Wszystko w waszym życiu służy celowi ∞ Stwórcy

Wszystko w waszym życiu służy celowi ∞ Stwórcy

 

“Będzie istnieć cel dla wszystkiego, czego do tej pory doświadczyliście. Przekonacie się, że nie ma zmarnowanych chwil, że nic co się dzieje nie jest bezwartościowym wydarzeniem. Wszystko to jest dla was bardzo precyzyjnie zbudowane by dać wam taką podróż jakiej potrzebujecie aby być tą osobą, którą chcecie być, żyć życiem, którym chcecie żyć.

Nie musicie wiedzieć ani pamiętać jakie znaczenie ma to, co się stało i co się wydarzyło. To nie jest wasza praca. Waszą pracą jest doświadczanie tego, co jest przed wami. Próbując to wszystko zrozumieć i nadać sens swojemu życiu pozostaniecie tylko trochę dłużej w tym miejscu, w którym się zastanawiacie. Jest o wiele ważniejsze i znaczące dla waszego rozwoju, dla waszego samoświadomego eksperymentu, aby zaakceptować wszystko takim jakie jest i zdać sobie sprawę, że to wszystko służy wam w jakiś sposób. Każda rzecz służy wam w jakiś sposób.

Zrelaksujcie się i wiedzcie, że ścieżka, na której jesteście jest ścieżką, którą wyznaczyliście sobie. Jesteście budowniczymi ścieżki i chodzącymi po ścieżce i nie ma powodu ani potrzeby abyście wiedzieli, dokąd prowadzi ścieżka lub dlaczego poszliście w lewo a nie w prawo. Zacznijcie skupiać się bardziej na tym co możecie zrobić, by mieć pełniejsze doświadczenie ścieżki. Bądźcie ciekawi swojego otoczenia, miejsca, w którym się znajdujecie, bez prób rozszyfrowania kodów.

I zamiast pytać: “Dlaczego ten kawałek materiały jest jedwabny?” podnieście go i poczujcie. Wdychajcie to. Przyswójcie kolor, fakturę i zrób z nim to, co najbardziej wam odpowiada. O to właśnie chodzi. Bawcie się dobrze. Grajcie. I wiedzcie, że zawsze istnieje jakiś powód a powodem jest to, że pomyśleliście, że to dobry pomysł.

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/everything-in-your-life-serves-a-purpose-%e2%88%9ethe-creators/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 108

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o