Serca i umysły ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Serca i umysły ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Rozumiemy sposób w jaki działają wasze umysły i jesteśmy tutaj, aby pomóc wam przejść przez pętle, w które czasami wpadacie przez wasze umysły. Teraz, wszystko co was dotyczy ma cel a wasze umysły nie są wyjątkiem. Wasze umysły pomagają wam skupić się. Pomagają wam wyciągać wnioski i rozwiązywać problemy. To, co wydarzyło się przez lata, które spędziliście na Ziemi, polega na tym, że umysł stał się narzędziem ego a ego lubi rządzić.

Kiedy widzimy jak wasze umysły są przeciążone, wymaga się by robiły więcej niż zostały do tego przeznaczone, zwykle widzimy kogoś, kto jest bardzo przywiązany do swego egoistycznego spojrzenia na życie. Dlatego medytacja jest tak ważna. Ważne jest abyście wszyscy czuli, jak to jest być wolnym od pętli, w którą angażujecie się w swoich umysłach i wszyscy powinniście uwolnić ograniczenia wbudowane w umysł.

Zalecamy rozpoczęcie korzystania z umysłów w celu większego skupienia uwagi a także zalecamy, aby wybrać bardzo mądrze, na czym się koncentrujecie. Jesteście także bardzo emocjonalnymi istotami i wiecie, co jest dla was dobre. Możecie więc kierować się swoimi uczuciami aby wybrać na czym się skupić. Ważne jest również, abyście byli obecni a więc chcecie skupić się na czymś, co jest obecne w chwili obecnej i to również jest dobre.

Kiedy możecie wyczuć, że umysł podkrada się do czegoś o co trzeba się martwić, możecie zdusić to znacznie szybciej gdy zwracacie uwagę na to, na czym się skupiacie i jak się czujecie. Czas wręczyć klucze waszym sercom i doświadczyć życia z tej perspektywy. Wasze serca są narzędziami waszych wyższych jaźni a kiedy zostaną dobrze wykorzystane, poprawią wasze życie. Dadzą was doświadczenie ekspansji, miłości, radości i wszystkiego, co chcecie doświadczyć.

Ale ci z was, którzy już to robią są łatwi do przekonania. To ci, którzy utknęli w tej mentalnej pętli, stają się trudniejsi ale dotrzemy do was. Obiecujemy.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/hearts-minds-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 107

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o