Zgodność energetyczna ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Zgodność energetyczna ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Rozpoczęliśmy proces dostarczania większej ilości Arkturiańskiej energii do waszego układu słonecznego i waszej Ziemi i z radością informujemy, że energia pochodząca z naszego systemu gwiezdnego jest bardzo zgodna z tym, co macie w waszym Układzie Słonecznym, a konkretnie, waszej planecie. Jesteśmy bardzo wykwalifikowanymi dostarczycielami tej energii a to dlatego, że jest tak wielu z was w nas i tak wielu z nas w was.

Ponieważ jesteście podróżnikami, wędrowcami, gwiezdnymi ziarnami i wszystkimi innymi imionami, które otrzymaliście, nosicie w sobie energię, DNA, a nawet wspomnienia z innych systemów gwiezdnych w tej galaktyce. Dlatego tak pięknie przyjmujecie od nas i właśnie dlatego tak ładnie odbieracie od plejadiańskiego systemu gwiezdnego, Syriusza i wszystkich innych pięknych królestw, które wysyłają wam energię.

Teraz, ważne jest abyście również uznali, że częścią tego procesu jest gotowość z waszej strony do otrzymania. To, że energia jest z wami kompatybilna niekoniecznie musi oznaczać, że otworzycie się by ją otrzymać. Im mniej obcy będziemy dla was, tym łatwiej przyjmiecie to, co oferujemy. Dlatego chcecie zobaczyć siebie jako Arkturian, Plejadian, Syrian, Andromedan, Kasjopejan, Antarian i tak dalej.

Chcecie zobaczyć, że po prostu pomagamy wam przypomnieć, kim byliście. Aktywujemy części was, które spały o wiele za długo i dajemy wam dokładnie to, o co prosicie i dokładnie to, co zgodziliśmy się wam dać zanim rozpoczęliście swój cykl ziemskich inkarnacji. Byliśmy z wami od samego początku i nadal będziemy z wami przez integrację wszystkich energii w tej galaktyce i poza nią.

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/energy-compatibility-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 115

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o