Spotkanie E.T. z duchowymi liderami ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Spotkanie E.T. z duchowymi liderami ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Byliśmy największymi zwolennikami wysyłania grupy pozaziemskich istot aby spotkały się z przywódcami duchowymi, których macie w swoim świecie i wiemy, że stanie się to w pewnym momencie, aby rozwinąć pełny program kontaktu. Rozpoznajemy znaczenie pewnych osób, których nie wymieniamy, pod względem ich zdolności dzielenia się z wami wszystkimi doświadczeniami i pomagania tym, którzy wciąż są na rozdrożu w kwestii całych pozaziemskich spraw.

Wiemy, że będzie coraz więcej ludzi budzących się, nawet po wydarzeniu takim jak to gdyby miało miejsce z duchowymi przywódcami na Ziemi. A nowo przebudzeni ludzie będą wtedy opowiadać o tym doświadczeniu i będą mogli wtedy otworzyć się bardziej na doświadczenie z samymi ET..

Zawsze szukamy sposobów aby ułatwić ludzkości doświadczenie pełnego kontaktu, podobnie jak fizyczne istoty pozaziemskie, które przyglądają się wam i obserwują postępy i gotowość na ten nieunikniony dzień.

Będziemy nadal wyrażać, że czujemy waszą gotowość do takiego wydarzenia i wiemy, że wy jako jednostki, czujecie się gotowi na doświadczenie kontaktu fizycznego. Jesteśmy świadomi tej gotowości i ponownie wyrażamy w waszym imieniu, że ET mogą spokojnie przejść przez portal do waszego domu. Cieszymy się, że możemy być świadkami tych osobistych wydarzeń.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/e-t-s-meeting-with-spiritual-leaders-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 170

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o