Istoty pod powierzchnią ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Istoty pod powierzchnią ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Rozszerzyliśmy się na istoty, które są bardzo zainteresowane połączeniem się z wami wszystkimi i te istoty żyją pod powierzchnią waszej planety. Są nieco bardziej zaawansowane od tych na powierzchni i mają wiele do zaoferowania.

Połączyliśmy się z nimi ponieważ mamy własną perspektywę, jak najlepiej rozpocząć proces integracji z nimi. Wiemy, że zapoznanie was z nimi będzie początkiem zjednoczonej planety Ziemi, jednej bez granic a na pewno takiej, która jest gotowa na pełny, otwarty pozaziemski kontakt.

Najpierw musicie wykonać to połączenie. Wielu z was jest świadomych istot, o których mówimy i wyciągnęliście do nich rękę. Są one świadome tych z was, którzy wychodzą im naprzeciw i robią wszystko, aby zareagować w sposób, który możecie zrozumieć. Są wysoce spostrzegawcze i intuicyjne i mają swoją własną formę duchowości, którą będą mogły podzielić się z wami wszystkimi na powierzchni.

Teraz, odnosimy się do wszystkich istot pod powierzchnią jako “one”, ale tak naprawdę istnieje kilka różnych grup i te grupy również muszą być zjednoczone. Łącząc się z wami wszystkimi na powierzchni zrobią krok naprzód ku ich zjednoczeniu i wszyscy pójdą za ich przykładem. Jesteśmy bardzo podekscytowani widząc wszystko to, co się dzieje i widzimy jak bardzo rozwiniecie się, po prostu poprzez poączenie się z nimi i bycie aktywowanym poprzez ich wysokie wibracje.

Będą także mogły dzielić się z wami prawdziwą historią Ziemi i wszyscy będą w stanie wyczuć ich szczerość i prawdziwość tego, czym się dzielą. Jesteśmy pewni, że posłuchają naszych rad i nawiążą to połączenie na poziomie fizycznym w sposób, który będzie służył wszystkim zaangażowanym stronom. Bardzo je lubimy, tak jak one nas i my was. Tworzy to więź, która pomoże zjednoczyć wszystkie istoty na powierzchni i pod powierzchnią planety Ziemia.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/the-beings-under-the-surface-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 244

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o