[Benjamin Fulford] Templariusze przyjęci z powrotem do wewnętrznego sanktuarium monoteizmu po 711-letniej przerwie

2018-02-26

Templariusze przyjęci z powrotem do wewnętrznego sanktuarium monoteizmu po 711-letniej przerwie

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society

Po raz pierwszy od piątku, 13 października 1307 r. Templariusze zostali zaproszeni do wewnętrznego sanktuarium monoteizmu, zgodnie ze źródłami Templariuszy i loży P2 Wolnej Masonerii. Tak więc, 711-letnia niesprawiedliwość, która doprowadziła do przesądu w, kiedy piątek 13 jest pechowy, jest ostatecznie rozwiązywana. To kolejny znak, że doświadczamy wydarzeń, które można opisać jedynie jako biblijne. Pamiętajmy, że w lutym 2016 r. Kościoły rzymskie i rosyjskie zakończyły swoją tysiącletnią schizmę. Czy schizmy muzułmańskie, żydowskie i chrześcijańskie będą bliskie końca? Może wkrótce się dowiemy.

W każdym razie, teraz Templariusze połączą się z Rycerzami Maltańskimi, a to “zapewni dostęp Templariuszom do samego Watykanu“, według Andrew Heim’a, z Suwerennego Wojskowego Zakonu Świątyni Jerozolimskiej, znanego też jako Templariusze. Ponadto Templariusze otrzymają “dostęp do wewnętrznego sanktuarium religii Abrahamowych, widzianego z dostępem do Watykanu i Ziemi Świętej. Ponadto, to wewnętrzne sanktuarium będzie zawierało dostęp do kontrowersyjnego Prieure de Sion (Zakon Syjonu), popularnego dzięki powieści Dana Browna Kod Da Vinci … “mówi Heim.

http://www.chevaliersfideles.com/international-news-2018

To wydarzenie jest tylko najnowszym znakiem zasadniczej zmiany kierunku zachodniej cywilizacji z dala od wojny i w kierunku pokoju i rozwoju, zgodnie z tymi źródłami. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, wkrótce zostaną udostępnione tryliony dolarów, aby spłacić dług rządu USA i sektora prywatnego, jak również sfinansować masową kampanię na rzecz położenia kresu ubóstwu, powstrzymania zniszczenia środowiska i przekształcenia planety Ziemi w raj. tak jak powinno być, mówią źródła. Mówi się o tym teraz publicznie przez zachodnich przywódców i relacjonuje w mediach korporacyjnych. Pamiętajcie, najpierw przeczytacie to tutaj.

https://www.cnbc.com/2018/02/18/us-japan-india-australia-mull-alternative-to-chinas-belt-and-road.html

Sojusz ziemski, walczący o uwolnienie ludzkości z niewoli babilońskiej, wygrywa także na wielu frontach, a wyżsi rangą satanistyczni kabaliści umierają, znikają lub tracą władzę w przyspieszonym tempie. Źródła CIA potwierdzają teraz, na przykład, że Jacob Rothschild został zamordowany poprzez atak samobójczy na jego helikopter w listopadzie zeszłego roku. Jeśli tak jest, dołączył do Davida Rockefellera, Zbigniewa Brzezińskiego, George’a Sorosa i wielu innych przywódców upadłego starego reżimu.

Najwyższym satanistą, który wciąż jest u władzy, jest teraz Beniamin Netanyahu z Izraela, oskarżony o liczne przypadki korupcji i najprawdopodobniej zostanie zabity, zanim będzie mógł zeznawać o wielu zbrodniach wojennych, takich jak atak na Japonię jako masowe morderstwo w Fukushimie.

Z większością najwyższych kabalistów już wyeliminowanych, na celowniku są ci z niższych poziomów.

Właśnie dlatego potentat kasynowy Steve Wynn (Weinberg) został zmuszony do dymisji, rzekomo z powodów molestowania seksualnego, zauważa Pentagon.

Teraz Mark Cuban, miliarder właściciel Dallas Mavericks, “został ujawniony za umożliwienie skorodowanej wrogiej kobietom kultury i może zostać dożywotnio zawieszony i zmuszony przez NBA do sprzedaży swojej drużyny“, mówią źródła.

Innym potentatem kabała w kłopotach jest senator Dianne Feinstein z Kalifornii, która nie uzyskała aprobaty ze strony własnej partii do ubiegania się o reelekcję.

Źródła Pentagonu i P2 Wolnej Masonerii mówią, że usunięcie wyższych i niższych rangą przywódców kabała zbiega się z rosnącym dowodem na to, że prowadzona jest tajna wojna kosmiczna o wyzwolenie tej planety.

Źródła Pentagonu na przykład mówią, że “flota kosmiczna została zniszczona w Nevadzie“. Film, który pokazuje część tego doniesienia, można zobaczyć tutaj PONIŻEJ.

Ponadto baza okrętów podwodnych w Papui, Nowej Gwinei została zniszczona przez broń energetyczną i dlatego “uniemożliwiono jej spowodowanie wybuchu kaldery w Yellowstone” – mówią źródła.

To była baza, z której zorganizowano atak nuklearny i tsunami na Japonię w Fukushimie 11 marca 2011 r.

Spojrzenie na epicentrum trzęsienia ziemi, 6.08 S i 142,70 E na Google Earth, ujawnia dość dziwne obiekty.

Wielka Brytania, która nie jest znana z trzęsień ziemi, doświadczyła również 21 trzęsień ziemi w ciągu ostatnich 50 dni, a sejsmografy noszą znamiona sztucznych trzęsień.
Źródła Pentagonu twierdzą, że trzęsienia są spowodowane ciągłym niszczeniem podziemnych baz kabała w Walii i Irlandii.

