Medytacja w czasie Pełni Księżyca- środa, 24 października o 2:45PM GMT(16:45 w Polsce)

Medytacja w czasie Pełni Księżyca- środa, 24 października o 2:45PM GMT(16:45 w Polsce)

 

 

Pełnia Księżyca to potężny czas wdzięczności, przyjmowania piękna życia z gracją i wszystkiego co wprowadza do istnienia. Możesz odczuwać palące pragnienie, aby wyrazić swoją kreatywność, rozkoszować się zmysłowymi czynnościami i poprzez mocne, ale wyjątkowo delikatne wibracje, uwolnić wszelkie aspekty twojego życia, które nie służą już największej wizji twojej Duszy.

Według Cobry, w ostatnim dziesięcioleciu nastąpiło wielkie oczyszczenie energii księżyca. Teraz nasz Księżyc jest całkowicie czysty i jest czystym naturalnym ciałem światła. Przesyła energię czystej kobiecej zasady na planetę. Dlatego każda pełnia księżyca jest cudownym miejscem do połączenia z tą energią.

http://galacticconnection.com/alexandras-interviews/all-interview-transcripts/cobra-full-moon-update-transcription-with-alexandra-meadors-for-january-2013/

 

Pełnia księżyca w czerwcu 2018 r. jest również ściśle połączona z gwiazdą, która daje inicjatywę i zaradność. Pozytywny aspekt Urana daje możliwości zmiany i chęć uwolnienia się. Z drugiej strony, ten księżyc w pełni pojawia się podczas retrogradacji Saturna, który jest czasem ograniczenia, restrykcji, lęku i strachu. W rezultacie możemy mieć do czynienia z trudnymi sytuacjami i negatywnymi postawami, które będą się wydawać gorsze niż w rzeczywistości. Jeśli tak, ta pełnia księżyca daje szansę na rozpoznanie i zaakceptowanie problemu. Sprawy mogą wymknąć się spod kontroli tak, że potrzebna będzie interwencja lub jakieś drastyczne wydarzenie, abyśmy mogli stworzyć jaśniejszą przyszłość.

https://astrologyking.com/full-moon-june-2018/

 

 

Przewodnik Audio dla tej medytacji w języku polskim:

 

Przewodniki Audio w innych językach można również znaleźć na następującej liście odtwarzania utworzonej przez Smaly7:

https://goo.gl/Ybok6w

Wydarzenie Facebook dla tej medytacji można znaleźć tutaj:

https://www.facebook.com/events/1301751299970219/

Zsynchronizowana Medytacja w różnych językach:

https://synchronized-meditation.com.pl/

 

Instrukcje (Sugerowany czas dla tej medytacji to 15 minut):

1. Użyj swojej własnej techniki, aby wprowadzić się do zrelaksowany stan świadomości.

2. Ustanów intencję wykorzystania obecnej medytacji, podczas tej Pełni Księżyca, jako potężnego Portalu Światła zakotwiczającego Czystą Boską Kobiecą Energię na planecie.

3. Wizualizuj słup Światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, przechodzący przez wszystkie punkty Światła w naszej galaktyce i naszym Układzie Słonecznym, a następnie poprzez twoje ciało do środka Ziemi. Następnie wizualizuj kolejny słup Światła wznoszący się z jądra planety i przechodzący przez ciebie i przez wszystkie istoty Światła w naszej galaktyce z powrotem do Galaktycznego Centralnego Słońca. Jesteś teraz zakotwiczony w dwóch filarach Światła, energia płynie w dół i w górę jednocześnie.

4. Teraz wizualizuj tą energię jako Delikatny Różowy Promień Światła przepływający przez twoje ciało, a następnie przez twoje ręce w postaci spirali rozszerzającej się na całą planetę obejmującej wszystkie istoty i całe życie na Gai i samą planetę. Wizualizuj to delikatne różowe Światło uzdrawiające wszystkie istoty, zwierzęta i rośliny, uzdrawiające umysły i serca każdego mężczyzny, kobiety i dziecka.

5. Zobacz wszystkie istoty na planecie doświadczające czystej energii Bogini. Zobacz je wolne od ucisku ciemnych sił, zobacz je wszystkie uzdrowione, ze zdjętym całym brzemieniem. Wizualizuj wszystkich ludzi żyjących ze sobą w Pokoju, Harmonii, Miłości i Zrozumieniu. Zobacz, jak celebrują i radośnie uczestniczą w tworzeniu Nowego społeczeństwa na planecie w obfitości, dobrobycie i jedności. A potem zobacz, jak zaspokojone są potrzeby wszystkich i każdy żyje swoim życiem tak jak tego pragnie.

6. Zobacz Planetarną Sieć Światła Kwiatów Życia wypełnioną miłującym różowym światłem Bezwarunkowej Miłości Bogini. Wizualizuj wszystkie wiry bogini na planecie aktywowane razem ze wszystkimi boskimi wirami męskimi i planetarną siecią Światła ukończoną i w pełni aktywowaną.

I tak jest

 

 

 

 

Źródło: https://www.welovemassmeditation.com/2018/06/meditation-update_26.html

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o