[Benjamin Fulford] Finansowa mega-bitwa eskaluje pod koniec lutego, na początku marca

2018-02-19

Finansowa mega-bitwa eskaluje pod koniec lutego, na początku marca

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society

Tajna walka o planetę Ziemia wkroczy w decydującą fazę w nadchodzących tygodniach, szczególnie w sferze finansów, gdzie szaleje epicka trójstronna bitwa, ​​zgadza się wiele źródeł. W tej bitwie kryptowaluty i chiński juan walczą ze sobą, a także walczą o zastąpienie obecnego petrodolara, euro i japońskiego systemu jena należących do prywatnego zachodniego banku centralnego.

W największym posunięciu, Chińczycy rzucają rękawicę, podczas gdy rzucają wyzwanie amerykańskiemu petrodolarowi, formalnie zapowiadając rozpoczęcie 26 marca handlu kontraktami terminowymi juanem opartym na złocie. Źródła azjatyckich tajnych organizacji twierdzą, że Rok Psa, który właśnie się rozpoczyna, zwykle przynosi niestabilność (w tym przypadku przypuszczalnie na rynkach finansowych), zanim wszystko się uspokoi w miarę upływu roku. Oznacza to, że Chińczycy są gotowi na wojnę finansową po okresie wolnego czasu związanym z księżycowym Nowym Rokiem w tym tygodniu i później.

https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-02-09/china-ends-25-year-wait-as-yuan-oil-futures-set-to-start-trading

Ten chiński ruch przeciwko petrodolarowi zbiega się z rosyjską groźbą wycofania się z systemu płatności międzynarodowych SWIFT kontrolowanego przez Zachód. Źródło CIA w Azji mówi, że został poinformowany przez swoich rosyjskich odpowiedników, że jeśli Rosja rozpocznie handel bez korzystania z międzynarodowych kont handlowych SWIFT i całkowicie przejdzie na chiński transgraniczny międzybankowy system płatności (CIPS), “będzie co najmniej tuzin innych narodów, które zrobią to samo w ciągu kilku dni. “

https://www.rt.com/business/418665-russia-banks-ready-shut-swift/

https://www.zerohedge.com/news/2018-02-14/russian-deputy-pm-our-banks-are-prepare-survive-without-swift?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+zerohedge%2Ffeed+%28zero+hedge+-+on+a+long+enough+timeline%2C+the+survival+rate+for+everyone+drops+to+zero%29

Tymczasem agent Kanadyjskiej Tajnej Służby Wywiadu zauważa, że ​​”Premier Rosji Dmitrij Miedwiediew jest także dyrektorem generalnym Federacji Rosyjskiej, posiadającym licencję na prowadzenie działalności poza Londynem. Jeśli więc zlecenie zostanie wycofane z systemu SWIFT, dolar amerykański po prostu umrze, a my zobaczymy ogromną inflację. ” Ma na myśli to, że londyński okręg finansowy, a co za tym idzie – 2,4 miliarda członków Brytyjskiej Wspólnoty Narodów, dołączą do Rosjan i Chińczyków porzucając dolara amerykańskiego.

Istnieje również duży nacisk, aby zastąpić petrodolara krypto-walutą opartą na złocie, która mogłaby konkurować z chińskim juanem o wpływy, według Rosjan, CIA, Pentagonu, rządu japońskiego i innych źródeł zaangażowanych w ten projekt, co omówimy bardziej szczegółowo poniżej.

Te wydarzenia prawdopodobnie wynikają z tego, że wyżsi rangą członkowie Loży P2 Wolnej Masonerii, kontrolerzy istniejącego systemu dolara / euro / jena, skontaktowali się w zeszłym tygodniu z Organizacją Białego Smoka (WDS), by prosić o pokój. Więcej o tych rozmowach z P2 będzie poniżej.

Również w zeszłym tygodniu były agent CIA i założyciel Marine Intelligence Division (ludzie, którzy ostatnio zrobili obławę na kwaterę główną CIA) Robert David Steele pojawił się w Japonii w zeszłym tygodniu, by spotkać się z członkami WDS.

http://robertdavidsteele.com

Pamiętajcie, że główni generałowie w reżimie Trumpa, w tym sekretarz obrony Jim Mattis, szef sztabu Białego Domu John Kelly i przewodniczący Połączonych Szefów Sztabów Joseph Dunford, byli generałami piechoty morskiej, więc termin przybycia Steele’a do Japonii nie może być zbiegiem okoliczności.