Również przedstawiciele Kanadyjskiej Tajnej Służby Wywiadowczej twierdzą, że anonimowe posty “Q”, które czyta teraz 20 milionów ludzi, są częścią walki wywiadu wojskowego z tajnym państwem.

Mówi on, że prezydent USA Donald Trump przygotowuje się do ujawnienia tajnego programu kosmicznego.

Poniższe artykuły wspierają ten pogląd.

https://www.disclosurenews.it/en/book-of-q-february-2018/

W każdym razie, tu, na Ziemi, ostatnia wyreżyserowana przez kabał seryjna strzelanina w USA zamienia się w poważną katastrofę dla kabała i ich propagandowych mediów, ponieważ historia rozpada się pomimo desperackich prób CNN i Google cenzurowania prawdy o aktorach kryzysowych itp.

Atak fałszywej flagi w przeważającej części żydowskiej Parkland High School, której ofiary swoją drogą nie istnieją według publicznych zapisów, był kolejną próbą odebrania broni amerykańskim obywatelom“, jak podaje żydowskie źródło CIA. Źródło wyjaśnia, że ​​nie mogli znaleźć żadnych aktów urodzenia tak zwanych ofiar.

Naruszenie spokoju przez kabała przeciw posiadaniu broni przyniosło odwrotny skutek, podczas gdy korporacje takie jak MetLife, Chubb, United Airlines, Delta Airlines i Hertz, które obrzuciły śmieciami NRA (National Rifle Association of America – Narodowe Stowarzyszenie Strzeleckie Ameryki) po strzelaninie w Parkland, mogą spotkać się z masowymi bojkotami ze strony właścicieli broni nie będących członkami NRA i wojskowych weteranów, podczas gdy liczba członków NRA wzrasta” – dodają źródła Pentagonu.

Co więcej, “W upokarzającej porażce Izraela w wojnie sądowej, Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych, w sprawie Rubin przeciwko Iranowi, orzekł 8-0, że żydowskie ofiary zamachu samobójczego w Jerozolimie w 1997 roku nie mogą ubiegać się o odszkodowanie od Iranu, przejmując muzealne artefakty w Chicago“, zwracają uwagę.

Kabał również przegrywa na wielu frontach wojny finansowej. Ostatnim krokiem przeciwko nim było wyemitowanie przez Wenezuelę kryptowaluty opartej na ropie, która już w pierwszym dniu przedsprzedaży urosła do 735 milionów dolarów dla tego kraju. “To musi być sprytne posunięcie ze strony Maduro, ponieważ bardzo głęboko zdenerwował tajne państwo“, wskazało źródło CIA.

https://sputniknews.com/world/201802261061987516-menendez-us-venezuela-petro/

Rosja i Turcja przygotowują się również do wyemitowania kryptowalut jako sposobu na przeciwdziałanie sankcjom USA, zauważa źródło CIA. W związku z tym, że ASEAN zamierza również znacjonalizować banki centralne będące własnością kabała a Chiny rozpoczynają handel kontraktami terminowymi juanem opartym na złocie, wkrótce tylko Japonia, Izrael i część Stanów Zjednoczonych pozostanie pod jakąkolwiek kontrolą kabała.

Rząd wojskowy w USA będzie nadal walczył przeciwko kabałowi, dopóki nie zostanie całkowicie pokonany, obiecują źródła Pentagonu.

Kiedy zobaczymy jubileusz ogłoszony i zrealizowany, będziemy wiedzieć, że naród amerykański zostanie wreszcie uwolniony.

Obecnie, według Amerykańskiej Unii Wolności Obywatelskich, 77 milionów Amerykanów jest ściganych przez prywatnych komorników, a wielu z nich jest umieszczanych w prywatnych zakładach karnych za długi w wysokości zaledwie 28 USD.

Dlaczego ci komornicy nie są zamykani w więzieniach?

Dlaczego nie uwalnia się niewolników z prywatnej sieci więziennej?

https://www.veteranstoday.com/2018/02/21/thousands-of-americans-jailed-for-debts-chased-by-private-collectors/

Na koniec możemy ogłosić w tym tygodniu, że Organizacja Białego Smoka (WDS) prowadzi obecnie negocjacje na wysokim szczeblu z amerykańskim kompleksem wojskowo-przemysłowym, P2 Wolnej Masonerii, azjatyckimi tajnymi organizacjami, Rosjanami i innymi w celu przygotowania planety do ostatecznego wyzwolenia od kabała.

Chociaż jest wiele rzeczy, których nie możemy upublicznić w tym momencie, możemy powiedzieć, że biliardy dolarów zostaną udostępnione krajom zachodnim w celu oczyszczenia ich działania.

Możemy również powiedzieć, że nie będzie pojedynczej waluty jednego świata i nie będzie żadnego faszystowskiego rządu światowego.

Jednak WDS został poinformowany, że jeśli ludzkość nie osiągnie pokoju na świecie, kwarantanna na planecie Ziemia nie zostanie zniesiona.

Dlatego dla całej planety ważne jest zjednoczenie Korei i zakończenie konfliktu izraelsko-palestyńskiego.

Jeśli dobrze rozegramy nasze karty, to, co nastąpi w nadchodzącym roku, będzie czymś, o czym będą pisać historycy przez tysiące lat.

Mamy bardzo realną szansę na zakończenie tysięcy lat ludzkiego niewolnictwa i rozpoczęcie nowej ery.
 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2018/02/26/knights-templar-admitted-back-inner-sanctum-monotheism-711-year-hiatus/

https://www.disclosurenews.it/en/knights-templar-admitted-back-to-inner-sanctum-of-monotheism/

Hits: 18

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o