Medytacja Klucz do Wolności – w każdą niedzielę o 3:00 pm UTC

Medytacja Klucz do Wolności – w każdą niedzielę o 3:00 pm UTC (17:00 w Polsce).

 

 

Siły Światła poprosiły nas o kontynuowanie Medytacji Klucz do Wolności, dlatego będziemy medytować w każdą niedzielę o 3:00 pm UTC (17:00 w Polsce).

Zastąpi ona zarówno Medytację Przełomu jak i Cotygodniową Medytację Wzniesienia w niedzielę. W rezultacie Medytacja Sytuacji Nadzwyczajnych zostanie przeniesiona na  2:00 pm czasu UTC w niedzielę (16:00 w Polsce).

 

Możecie dołączyć do wydarzenia tutaj:

https://www.facebook.com/events/224432391747051

Aktualizacje dotyczące Medytacji Klucz do Wolności można znaleźć w linku poniżej:

https://2012portal.blogspot.com/

Przewodniki audio, wideo i więcej szczegółów można znaleźć tutaj:

https://www.welovemassmeditation.com/2018/07/key-to-freedom-meditation-at-solar.html

lub tu:

https://2012portal.blogspot.com/2018/08/key-to-freedom-meditation-update.html

Możecie użyć interaktywnego narzędzia tutaj:

http://audiopixel.com/interactive-meditation-tool

Oto playlista dla przewodników audio autorstwa Smaly7:

https://goo.gl/z4UBNT

 

Zsynchronizowana Medytacja:

https://synchronized-meditation.com.pl/

 

Oto instrukcje dla tej medytacji:

(Sugerowany czas medytacji to 15 minut)

1. Użyj swojej własnej techniki, aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Ustanów intencję wykorzystania tej medytacji jako narzędzia dla przyspieszenia procesu uzdrowienia Ziemi i jej mieszkańców, usunięcia bomb toplet i wywołania Wydarzenia.

3. Wizualizuj słup niebieskiego elektrycznego światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, a następnie przechodzący przez gwiezdne wrota Oriona (Gwiazda Al Nilam/Epsilon Orionis w konstelacji Oriona), następnie wchodzący do układu słonecznego i przechodzący przez wszystkie istoty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, a następnie poprzez twoje ciało do środka Ziemi.

 

 

4. Wizualizuj kolejny słup Światła wznoszący się ze środka Ziemi, następnie w górę poprzez twoje ciało i wznoszący się ku niebu ku wszystkim istotom Światła w naszym Układzie Słonecznym i naszej galaktyce, przechodzący poprzez gwiezdne wrota Oriona i w końcu łączący się z centrum Galaktyki i Źródłem.

5. Znajdujesz się teraz pośród dwóch filarów Światła, Światła płynącego jednocześnie w górę i w dół. Utrzymuj te filary Światła aktywne przez kilka minut.

6. Teraz wyobraź sobie biały ogień AN emanujący ze Źródła przepływający przez Centrum Galaktyczne i przez gwiezdne wrota Oriona w kierunku Ziemi, oczyszczając wszystkie pozostałe bomby toplet na płaszczyźnie plazmowej wokół Ziemi. Wizualizuj  Siły Światła Dowództwa Galaktycznej Floty usuwające i rozpuszczające wszystkie pozostałe bomby toplet za pomocą ich zaawansowanych technologii. Jeśli czujesz się prowadzony/a możesz wezwać Archanioła Metatrona aby wspierał proces oczyszczenia. Wizualizuj Biały Ogień AN oczyszczający wszelką anomalię i odwracający całą entropię wewnątrz  plazmowej osłony wokół Ziemi.

7. Wizualizuj Wydarzenie mające miejsce, przywracając Jedność, Harmonię, Pokój i Dobrobyt Ziemi i jej mieszkańcom. Wizualizuj Światło Źródła   przejawiające się z łatwością na planecie Ziemia i przynoszące zakończenie kwarantanny.

 

 

Możecie dowiedzieć się więcej o Białym Ogniu AN, jeśli chcecie:

https://recreatingbalance1.blogspot.com/2017/05/white-fire-of-an.html

Oto lista filmów promujących od Smaly7:

https://goo.gl/Er9z4n

Fizyczna grupa medytacyjna może zapewnić energetyczne wsparcie i ochronę każdemu członkowi grupy, a także wzmocnić nasze wsparcie dla Sił Światła.

Jeśli planujecie tak zrobić i macie już co najmniej 3 osoby chętne do przyłączenia się, możecie wysłać e-maile kontaktowe dla waszej grupy i miasto, w którym planujecie się zgromadzić w czasie medytacji na welovemassmeditation@gmail.com

Wasze dane kontaktowe zostaną udostępnione na poniższej liście.

Obecnie następujące grupy potwierdziły, że spotkają się fizycznie, aby robić Medytację Klucz do Wolności w danym dniu. Możecie skontaktować się z nimi za pomocą e-maila, jeśli chcecie.

Więcej informacji tutaj:

https://www.welovemassmeditation.com/2018/08/physical-groups-for-key-to-freedom.html

 

Zwycięstwo światła!

 

 

 

 

 

Źródło: https://www.welovemassmeditation.com/2018/08/key-to-freedom-meditation-every-sunday.html

Hits: 560

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o