[Benjamin Fulford] Świat dowie się o zbrodniach mafii chazarskiej przerażających ponad wyobraźnię

2018-10-08

Świat dowie się o zbrodniach mafii chazarskiej przerażających ponad wyobraźnię

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society

 

 

 

Chazarska mafia torturowała, mordowała i jadła dzieci na przerażającą skalę a świat wkrótce się o tym dowie, podczas gdy rozpoczynają się trybunały wojskowe. Niektóre bardzo niepokojące obrazy i zeznania wysłane przez nowojorski Departament Policji i CIA pokazują, jak zła jest naprawdę mafia chazarska. Ci ludzie są poza prawdą i pojednaniem i nie zasługują nawet na szybką śmierć.

Zacznijmy od statystyk FBI na temat zaginionych dzieci w Stanach Zjednoczonych aby sceptycy mogli zapobiec temu, by rozmiar zła tych uczynków spowodował zamknięcie ich umysłów. W 2015 r. zaginęło 442,032 nieletnich; spośród nich nie znaleziono 42.032.

 

Dla porównania, w tym samym roku w Japonii zaginęło 17 971 dzieci (równowartość 44 927 w USA, po skorygowaniu o różnice populacyjne) i znaleziono blisko 99% tych dzieci.

https://www.npa.go.jp/safetylife/seianki/fumei/H28yukuehumeisya.pdf

Poniższe fotografie przesłane przez CIA są powiązane z gwiazdą CNN i następcą FRB Vanderbilta Andersonem Cooperem i mogą podpowiedzieć, co stało się z niektórymi z tych dzieci.

 

 

 

 

 

Jeszcze bardziej makabryczny jest poniższy klip wideo, który został wysłany kurierem do CIA przez NYPD. Przedstawia młodą dziewczynę, której twarz została rzekomo zdarta przez Hillary Clinton w satanistycznym rytuale. Ostrzegam, jest to grafika i przestałem oglądać wkrótce po 2 minutowym oznaczeniu.

https://youtu.be/zIbY6jyQpJ8

 

Teraz zaczynam rozumieć wyraz przerażenia na twarzy George’a Sorosa, gdy zadałem mu pytanie na konferencji prasowej o rodziny, które są właścicielami Rady Rezerwy Federalnej (FRB). Prawdopodobnie widział niektóre z tego rodzaju rzeczy z pierwszej ręki.

Ściganie tych przestępców ma się wreszcie rozpocząć, podczas gdy amerykański rząd wojskowy, który poparł prezydenta Donalda Trumpa, uzyskał większość w Sądzie Najwyższym zatwierdzeniem sprawiedliwości Brett’a Kavanaugh, mówią źródła Pentagonu. “Prokurator generalny Jeff Sessions spotkał się już z prawdziwym specjalnym prokuratorem, oskarżycielem, amerykańskim prawnikiem Johnem Huberem w Utah, tak aby 57 000 aktów oskarżenia mogło zostać rozpieczętowanych“, wyjaśniają źródła.

Umieszczenie na stanowisku Kavanaugha w Sądzie Najwyższym powinno rozpocząć odtajnienie FISA i innych dokumentów a także trybunałów wojskowych“, mówią źródła. Ponadto dodają: “Senat jednogłośnie zatwierdził rezolucję wzywającą do odtajnienia dokumentów z 11 września, a więc przygotowywany jest grunt do zniszczenia syjonistów i tajnego państwa“.

Innym aspektem rozpoczęcia ścigania tych zbrodniarzy jest trwająca amerykańsko/rosyjska akcja wojskowa przeciwko zbójeckiemu państwu Izraelowi – podają źródła. W szczególności “rosyjska wojna elektroniczna ma na celu nie tylko narzucenie strefy zakazu lotów nad Izraelem, ale także powstrzymanie wyrzutni rakietowych i innych pocisków, czyniąc opcję Samsona przestarzałą i sprawiając, że ​​tarcza antyrakietowa jest jedyną realną opcją “- podały źródła Pentagonu.