W Japonii Steele spotkał się z członkami tajnych azjatyckich organizacji, wyższymi rangą prawicowymi potentatami, członkami japońskiej rodziny królewskiej i innymi. Dyskusje dotyczyły pomysłów na alternatywę dla istniejącego zachodniego paradygmatu ekonomicznego. Pan Steele uważa, że ​​rzeczywisty koszt wytworzenia przedmiotów musi być wliczony w koszt produktu.

Przykład, który nam przytoczył dotyczy tego, jak użycie niebezpiecznych substancji rakotwórczych w produkcji smartfonów doprowadziłoby do raka wśród pracowników fabryki telefonów i że koszt tego nowotworu powinien być wliczony w cenę telefonu.

Strony zgodziły się, że koszty zanieczyszczeń, dla przykładu, powinny być w całości pokrywane przez zanieczyszczających.

Istniała także ogólna zgoda, że ​​obecny system prywatnych banków centralnych niszczy planetę i musi zostać zakończony.

Pochodzące z Azji źródło CIA zaangażowane w dyskusje stwierdziło, że narody ASEAN (Singapur, Malezja, Tajlandia, Brunei, Indonezja, Filipiny, Kambodża, Laos, Wietnam i Myanmar) przygotowują się do rozpoczęcia procesu poprzez nacjonalizację swoich banków centralnych.
Nie było jednak sporów dotyczących kryptowalut. Przedstawiciel azjatyckiego tajnego stowarzyszenia powiedział, że Chińczycy podjęli decyzję w lutym 2017 r. o zaprzestaniu wspierania kryptowalut, ponieważ obawiali się, że “nieuczciwa sztuczna inteligencja” będzie w stanie “przejąć nad nimi kontrolę, a tym samym przejąć kontrolę nad ludzkim społeczeństwem“.

Jednak przedstawiciel tajnej azjatyckiej organizacji powiedział, że byli gotowi poprzeć ideę WDS dla kryptowalut opartych na złocie, ale tylko pod warunkiem, że otrzymają dowód, że złoto faktycznie istnieje.

WDS obiecało dostarczyć Azjatom szczegółowych dowodów w postaci statystycznie poprawnej ilości podstawowych próbek.

Złoża złota znajdujące się w Bougainville, w Indonezji i gdzie indziej i nie są związane z legendarnymi jaskiniami wypełnionymi już wydobytym “globalnymi rachunkami zabezpieczonymi” złotem. Będzie ono wydobywane przy użyciu ekologicznej technologii.

W każdym razie nawet obecne kryptowaluty, poparte jedynie komputerami i ludzką psychologią, zaczynają straszyć właścicieli istniejącego systemu finansowego.

Na przykład Arizona, Floryda i Wyoming zezwalają obecnie na płacenie podatków za pomocą kryptowalut pomimo ich zmienności. Nie potrwa to długo, zanim pójdą za tym inne stany.

Być może dlatego Agustin Carstens, dyrektor generalny Banku Rozrachunków Międzynarodowych (BIS), banku centralnego banków centralnych, powiedział w swoim pierwszym publicznym wystąpieniu 6 lutego, że “Jeśli władze nie podejmą działań wyprzedzających, kryptowaluty mogą stać się bardziej połączone z głównym systemem finansowym i staną się zagrożeniem. Co najważniejsze, błyskawiczny wzrost kryptowalut nie powinien sprawić, że zapomnimy o ważnej roli, jaką banki centralne pełnią jako zarządcy publicznego zaufania. Prywatne tokeny cyfrowe udające walutę nie mogą podważyć tego zaufania. “

https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-02-06/bis-chief-sees-strong-case-for-intervening-on-cryptocurrencies

BIS, nawiasem mówiąc, jest tam, gdzie teoria spiskowa spotyka tak zwane wiadomości głównego nurtu. Publikacje takie jak The Wall Street Journal i The Financial Times są pełne artykułów na temat tajemniczych oświadczeń BIS dotyczących całej planety, jednak BIS nie jest odpowiedzialny przed żadnym rządem na ziemi i nikt ich nie wybrał (możecie to potwierdzić, dzwoniąc do BIS na +41 61 280 8080).

