Ziemia jest Gwiezdnym Ziarnem ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Ziemia jest Gwiezdnym Ziarnem ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Robicie tak wiele postępów, że nieustannie rekalibrujemy energie, które wysyłamy aby nadążyć za tym, co czujemy, że jesteście gotowi. Istnieje przebudzenie, które zachodzi w świadomości Ziemi, które wpływa na was wszystkich w bardzo przejmujący i nieoczekiwany sposób. Widzicie, Ziemia ma swoją własną drogę wzniesienia i budzi w sobie wiedzę o historii galaktyki i historii Układu Słonecznego.

Składa kawałki, łącząc kropki i rozpoznając, że ona też jest gwiezdnym ziarnem, że wszystkie energie są w jej wnętrzu, że łączą ją ze wszystkimi innymi systemami gwiezdnymi, planetami i wszystkimi ciałami w galaktyce. A kiedy odbieracie od niej energię, jest bardziej prawdopodobne, że poznacie swoją galaktyczną historię i dziedzictwo i poczujecie to w swoich kościach. To wniebowstąpienie polega na integracji i uwolnieniu iluzji separacji i dzieje się to na poziomie planetarnym.

Wasza Ziemia jest waszym najważniejszym narzędziem i wsparciem w całym procesie wniebowstąpienia i dlatego tak często namawiamy was do połączenia się z nią i odczuwania rezonansu, który macie z nią. Ona dosłownie zabierze was w tę podróż przez różne punkty w tej galaktyce, dając wam okazałą podróż i pomagając wam połączyć się z waszymi korzeniami.

Teraz, jeśli zastanawiacie się czy możecie połączyć się z Matką Ziemią, zachęcamy was abyście ją fizycznie poczuli. Połóżcie bose stopy i dłonie na jej powierzchni. Połóżcie się na niej, jeśli możecie i poczujcie tę matczyną miłość, która może pochodzić tylko od istoty, która pomogła was stworzyć was i która widziała wszystkie wasze życia na powierzchni i nadal was kocha.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/earth-is-a-starseed-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 131

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o