Innymi słowy, Izrael nie może już realizować szantażu przez satanistów w Stanach Zjednoczonych za pomocą nuklearnego szantażu.

Ponadto źródła watykańskiej P2 potwierdzają, że izraelski premier Benjamin Netanjahu jest satanistycznym masowym mordercą, który musi zostać aresztowany lub zabity tak szybko jak to możliwe.

Stany Zjednoczone i Rosja rozważają także nałożenie blokady morskiej i lądowej na Izrael, aby zmusić to państwo do zaprzestania działalności przestępczej“, kontynuują

Źródła wysłały to zdjęcie z wyjaśnieniem, że “nawet Biały Dom ogłosił Czerwony Październik“.

 

Źródła Pentagonu powiedziały: “wydaje się, że kabał stracił okręt podwodny lub bazę okrętów podwodnych i szukał zemsty, wysyłając rycynę do sekretarza obrony Jamesa Mattisa i szefa Marynarki Wojennej Johna Richardsona.”

Do czego źródła Pentagonu odnoszą się, to zniszczenie “Rezydencji na wypadek ucieczki i świta Clintonów, w tym podziemnego bunkra zbudowanego do przechowywania złota“, jak podają źródła CIA w Indonezji.

To zniszczenie pojawia się w wiadomościach jako ostatnie tsunami, które uderzyło w Indonezję a nawet eksperci cytowani przez Washington Post stwierdzili: “… nie było to łatwe wydarzenie” – powiedział wyższy rangą naukowiec Adam Switzer z obserwatorium Ziemi w Singapurze. “To trzęsienie ziemi wykracza poza granice dostępnych systemów ostrzegania“.

Oto prawdziwe wyjaśnienie według CIA:

Clintonowie kontrolowali złoto z kopalni Grasberg/Freeport, Fundacja Clintonów Clinton Global Initiative z biurem w Papui, była środkiem do prania pieniędzy ze sprzedaży niezaksięgowanego złota (w dużej części było to złoto z księgi głównej).

https://www.clintonfoundation.org/clinton-global-initiative/commitments/integrated-malaria-control-program-drc-papua-indonesia

Clintonowie od lat prowadzili interesy z pewną frakcją indonezyjskiego wojska, tymi, którzy kontrolują dostęp do niego.

Chińczycy potwierdzili to wszystko i wiedzieli, że jedynym sposobem jest zatopienie ich. Tsunami zostało wywołane przez Chińczyków.

Tsunami nie było możliwe, naukowo mówiąc. Wszystko zostało zrobione ostrożnie a następnie mogło wskazywać na wadliwą technologię i nieznajomy kąt nachylenia. Ale ten niewielki błąd kątowy był dziwny (jeśli zapytać geologów), ponieważ nie był naturalny.

Systemami komunikacji można manipulować. Tak więc trzecie tsunami nie mogło zostać pokazane a system ostrzegania przed tsunami działał, odkąd został opracowany po katastrofie w czasie Bożego Narodzenia w 2004 roku.

Istnieją niewidzialne lasery, które nie mają barwy w widzialnym spektrum poza systemem wczesnego ostrzegania (ukierunkowana broń energetyczna), to niewidzialne lasery. Chińskie wojsko jest sprytne: nie można ich wykryć. Zabrali technologię wczesnego ostrzegania i usprawnili ją.

To było bezpośrednie uderzenie z niewidzialnej chińskiej broni laserowej. Zajęło rezydencję Clintonów, świtę, która tam mieszka i podziemny bunkier. Niestety doszło do poważnych szkód ubocznych.

Źródła CIA mówią, że prawie 500 milionów dolarów w gotówce (nie 270 milionów dolarów, jak podano w zeszłym tygodniu) zostało zdobyte przez siły specjalne w nalocie na tę kryjówkę Clintonów, zanim została zniszczona. Zrzut ekranu Google przedstawiający zniszczony kompleks znajduje się poniżej.

 

Pieniądze zostały podzielone “pomiędzy pewną grupę wyższych rangą Białych Kapeluszy i przedstawicieli rządu Indonezji, jednym z nich jest wiceprezydent Jusuf Kella – i otoczenie Trumpa, w tym wojskowych” podały źródła.

