[Benjamin Fulford] Upadek syjonistycznej dynastii Saudów plus możliwa próba zamachu stanu w Rosji

2018-10-15

Upadek syjonistycznej dynastii Saudów plus możliwa próba zamachu stanu w Rosji

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society

 

 

Światowe wydarzenia szybko osiągają punkt krytyczny, z dużym posunięciem przeciwko dynastii Saudów i możliwą próbą zamachu stanu w ten weekend przeciwko prezydentowi Rosji Władimirowi Putinowi, mówią źródła Pentagonu, CIA i FSB.

Po pierwsze, morderstwo (lub psycho-operacja zainscenizowania morderstwa) felietonisty Washington Post Jamala Khashoggi jest częścią posunięcia mającego na celu usunięcie kontroli syjonistycznej/satanistycznej dynastii Saudów nad Arabią Saudyjską i bliskowschodnią ropą, zgodnie ze źródłami Pentagonu i CIA. Operacja ma również na celu pozyskanie funduszy na utrzymanie bankrutującego USA na wodzie, mówią źródła CIA.

W ten sposób CIA podsumowała sytuację:

Skarb Państwa Stanów Zjednoczonych posiada 3-5 biliona petrodolarów Arabii Saudyjskiej, które były gromadzone od lat 70-tych, kiedy rozpoczęła się cała ta petrodolarowa sztuczka (mniej więcej w tym samym czasie, kiedy Nixon zamknął złote okno). Te biliony zostały skonfiskowane i nie zostaną zwrócone. To samo dotyczy tysięcy ton złota przechowywanego w bankach Credit Suisse i UBS w Szwajcarii, które były własnością Arabii Saudyjskiej (dynastii Saudów). To również zostało skonfiskowane. To jest finansowy koniec gry dla syjonistycznej chazarskiej dynastii Saudów. To naprawdę jest gem, set i mecz“.

Nie jest to również zbieg okoliczności, że incydent z udziałem Khashoggi nastąpił gdy szef CIA w Turcji “Pastor” Andrew Brunson został uwolniony. Długookresowym scenariuszem będzie przejęcie przez Turcję kontroli nad jej dawnymi zasobami w Arabii Saudyjskiej i państwach Zatoki Perskiej, podczas gdy Izrael stanie się żydowską strefą autonomiczną pod turecką ochroną, mówią źródła.

Na wstępie “Saudyjski książę-klaun Mohammad bin Salman (MBS) może zostać usunięty, ponieważ Arabia Saudyjska zmaga się z zachodnimi sankcjami i bojkotem w próbie by zaatakować Izrael, kiedy dokumenty o 11 września są odtajniane“, dodają źródła Pentagonu.

Omówimy to dalej, ale podczas gdy ten biuletyn miał zostać opublikowany otrzymaliśmy pilne informacje ze źródeł FSB o próbie zamachu stanu w tym tygodniu przeciwko prezydentowi Rosji Władimirowi Putinowi. Według źródeł, wielki ruch przeciwko autonomicznemu regionowi Donbasu na Ukrainie przez “siły Rothschildów” doprowadził do “wielkiego sporu wewnątrz rosyjskiego sztabu generalnego z ministrem obrony Siergiejem Szoigiem wspierającym byłego szefa FSB i sekretarza Rady Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej Nikołaja Patruszewa jako nowych rosyjskich przywódców“, mówią źródła.

Jednak Putin został ewakuowany z Moskwy przy wsparciu trzech patriotycznych generałów a zamach stanu został zażegnany z pomocą rosyjskich sił specjalnych, mówią źródła.

Te wstępne ustalenia można powiązać z poniższym raportem ze źródeł CIA, który twierdzi, że kilku światowych liderów zostało wezwanych do Rosji na spotkanie z Putinem ale żaden nie pochodził z USA.

Nie dano pozwolenia żadnej reprezentacji. Co planuje Putin z resztą światowych liderów?

