładnie jest Brama Wodnika, możecie zapytać?

Jestem pewien, że wszyscy jesteście obeznani z Bramą Lwa (8/8), która przypada na początku sierpnia w znaku Lwa. Brama Wodnika jest tą chwilą na początku lutego (2/2), kiedy okrężny strumień Spirali Czasu doprowadza was do punktu dokładnie naprzeciwko Bramy Lwa w wielkim gwiezdnym kręgu.

Jest to moment, w którym druga spirala Świętego Roku otwiera się na cykl manifestacji. Jeśli myślicie o przepływie Czasu / Przestrzeni jako cyfrze 8, zobaczycie pierwszy krąg od lipca/sierpnia i drugi krąg od stycznia/lutego.

Teraz wkraczacie w podróż drugiego kręgu, od teraz do Nowego Roku w lipcu 2018 r. Ale teraz, w tym momencie twórczej zmiany, doświadczacie również serii zaćmień, które mają wpływ na oś Lew/Wodnik. Najważniejszym z nich było Całkowite Zaćmienie Słońca w dniu 18 sierpnia 2017 r., co spowodowało chaotyczną zmianę, szczególnie w USA, gdzie zaćmienie było widoczne.

Następnie, w dniu 31 stycznia, aktualne Całkowite Zaćmienie Księżyca przyniesie głębokie wewnętrzne zmiany, podczas gdy przesyła Księżycowe Kody z Serca Alfy Leonis poprzez Księżyc. Te nowe kody zostaną zakotwiczone podczas Zaćmienia Księżyca, ponieważ wszyscy jesteście wezwani, aby zanurzyć się głęboko w waszych sercach i odkryć moc tego Kim Jesteście.

Umiłowani, powiedzmy więcej o tym, kim jesteście w tej Podróży na Ziemi i kim się stajecie. Jesteście istotami galaktycznymi i gwiezdnymi, a wasze korzenie są w gwiazdach razem z waszym duchowym i gwiezdnym rodem. Kiedy się obudzicie, będziecie pamiętać i ponownie połączycie się z Gwiezdnymi Istotami i Starszymi, którzy są waszymi przewodnikami i nauczycielami w Wyższych Wymiarach Miłości i Świadomości.
W obecnej przemianie lśniąca i królewska gwiazda Regulus, znana również jako Alfa Leonis lub Serce Lwa, jest dla was głównym źródłem inspiracji i mądrości.

Słoneczni nauczyciele Alfa Leonis i ich Złote Światło otwierają na Ziemi Królewską Ścieżkę Serca Lwa. To są pierwsze kroki poza przyziemny świat Trzeciego Wymiaru i do Magicznej Rzeczywistości Nowej Ziemi.

Ci gwiezdni lwi nauczyciele pracują nawet teraz, aby przekazać wam “Kody Lwa” od Alfa Leonis. W tym momencie Zaćmienia możecie spodziewać się bardzo intensywnego otrzymywania tych kodów.

“Kody Lwa” to energie o bardzo wysokiej częstotliwości, które aktywują w was poczucie ekscytacji i przygody. Możecie czuć się tak, jakbyście byli Alicją w Krainie Czarów i mieszkali w dziwnym i surrealistycznym świecie.

Ale potem możecie czuć się całkowicie wyczerpanymi i jakbyście nie mieli energii, ponieważ wasze fizyczne ciała uczą się równoważenia nowych częstotliwości światła.

Istotą Ścieżki Serca Lwa jest przygoda i doświadczenie na ziemi. Życie nie jest pomyślane jako bezpieczne i pewne wleczenie się od urodzenia do śmierci. To ma być przygoda, która was podnieca i prowadzi was od pasji do pasji, tworząc nowe przygody miłości i współczucia, które stają się waszym życiem.

Ukochani, oto słowa Lei Gwiezdnej Lwicy z Alfa Leonis:

Umiłowani, ja jestem Leia z Alfa Leonis. Jestem lwicą i Nauczycielką naszej Złotej Mądrości.

Pamiętajcie, Ukochani, żyjcie pełnią życia i doświadczajcie wszystkiego, czego możecie doświadczyć. Życie jest cennym darem, który jest wam dany. To przygoda, którą warto odkrywać. Zawsze miejcie odwagę, idąc naprzód. Podejmujcie rozsądne ryzyko podczas przygody w Czasie i Przestrzeni, ufając, że Duch odnajdzie odpowiednie kreatywne miejsca, abyście byli bezpieczni.

W tej nowej kwantowej rzeczywistości wkrótce przekonacie się, że małe ryzyko może doprowadzić was do wielkich przeskoków wiary i kreatywności, ale “pozostawanie bezpiecznym” doprowadzi do stagnacji. A gdy poznacie delikatne ryzyko, być może staniecie się odważniejsi i bardziej kreatywni, pozwalając bogatej materii życia rozwinąć się przed wami, podczas gdy ufacie swojej twórczej ścieżce coraz bardziej, jak lwica prześladująca swoją ofiarę zawsze utrzymująca skupienie i jej intencję na to, czego pożąda.
Ale Umiłowani, podczas gdy to robicie, bądźcie samoświadomi. Bądźcie w “Teraz”. Oglądając Lwy na równinach Afryki, zobaczycie, że zawsze są świadome tego, co dzieje się wokół nich, aby uczestniczyć w przepływie życia i stworzenia. Wy też musicie być świadomi i przebudzeni. Wasza zdolność do rozkwitu w energii Czasu/Przestrzeni zależy od waszego skupienia się w “teraz”, gdzie powstaje Kreatywna Energia.

Umiłowani, szanujcie WSZYSTKIE formy życia. Wszyscy mają swoje miejsce i swoją misję w Wielkiej Rzece Życia i Śmierci. Żadna Istota nie jest większa ani mniejsza, ponieważ splatają wielki gobelin życia razem jako Jedność!

Nie szukajcie władzy na świecie. Prawdziwa moc jest wewnątrz i znajduje się w waszym Sercu. To jest Prawdziwa Mądrość Serca Lwa.

Chrońcie swoją Ziemię i swoje “Stado” (Duchową Rodzinę), ponieważ są cennymi darami Miłości Stwórcy, które są wam dane. Macie Jeden Dom nazywany Ziemią i jedną Rodzinę Życia na Ziemi, gdzie wszyscy jesteście Powiązani. Szanujcie to i Czcijcie to Kim Jesteście oraz waszą manifestację duszy na Ziemi. Szanujcie swoje “Plemię” i wasze połączenie ze Wszystkim Co Jest.

Nie pozwólcie nikomu odłączyć was od tego, co jest słusznie wasze w Wielkim Drzewie Życia, ponieważ z tego drzewa płynie mądrość i twórczość i samo życie. Nic nie może pielęgnować waszej duszy lepiej niż Wielkie Drzewo Życia.

Otrzymaliście życie z pewnego powodu.

Wasz czas tutaj jest cenny, Ukochani Współtwórcy.

Połączcie się razem z Całym Życiem, aby stworzyć Wspaniałą Pieśń Ziemi.

Bo kiedy skończycie, wrócicie do Gwiazd jeszcze raz.

Jestem Leia Gwiezdna Lwica z Alfa Leonis.

 

 

Źródło: http://sananda.website/archangel-michael-via-celia-fenn-january-26th-2018/

Hits: 6

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o