Sojusze ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Sojusze ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy pod wrażeniem połączenia razem różnych frakcji ludzi, którego ​​byliśmy świadkami, o których nigdy nie myśleliśmy, że połączą się razem. Dzieje się to w tajemniczej ale bardzo realnej arenie przymierza. Istnieje sojusz, który istnieje już od pewnego czasu i ten sojusz składa się z wielu różnych ludzi, którzy zajmują różne stanowiska władzy i którzy chcą zobaczyć lepsze jutro dla naszej planety.

Teraz, ilekroć macie ludzi reprezentujących różne grupy, różne kraje i różne zainteresowania, często widzicie, że są ludzie, którzy wbiją nóż w plecy i nie dotrzymają słowa. My nie widzimy tego. Zamiast tego widzimy, że ci, którzy są członkami tego sojuszu spotykają się razem, jeszcze mocniej niż na początku, gdy inicjowali sojusz.

Teraz, dla tych z was, którzy nie mają pojęcia o czym mówimy, wystarczy powiedzieć, że są tam negatywnie zorientowane istoty pozaziemskie i negatywnie nastawieni ludzie, którzy chcą dominować i niszczyć. I kiedykolwiek macie jedną stronę spektrum w systemie dualności, musicie mieć drugą. Więc ludzie, którzy tworzą sojusz, robią to z potrzeby. Istnieje potrzeba posiadania siły, która równoważy negatywną stronę rzeczy.

Ale żadna ze stron nie jest tak potężna, jak wy wszyscy. Na Ziemi żyją miliardy ludzi i za każdym razem kiedy się spotykacie, za każdym razem gdy współpracujecie z innymi ludźmi, którzy mają podobny cel, tworzycie tak potężną siłę. Jesteście o wiele potężniejsi niż sądzicie i ci z was, którzy chcą służyć i pomóc ludzkości odnaleźć siebie nawzajem i stworzyć własne sojusze, ponieważ istnieje moc w liczbach i chcecie stworzyć pokój i harmonię na Ziemi i w galaktyce.

A drogą do tego nie jest tworzenie tych sojuszy, by popychać przeciw negatywnie zorientowanym istotom, które na pewno tam są. Zamiast tego chcecie się połączyć ponieważ macie wspólny cel, jakim jest szerzenie miłości i światła dla wszystkich istot w tej galaktyce i poza nią.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/alliances-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 202

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o