Teraz wiemy, dlaczego generałom wysłano rycynę.

Możemy również dać naszym czytelnikom więcej informacji o jednym z naszych źródeł CIA. Był odpowiedzialny za tajne służby agencji w Dżakarcie, które w latach 1965-1985 służyły w ambasadzie USA.

Kiedy tam był powiedział mi, że tylko 20 amerykańskich obywateli mieszkało na stałe w Dżakarcie. Wszyscy pracowali pod przykrywką dyplomatyczną w ambasadzie. Powiedział mi i jest to cytat “nasza drużyna usunęła od władzy Bung Karno (prezes Sukarno) i umieściliśmy Soeharto u władzy“.

I tak, jego zespół, jego główna siedziba w Langley i inne agencje alfabetycznie przyczyniły się do tego, że Soeharto zabił milion indonezyjskich Chińczyków znanych jako PKI (Indonezyjska Partia Komunistyczna), co było dobrze zaplanowane. Planowano również z rządem Australii i byli oni silnie zaangażowani w usiłowanie ludobójstwa nawet wtedy, gdy Soeharto przekazał agencji kontrolę nad Freeport. Będzie więcej, ale na razie tyle.

Zapytałem kowboja, dlaczego to zrobił a jego odpowiedź: “to była moja praca, pracuję dla rządu USA, nie zadawałeś pytań, kiedy wykonałeś robotę znikałeś“.

Powiedział mi, że był osobiście zaangażowany w wysyłanie dwóch statków towarowych z ryżem do Kalimantanu, ponieważ nie mieli jedzenia a Dajakowie i Malezyjczycy umierali z głodu w czasie kryzysu, ponieważ wszystkie dostawy ryżu z Dżakarty zostały przerwane (zrobił to z prywatnym personelem).

A żeby dodać więcej, tak, był wtedy blisko kartelu Busha Seniora. Był częścią starej gwardii. Niewielu zostało teraz.

W końcu nasze źródło, które jest związane z tajnymi bazami na Antarktydzie (jest krewnym admirała Richarda Byrda z badań antarktycznych) wróciło do nas by uparcie twierdzić, że dzieje się coś naprawdę dziwnego:

Antarktyda otwiera czarną dziurę, tak, tam jest otwór do innych wymiarów. A z powodu niezwykle wysokich przesunięć magnetycznych na Antarktydzie i wokół niej dosłownie rozbija nową strukturę w dziedzinie wymiarowej. Dlatego wszyscy przywódcy rządowi udali się tam. Odcinają więc Antarktydę od społeczeństwa itd. Opinia publiczna dostaje tylko 5% historii a teraz masz drugą stronę “.

Źródło to zauważyło, że nawet renomowane publikacje takie jak naukowy American donoszą, że z zamarzniętej ziemi na Antarktydzie wyłania się coś tajemniczego, co może przełamać fizykę jaką znamy.

W tym południowym lecie spróbujemy odwiedzić Antarktydę i powiedzieć naszym czytelnikom, co naprawdę się tam dzieje. Jeśli rzeczywiście istnieje anomalia, taka jak otwierająca się czarna dziura, cała ludność planety powinna uczyć się o tym i zobaczyć to, a nie tylko kilku przywódców.

Vincenzo Mazzara, Rycerz Zakonu Krzyżackiego i wyższy rangą członek watykańskiej Loży P2 powiedział, że czynione są przygotowywane dla ludzkości aby rozpocząć budowę arki z flotą międzygwiezdnych statków, aby rozszerzyć się na wszechświat.

Jak zwykle, moją reakcją na tego typu rzeczy jest uwierzyć w to, kiedy to zobaczę.

Obecnie Towarzystwo Białego Smoka pracuje nad zebraniem kilku bilionów dolarów w masowej kampanii na rzecz położenia kresu ubóstwu i powstrzymania degradacji środowiska.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2018/10/08/the-world-is-about-to-learn-about-khazarian-mafia-crimes-horrific-beyond-imagination/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 2043

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o