Ogłoszona próba zamachu stanu zbiegła się z nagłym wzrostem liczby walk we wschodniej Ukrainie, o czym donosi kilka regionalnych agencji prasowych.

http://tass.com/emergencies/1025467

https://www.kyivpost.com/ukraine-politics/volker-says-russia-continues-to-fuel-fighting-in-eastern-ukraine.html

Rosyjskie źródła twierdzą, że odparto lądowanie 5000 żołnierzy wzdłuż granicy ze wschodnią Ukrainą i Rosją.

Walki na Ukrainie były częścią próby sprowokowania NATO-wskiego ataku na Rosję aby odwrócić uwagę Rosji od próby zamachu stanu.

Skontaktowaliśmy się ze źródłami FSB Białego Smoka w celu uzyskania dalszych potwierdzeń, ale żadnych nie otrzymaliśmy podczas gdy ten biuletyn został opublikowany.

W razie potrzeby dostarczymy nagłe aktualizacje.

W każdym razie Rothschildowie mogli próbować obalić Putina w wyniku paskudnej sytuacji w swojej niewolniczej kolonii Izraelu.

Tutaj, czczący szatana premier Benjamin Netanjahu jest atakowany z kilku stron.

Jego żona, Sara Netanjahu, w niedzielę rozpoczęła swoją sprawę karną za oszustwo.

Benyamin Netanjahu był przesłuchiwany 12 razy przez policję w związku z różnymi dochodzeniami dotyczącymi oszustw i prawdopodobnie zostanie wkrótce aresztowany, mówią źródła Mossadu.

https://www.reuters.com/article/U.Si-israel-netanyahu-wife/wife-of-israeli-prime-minister-goes-on-trial-for-fraud-idUSKCN1MH0IJ?utm_source=reddit.com

Ponadto ambasador USA w ONZ Nikki Haley zrezygnowała z powodu zarzutów o korupcję, za co sama została oskarżona za jej rolę w oszustwach Benjamina i Sary Netanjahu, poinformowały źródła CIA.

Wygląda na to, że wkrótce zostanie oskarżona o korupcję, ponieważ sprzeniewierzyła 20 milionów dolarów amerykańskiego wsparcia przeznaczonego na pomoc dla Palestyńczyków.
Obaj wiemy, że amerykańska pomoc jest frontową organizacją CIA “, mówią.

Źródła Pentagonu podsumowały sytuację: czystka zaczyna się, podczas gdy izraelska marionetka Nikki Haley zostaje znokautowana przez ONZ, której odejście jest spóźnione, podczas gdy jej preferowana zastępczyni globalistka z Godman Sachs Dina Powell została odrzucona.
Rosyjskie wojska używające walki elektronicznej w Syrii również przerwały wszelką działalność izraelskich sił powietrznych, według strony związanej z Mossadem – Debka.

No Israeli air strikes during past month. Iran replenishes destroyed arms stocks

Może to mieć coś wspólnego z uziemieniem całej amerykańskiej floty myśliwców F-35 na całym świecie.

https://www.militarytimes.com/news/your-military/2018/10/11/dod-announces-global-grounding-of-all-f-35s/

Może to również być przyczyną, dla której ogłoszona próba zamachu stanu przeciwko Rosji została przeprowadzona w ostatecznej próbie ocalenia satanistycznego rządu Izraela.

Jednak ta ostatnia próba syjonistów/satanistów by rozpocząć III Wojnę Światową nie odniesie sukcesu, mówią rosyjskie, amerykańskie i chińskie źródła wojskowe.

Wracając do sytuacji w Arabii Saudyjskiej, wiemy z naszych źródeł CIA, że MBS został wprowadzony do władzy przez izraelskie siły specjalne.

Istnieje również bardzo duże prawdopodobieństwo, że został zabity w kwietniu zeszłego roku, kiedy w jego pałacu doniesiono o strzelaninie.

