[Recreating Balance] Praca z Mjolnir

Praca z Mjolnir

Cobra opisał niedawno Mjolnir jako nową technologię sił Światła używaną do wykrywania i usuwania ciemnych istot i energii, aby przyspieszyć wyzwolenie tej planety:

http://2012portal.blogspot.com/2018/01/operation-mjolnir.html

Testowałem to i czuję, że to działa, gdy wzywamy Mjolnir, by pomógł nam w oczyszczeniu i ochronie tutaj na powierzchni planety.
Chociaż technologia jest nowa, wydaje się, opierając się na nazwie, że zasada lub promień energii, na którym się opiera, jest starożytny lub raczej wieczny.

Mjolnir jest gromem używanym przez Thora dla zapewnienia Boskiej Woli. Ezoterycznie ten grom to nie tylko grom na niebie, to uniwersalna energia, kosmiczne elektryczne światło, które jest ucieleśnieniem Woli Bożej, do którego można uzyskać dostęp gdziekolwiek. Jest to w gruncie rzeczy metaelektryczność, wyższy duchowy aspekt, który jest Źródłem fizycznej energii elektrycznej. Nasza wewnętrzna Wola jest przenoszona w naszym fizycznym ciele przez impulsy elektryczne w nerwach, a Wola Boska jest transmitowana we Wszechświecie przez Kosmiczne Elektryczne Światło.
W czasach starożytnych kapłani Thora, Zeusa lub innych odpowiedników, wzywali boski grom dla ochrony, która nie była tylko teoretyczną urojoną rzeczą, ale prawdziwą faktyczną energią do wykorzystania.
Na Wschodzie jest dobrze znana nazwa i symbol tego: Vajra lub Dorje, które również były używane w podobny sposób.


Możemy go użyć, przywołując go, a także możemy wizualizować wiele promieni lśniącego, jasnoniebieskiego, elektrycznego światła, wirujących zgodnie z ruchem wskazówek zegara w aurze lub w jakimkolwiek obszarze, który chcielibyście pomóc oczyścić i chronić. Lub możecie eksperymentować z nim w inny sposób, jeśli czujecie się tak kierowani.

Cintamani, które zostały wysłane do bliskiej przestrzeni, wydają się pomagać w ustanowieniu silniejszego połączenia:

http://www.cintamani.space/Nearspace.html

Nowa technologia sił Światła może, ale nie musi, dotrzeć do nas natychmiast, ale gdy wciąż wzywamy, wizualizując ją, definitywnie nawiązujemy połączenie z jej podstawową zasadą, która będzie mocniejsza, im bardziej będziemy ją praktykować, a także poprzez przywoływanie jej poprzez naszą wolną wolę pomagamy przyciągnąć tą technologię, aby pomóc by Mjolnir szybciej dotarł do ziemi i bardziej harmonijnie, ponieważ w pewnym stopniu staniemy się dla niej przewodnikami elektrycznymi.

 

Zwycięstwo światła

 

Źródło: https://recreatingbalance1.blogspot.com/2018/02/working-with-mjolnir.html

Hits: 45

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o