Inną kwestią jest to, że z fałszywymi giełdami papierów wartościowych, skandalem z LIBOR’em, szokiem Lehmanna itd., już zachwiali zaufanie, jakie kiedykolwiek ktoś w nich pokładał.

W każdym razie, źródła Pentagonu mówią: “Nadchodzi nowy globalny system finansowy, ponieważ zniszczone zostały DUMB-y kabała (Deep Underground Military Bases – podziemne bazy wojskowe), laboratoria, satelity, podwodne bazy i inne zasoby wojskowe.”

Również przygotowania do nowej waluty panafrykańskiej idą teraz naprzód, ponieważ “Zimbabwe jest stabilne politycznie, aby jego dolar stał się walutą rezerwową dla Afryki, ponieważ długoletni przywódca opozycji Morgan Tsvangirai nie żyje” – mówią źródła.

Wydarzenia takie jak te wymienione powyżej, a zwłaszcza początek handlu ropą juanem opartym na złocie, powodują, że loża P2 Wolnej Masonerii, władcy starego systemu petrodolara, negocjuje pokój z Organizacją Białego Smoka.

P2 została poinformowana, że muszą ogłosić jubileuszowe lub jednorazowe anulowanie całego zadłużenia na całym świecie, a także redystrybucję nieuczciwie uzyskanych aktywów, jako punkt wyjścia dla nowego paradygmatu finansowego.

Zostali również poproszeni o poinstruowanie swoich Narodów Zjednoczonych, G7, Banku Światowego i innych organizacji zależnych, by ogłosili wielobiliardową kampanię na rzecz ocalenia planety.

W ramach tego stworzona zostanie nowa, merytokratycznie i przejrzyście kierowana agencja planowania przyszłości, której zadaniem będzie realizacja tych planów w porozumieniu z mieszkańcami planety Ziemia.

W chwili pisania tego tekstu nie otrzymano żadnej pozytywnej odpowiedzi od P2, więc proces usuwania ich na stałe ze wszystkich pozycji władzy będzie kontynuowany aż do zakończenia.

Odsunięcie od władzy satanisty i masowego mordercy Benyamina Netanyahu, teraz, gdy został oskarżony przez izraelską policję, będzie następnym krokiem w tym procesie.
Netanyahu próbuje utrzymać żydowskich obywateli Izraela jako zakładników, grożąc samobójczą wojną z Iranem. Jednak żydowskie źródła CIA mówią, że nieuniknione jest, że Netanyahu pójdzie do więzienia i “jeśli chazarski mafiozo Netanyahu pójdzie do więzienia, nie wyjdzie żywy“.

Wygląda na to, że Żydzi w końcu budzą się z faktu, że po tysiącach lat nadal przebywają w niewoli babilońskiej i wkrótce się uwolnią.

W tym kontekście najnowszy “incydent związany ze strzelaniną” na Florydzie wydaje się być próbą zastraszenia Żydów do kontynuowania poddania się.

Oto, co źródła Pentagonu miały do powiedzenia na ten temat: “To nie była zwykła szkolna strzelanina, ale przesłanie do żydowskiej mafii, ponieważ Parkland, szkoła średnia na Florydzie to 40% Żydów, a 5 z 17 zmarłych to Żydzi“.

To wiele mówi o stanie Stanów Zjednoczonych, że istnieje coś takiego jak “zwyczajna strzelanina w szkole“. W każdym razie, źródło to mówi: “Parkland jest także szpitalem w Teksasie, który zajmował się Johnem F. Kennedym, kiedy został postrzelony, więc było to również przesłanie dla Bushów i Izraela “.
Źródło to poinformowało nas również, że “przeciwny Trumpowi aktor, Roberta De Niro, może zostać ujawniony jako klient międzynarodowego pierścienia prostytucji nieletnich“.

Ponadto, źródło Pentagonu twierdzi, że NSA potwierdziło, że prezydent USA Donald Trump zdobył popularność w głosowaniu 70 milionami głosów, wobec 57 milionów dla Hillary Clinton.

Chcemy, aby Trump był najlepszy, ale wciąż trudno zobaczyć, jak Waszyngtonowi, D.C., uda się uniknąć formalnego ogłoszenia bankructwa.

Źródło: https://benjaminfulford.net/2018/02/19/financial-mega-battle-escalate-late-february-early-march/
https://www.disclosurenews.it/en/battle-for-planet-earth/

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o