Ochrona vs. Kreacja ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Ochrona vs. Kreacja ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Zauważamy w jaki sposób chronicie się przed tym, co jest niepożądane w waszym doświadczeniu. Zauważyliśmy, że przechodzicie przez wiele różnych działań i mówicie różnymi słowami aby uniemożliwić wam doświadczanie tego, co nie jest pożądane. Często nawet płacicie duże sumy pieniędzy aby się ubezpieczyć przed jakimś niepożądanym prawdopodobieństwem.

Teraz, gdybyście poświęcili aż tyle swojego czasu, słów, działań i skupili się na wywoływaniu doświadczeń, które chcecie mieć, odkrylibyście, że twoje umysły byłyby znacznie mniej zajęte niechcianymi przeżyciami. Chcecie się bardziej skupić na tym co pozytywne i chcecie uwolnić ideę, że potrzebujecie ochrony.

Oczywiście we wszechświecie istnieją istoty, które szkodzą innym i starają się kontrolować, manipulować a nawet kraść, mordować i czynić wszelkie nieprzyjemne rzeczy komukolwiek. I zdajemy sobie sprawę, jak trudno jest zignorować ich obecność ale mówimy wam, że jeśli bardziej skoncentrujecie się na podnoszeniu wibracji i zwróceniu uwagi na to, czego chcecie doświadczyć, nie będziecie obniżać swoich wibracji na tyle, aby być łatwym celem i wibracyjnym dopasowaniem do istot, które wyrządziłyby wam krzywdę, gdyby miały taką możliwość.

Nadszedł czas, aby przestać koncentrować się na tym przed czym potrzebujecie ochrony i nadszedł czas, abyście zaczęli doświadczać siebie jako potężnych istot stwórczych, którymi jesteście i w kierunku których nadal rozkwitacie. Wiemy, że trudno to usłyszeć od istot podobnych do nas w dziewiątym wymiarze, gdzie nie ma złych ludzi. Nie ma ciała, ani domu, ani pieniędzy, by chronić przed złymi facetami, którzy by istnieli. Dlatego chcemy abyście wiedzieli, że współczujemy wam w waszym lęku przed manifestowaniem czegoś niepożądanego w waszym życiu.

Ale jest nam również trudno patrzeć jak ze strachu nie wkraczacie w tę moc, którą macie. Chcielibyśmy więc abyście wiedzieli, ile wsparcia jest dla was, gdy dopasujecie się do wszystkiego, co ma wysoką częstotliwość i zignorujecie to, co nie ma wysokiej częstotliwości.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/protection-vs-creation-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 121

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o