Na przykład w ubiegłym tygodniu Bloomberg News opublikował, jak twierdzili, ekskluzywny wywiad z nim, ale osoba pokazana jako MBS jest mało podobna do osoby widzianej publicznie przed kwietniem.

https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-10-05/saudi-crown-prince-discusses-trump-aramco-arrests-transcript

Dowiedzieliśmy się również, że prawdopodobnie zamordowany dziennikarz Jamal Khashoggi był bratankiem lub kuzynem, w zależności od źródła (być może oba, biorąc pod uwagę relacje saudyjskich krewnych) handlarza bronią związanym ze skandalem Iran Contra Fame. Adnan Khashoggi kiedyś wysłał temu pisarzowi wabik (ku jego czci, był to najlepszy wabik jaki kiedykolwiek wysłano).

Podczas gdy unikam miodu, a tym samym pułapki, dał mi francuską książkę od Khashoggi utrzymującą, że Żydzi faktycznie pochodzili z Egiptu.

Innymi słowy, wydawał się próbować ostrzec mnie, że są niczym innym jak Hyksosami czczącymi zestaw (Szatan, Ba al, Moloch).

Japońskie źródła poinformowały także Stany Zjednoczone w zeszłym tygodniu, że ich badania wykazały, że ludzie, którzy nazywają siebie Żydami, podzielili się na frakcje Szatana i Jahwe (boga).

To prowadzi nas do raportu z ubiegłego tygodnia z różnych źródeł, w którym Hillary Clinton i inni członkowie elity USA dokonywali okrutnych satanistycznych ofiar i rytuałów.

Pamiętajcie, że łuk Baala był wystawiony w Waszyngtonie, kiedy walka o umieszczenie na stanowisku Sędziego Sądu Najwyższego Bretta Kavanaugha osiągnęła swój szczyt.

http://digitalarchaeology.org.uk/events/2018/9/26/the-triumphal-arch-of-palmyra-in-washington-dc

Jonathan Cahn, autor książki The Paradigm, zwrócił uwagę, że Baal był bogiem mocy, płodności i składania w ofierze dzieci, według tej strony i wielu innych źródeł.

https://www1.cbn.com/cbnnews/2018/october/arch-of-palmyra-in-dc-coincidence-or-pagan-invitation-nbsp

Ten sam łuk Baala był wystawiany na różnych spotkaniach globalistów, w tym w 2017 roku na Szczycie Światowych Rządów w ZEA.

https://www.thenewamerican.com/world-news/asia/item/25404-at-world-government-summit-top-globalists-drop-the-mask

To może być tylko zbieg okoliczności ale w zeszłym tygodniu, kiedy Globalistyczny Bank Światowy i MFW odbyły swój doroczny szczyt na Bali w Indonezji, w wyspę uderzyło trzęsienie ziemi.

https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-10-10/the-latest-earthquake-strikes-off-bali-indonesia

Jak zauważyło źródło CIA: W moim świecie nie ma zbiegów okoliczności.

Nawet jeśli trzęsienie ziemi było tylko zbiegiem okoliczności, podobnie jak błyskawica, która uderzyła w Watykan gdy wybrano papieża Franciszka, nie ma wątpliwości, że dobro zwycięży.

W tym miejscu, nasze źródła w Pentagonie chciałyby podzielić się z naszymi czytelnikami następującymi dwoma obrazami Melanii Trump z następującym wyjaśnieniem: Może to być Czerwony Październik, ale Melania nosi białe kapelusze w Kenii i Egipcie.

 

Nosi biały tropikalny hełm w Kenii, aby ostrzec Chiny przed ich ambicjami kolonialnymi w Afryce i biały filcowy kapelusz przed piramidą, by wypowiedzieć wojnę kabałowi.

Jak zwykle, jest wiele rzeczy, których nie możemy jeszcze ogłosić aby chronić nasze operacje, ale zapewniamy, że zło jest systematycznie usuwane z tej planety.

 

 

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2018/10/15/the-fall-of-the-zionist-house-of-saud-plus-possible-coup-attempt-in-russia/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o