Jesteście Błogosławionymi Istotami ∞ Stwórcy

Jesteście Błogosławionymi Istotami ∞ Stwórcy

 

 

“Z naszej perspektywy, macie tak wiele aby być wdzięczni za swoje życie. Życzymy abyście mogli zobaczyć wasze życie z naszej perspektywy. Śmielibyście się z wielu rzeczy, które traktujecie poważnie. Zwolnilibyście, rozkoszowalibyście się i smakowali a szukalibyście wokół siebie rzeczy, które są piękne i przyjemne dla was, ponieważ zrozumielibyście jakie macie szczęście, jak błogosławieni jesteście mogąc mieć doświadczenia, które macie.

Porównujemy to do tego, gdy jesteście dorośli, rodzicami i macie dziecko. I patrzycie na swoje dziecko i myślicie: “Och, znowu być młodym i mieć całą tę radość życia i tą wesołą naturę i nie mieć prawdziwej odpowiedzialności. Jakież życie prowadzi dziecko. “A jednak, wielu z was jako dzieci po prostu usiłowało dorosnąć i dotrzeć do tego punktu, w którym moglibyście być samodzielni i kierować i żyć własnym życiem i dokonywać wszystkich wyborów za siebie. I to wszystko są cudowne rzeczy.

Ale widzicie, najważniejsza jest zawsze perspektywa. I z naszej perspektywy macie cudowne życie; macie tyle zdolności, tyle przed tobą, co warto odkrywać i doceniać, zanurzając się w to. Chcemy, abyście ubrudzili sobie ręce w ziemi i chcemy abyście poczuli, jak wspaniale jest to odczuwać – połączyć się z tą piękną planetą, aby przemierzać przez kosmos na tej wspaniałej istocie zwanej ‘Ziemią’. I być w otoczeniu innych ludzi, z którymi możecie się łączyć i którzy mogą z wami rozmawiać o tym, co ich interesuje, co ich ekscytuje.

Jesteście błogosławionymi istotami i jesteście nie mniej istotni niż jakakolwiek istota, która istnieje w stanie wyższej częstotliwości, w innym wymiarze. Mają swoją perspektywę, wy macie swoją. Wasza jest tak samo ważna i niepowtarzalna. I chociaż nauczyciele tacy jak my powiedzą wam, że postrzegacie tylko pewien procent tego co naprawdę tam jest, to jest według projektu.

Chcieliście mieć to doświadczenie i ważne jest abyście to docenili. Uwolnijcie się od wszelkich pragnień, że musicie być gdzie indziej, robić coś innego i patrzeć na to, co jest przed wami i czyńcie wszystko co w waszej mocy aby kochać i pielęgnować doświadczenia, które macie, błogosławionych istot, którymi jesteście . “

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/you-are-blessed-beings-%e2%88%9ethe-creators/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 81

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o