Medytacja Dnia Nowej Wenus w piątek, 26 października o 2:16 PM UTC

Medytacja Dnia Nowej Wenus w piątek, 26 października o 2:16 PM UTC

 

Wenus, Bogini Miłości, od 5 października jest w retrogradacji. Ta retrogradacja potrwa 40 dni.

Venus’ Descent Into The Underworld: From Evening Star To Morning Star

 

http://recreatingbalance1.blogspot.com/2018/10/planetary-alignments-october-2018.html

Dzieje się to dokładnie pod koniec cyklu Wenus, kiedy Wenus przechodzi z gwiazdy wieczornej na gwiazdę poranną.

Nowy cykl Venus rozpocznie się 26 października i potrwa 19 miesięcy. Dokładnie w momencie, kiedy nowy cykl Wenus rozpocznie się o godzinie 2:16 PM UTC (16:16 w Polsce), będzie w najbliższym punkcie od Ziemi.

Jak opisał Untwine, pierwsze 20 dni retrogradacji Wenus od 5 do 26 października są szczególnie dedykowane pracy wewnętrznej, pracy z cieniami, uwalnianiu, puszczaniu starego, znajdowaniu miłości wewnątrz i uniwersalnie.

Nowa Wenus 26 października jest punktem zwrotnym, faktycznym początkiem nowego cyklu i najlepszym czasem na przeprowadzenie ceremonii i wyznaczenie intencji dla następnego cyklu.
Dlatego proponujemy specjalną medytację z tej okazji, aby uwolnić wszystko z czym już nie rezonujemy i połączyć się z naszym wewnętrznym dzieckiem.

Ponadto, jak wspomniał Cobra w swojej ostatniej aktualizacji sytuacji, jest wiele osób w społeczności Pracowników/Wojowników Światła, którzy mają tajne życie jako agenci kabała. Jednakże są trzymani w sieciach kabała wbrew ich woli i uciekliby, gdyby tylko mogli.

http://2012portal.blogspot.com/2018/10/situation-update.html

Nowa Wenus zapewnia doskonałe warunki do wysyłania ochrony wszystkim Pracownikom/Wojownikom Światła, aby każdy z nas mógł zostać uzdrowiony a wszyscy, szczególnie ci, którzy pełnią rolę agentów kabała, mogli skierować się do wnętrza, uwolnić się od wszelkiego programowania, kontroli i tłumienia.

Przeprowadzimy tę medytację w piątek, 26 października o 2:16 PM UTC (16:16 w Polsce).

Możecie sprawdzić czas wydarzenia tutaj:

https://goo.gl/s37vdS

Jak również minutnik:

https://goo.gl/M1vy5b

Oto nasze wydarzenie na Facebooku dla tej medytacji:

https://www.facebook.com/events/1429293250507506/

 

Instrukcje:

1. Użyj swojej własnej techniki, aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Określ swoją intencję użycia tej medytacji na początku nowego cyklu Wenus jako narzędzia dla uwolnienia starego, znajdując miłość wewnątrz i uniwersalnie.

3. Teraz wizualizuj filar lśniącego złotego Światła emanujący z centrum planety Wenus i przepływający przez wszystkie istoty na Ziemi a następnie poprzez twoje ciało aż do centrum planety Ziemia. Wizualizuj kolejny filar niebieskozielonego Światła wznoszący się z centrum Ziemi, następnie w górę poprzez twoje ciało i w kierunku nieba ku wszystkim istotom z wyższych wymiarów Wenus. Znajdujesz się teraz pośród dwóch filarów Światła dwóch siostrzanych planet, Światła płynącego jednocześnie w górę i w dół. Utrzymaj te filary Światła aktywne przez kilka minut i wizualizuj połączenie między Ziemią i Wenus umacniające się z każdym twoim oddechem.

4. Wizualizuj planetę Wenus wysyłającą odnowioną energię Bogini w kierunku powierzchni Ziemi. Wizualizuj tę energię aktywującą wewnętrzną kobiecą zasadę u każdego na powierzchni Ziemi i równoważącą ją wewnętrzną zasadą męską. Wizualizuj wszystkich jak przypominają sobie swoje wewnętrzne dziecko.

5. Teraz wizualizuj zupełnie nową rzeczywistość dla Ziemi aktywowaną w spokojny, bezwstrząsowy sposób i wizualizuj pełną aktywację Sieci Światłą Cintamani.

Wizualizuj wszystkich Pracowników/Wojowników Światła oczyszczonych przez Fioletowy Płomień, otoczonych miłością różowego Ciekłego Światła EELA, Syryjskiego anioła Miłości i uwolnionych od wszelkiego programowania, kontroli lub tłumienia Białym Ogniem AN.

6. Wizualizuj wieczny pokój ustanowiony na Ziemi, z drugim renesansem wiedzy naukowej i duchowej.

Bogini chce nowego początku i nowy początek będzie!

 

Sugerowany czas trwania tej medytacji to 15 minut.

Przewodniki audio dla tej medytacji zostanie zamieszczony tutaj, gdy będą dostępne.

Zapraszamy również do przyłączenia się do Medytacji w czasie Pełni Księżyca 24 października o 2:45 PM UTC.

https://www.welovemassmeditation.com/2018/09/reminder-for-september-equinox.html

Jak również do Medytacji Pokoju dla Syrii 2 godziny później, dokładnie w czasie Pełni Księżyca w pełni o godzinie 4:45 PM UTC tego samego dnia.

https://www.welovemassmeditation.com/2018/05/make-it-viral-peace-meditation-for.html

Odbędą się także kolejne comiesięczne sesje uzdrawiania na odległość w dniach 22 i 23 października, szczegóły zostaną ogłoszone, kiedy będą dostępne.

Ponadto, 31 października, zamierzamy przeprowadzić specjalną medytację Bogini, aby przeciwdziałać mrocznemu rytuałowi w czasie Halloween. Więcej szczegółów na temat tej medytacji zostanie wkrótce opublikowanych na tym blogu.

Do tego czasu prosimy, abyście nadal uczestniczyli w naszej codziennej Medytacji Kolumn Buddycznych, która pomaga wzmocnić sieć Światła na całej planecie.

Codzienna Medytacja Kolumn Buddycznych o 3:30 PM UTC

Jak również Medytacji Klucz do Wolności i Medytacji Sytuacji Nadzwyczajnych.

Wszystkie nasze wysiłki będą wielką pomocą dla Sił Światła, które przybliżą nas do Wydarzenia.

Wszystkie nasze medytacje można znaleźć na następującej stronie

https://www.welovemassmeditation.com/p/blog-page.html

Zwycięstwo światła!

 

 

Źródło: https://www.welovemassmeditation.com/2018/10/new-venus-day-meditation-on-friday.html

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 282

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o