Co możecie otrzymać ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Co możecie otrzymać ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

 
“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Słuchamy waszych próśb i waszych modlitw i chcemy was wszystkich zapewnić, że robimy wszystko co w naszej mocy, aby wam pomóc. Jedną z rzeczy, których nie możemy zrobić to oczyścić was z waszych starych wierzeń a chcielibyśmy móc.

Widzimy wielu z was działających zgodnie z założeniami takimi jak: idea, że ​​jesteście przeznaczeni do życia w określony sposób. Widzimy także, że trzymacie się idei, że macie wypełnić umowę a następnie są czasy, kiedy widzimy was ograniczających się, wierząc, że coś was blokuje, coś, czego nie możecie rozgryźć.

Zachęcamy was do rozpoznania jak potężni jesteście. Nawet jeśli wcześniej próbowaliście coś stworzyć i zamanifestować w swojej rzeczywistości, zachęcamy was, abyście się nie poddawali. Zamiast tego pozwólcie sobie przyjąć więcej. Rozpoznajcie, że etap tworzenia został wykonany a teraz jesteście w zabawnej części manifestacji. Dochodzicie do otrzymania tego.

Jak więc otrzymać to co już stworzyliście? Cóż, po pierwsze, musicie odłożyć na bok te wierzenia. Musicie odprogramować się. Porzućcie każdą myśl, która jest ograniczona w naturze. Nie pozwólcie aby to, co było w waszym życiu dyktowało wam to, co na pozwalacie w swoim życiu teraz. Te dwa nie są ze sobą powiązane.

To, co udało się zrobić wcześniej nie ma nic wspólnego z tą chwilą, ponieważ teraz pracujecie z energiami o wyższej częstotliwości. A teraz wchodzicie w rolę stwórcy, do której urodziliście się by być.

Więc naszą rekomendacją jest uwolnienie się od tych starych wierzeń, idei i oczekiwań i wpuszczenie wszystkich waszych pięknych kreacji. Możemy pomóc z dostarczeniem ale nadal musicie otworzyć drzwi. Nadal musicie przejść do tej samej wibracji, w której byliście kiedy stworzyliście te piękne doświadczenia i aspekty życia, które chcecie mieć.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 
Źródło: https://danielscranton.com/what-you-can-receive-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

Hits: 12

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o